"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Оля, любую нагрузку можно перераспределить, расставить приоритеты и правильно организовать работу.

Вот, Оля пишет, что разрывается между плачем ребенка и криком козы.
Да нет ничего проще.
Уложил деток спать и пошел доить, утром подоил, пока еще спять.
И козам не давать управлять собой, они должны привыкнуть к ритму, который удобен вам, а не им. Но одно но…если выбрали один порядок, то ему нужно и следовать.

Если доить с 5 до 6 утра, то именно так, а не сегодня в 5, а завтра посплю и в 7-8…
Впрочем, это совсем другая тема.

Если работа с животными не приносит удовольствия - лучше от нее отказаться, в мире полно других занятий.

А уход за стадом до ста коз, отличается только увеличением количества времени на дойку и все.

А выпас, кормление и даже переработка молока занимает почти то же время.
Сыр варить, что из 5 литров, что из 50 у меня занимает одно и то же время.

Важно самоорганизоваться.:wink:

11 лайков

Любі мої модератори я дуже вибачаюсь за розвинення тут цієї теми, але вона зараз похоже актуальна для всіх. Тому дуже вас прошу якщо є можливість перенести цю бесіду на мою сторінку МАМАМЕ. Завчасно дякую.

Лариса я вдячна що турбуєтесь про мене, а з козочками все буде добре. Мені навіть радісно що вони ще когось порадують молочком смачним. На кожну тварину є свій хазяїн.

7 лайков

Як же добре що є вона! Моя молочна “ферма” :slight_smile:

25 лайков

Та у вас вибух вітамінний :yum:

1 лайк

Когось він мені нагадує :thinking:

[/url]

7 лайков

Купили ми молока і сметану коровячу і зробила морозиво. Смакота і це воно, я по цьому рецепту робила, тільки перший раз переварила яйце, і морозиво було зі смаком вареного яйця :joy:
На цей раз все вийшло. Слідуючий раз роблю з козячого і тільки дам ванілі 1/3 пачки, якщо цілу в мене трохи гірчило.
Рецепт далі під фото. Саме та консистенція яку я хотіла і не таке жирне ніж просто з вершків. Смакота.

9 лайков
7 лайков

Козочка, которая буцается с черным по хребту очень красивой расцветки. Надо себе намечтать в следующем году. И вообще классные козочки! А малыш так неплохо растет. Крупненьким будет.

Так це наша Сюза, вона від Буюні. Планую на ній зупинитись поки що, до речі Буюня два окоти підряд приводила таких кізок схожих на себе. Сюз тільки більше чорного має. Подивимось коли окотиться Сюз чи продовжить традицію. Бо Буюня була в маму в бабу Сюз. Планую крити в грудні, а там побачимо.
Рокі вирішив з Джек рассела в дога перекваліфікуватися, чоловік мені кожного разу нагадує що він мав бути маленькій :sweat_smile: а так забавно кіз пасе, але коли беру телефон зняти все закінчується, на показ не працює :slight_smile:

3 лайка

Олечка, видела Вы искали ручки для Роки. Не отдавайте его. Он такой классный!!! Может потому, что я люблю крупных собак, но и к мелким не ровно дышу.

Я надіюсь що в нас залишиться, як би шукала руки то знайшла :wink: то оголошення було для підтвердження що я старалася, собаку не просто пристроїти для того треба зусилля, а я не прикладаю їх, така корова треба самому. Є авжеж мінус, їх двоє прогодувати, що двох свинок вєтнамок, я все таки розраховувала на маленького песика. Поживемо побачимо.

4 лайка

Ось і воно, смакотішка.

20 лайков

Выглядит аппетитно, Морожко?

Так морозиво, я тут різні шукала варіанти, поки що цей рецепт в фаворитах по смаку і по консистенції.

1 лайк

Рецепт можно Ольчик?

Юлічка рецепт вище, в цій гілці. "ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас! - #852 by olga_pukalo

6 лайков

Трохи порвало, але я якраз люблю скоринку :yum:

20 лайков

Оля, порвало, значить не висходився. Зарані поставила в піч.:thinking:

3 лайка

Так Ніно, зарано він добре не підріс, вже дев’ята була, до ранку би перекис, то вирішила поставити раніше.
Цей хлібчик з хмелевою закваскою та борошном 2 сорту. Вчора вже з молочком скоринку трохи надїли :yum:

2 лайка