"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Сталась не передбачена ситуація і Буюня знову у продажі. Шукає найтурботливіші руки.

1 лайк

шкода, мабуть Буня дуже хоче бути вдома

Ні не шкода так просто сталось :slight_smile: поки що вона вдома, а там як буде :wink: якраз сусідка з трьома дітками приїхала і молочко бере, є чим поділитись, при нашому молокообїданні всім вистачає )

4 лайка

А в нас фейшен, показ мод :slight_smile:

23 лайка

Оля, ти пошила наимордник козочці?як вона себе в ньому веде?

Ні не шила цей намордник від собаки стафа, вирізали передок, лишились тільки боковини, і попривязували туди леску від трімера, виявилось не ефективно, все одно сосе, але я не могла намилуватись, вигляд дуже стильний :slight_smile: там Тарас зробив модефікацію, вечором побачимо чи помогло відпишусь. Намордник на неї завеликий, тому зовсім не заважає їсти та румигати.

2 лайка

Тільки одна ссе, інші ні? Сама хитріша виявилась :grinning:

Одна після з’єднання, думаю Буя пустила бо резинки одіти були, вона трохи приторможена була. Бруня двох своїх не пустила, а Буя навіть спеціально рве футболки на вимені, ліфчик на пів години, вже замучала. Але ми не здаємося, особливо коли поряд чоловік. Бо я би пустила нехай сце, тільки ранішнє забирала, а він ще бориться :slight_smile:

1 лайк

Я така рада вчора чоловік подарував мені мороженицю автоматичну, вона працює не голосно і не така і велика німецька по-моєму. Робили морозиво з вершків з яйцями та молоком і трохи вершків з яйцями все сире не гріли. Смачно, краще ніж в ручну. Тут похоже фішка в перемішуванні, ритмічно і особливо щоб до стінок не прилипало.
Тепер сири не робимо все на сепаратор :slight_smile:
А ще в мене вафельниця є, от морозиво відпрацюємо і вафельницю дістанемо. Так що Буя нам в поміч :slight_smile: :slight_smile:

7 лайков

А ще в нас море прямо вдома і без болячек, ну хіба що треба сіль добавляти для повного комфорту.

В ночі кльово на зорі дивитись.
А саме краще зимою, шкіра аж бархатна стає.

33 лайка

А у нас море з дощової води.
злива кожного дня, без вихідних

1 лайк

А що за модель, якщо можна фото. бо я теж хотіла придбати, але читаю відгуки - ту треба в морозилку ставить, то якась шумна.

1 лайк

ооо, яка гарна ідея, я також собі так зроблю, прикольно

1 лайк

Дуже гарне, позитивне фото :+1:
Сама ідея дуже оригінальна, це ж скільки радості для дітвори! І манюнька вже виросла, здається тільки недавно народилась… а вже нарівні з усіма морські ванни приймає :grin:

5 лайков

Дякую Зоя ) Таісія перший раз якраз дебют)

Ми колись їхали на мотоциклі спортивному 540 км в лижних комбінезонах і льотних шльомах :grin: так от приїхали сіли на підлогу і встати сил нема, я під кінець голову не могла тримати. Тато тараса загрів вану це був мій перший раз, на ранок жодний мяз не болів. З того часу це наша найулюбленіша ванна, тато приїхав поміг її обмурувати.

8 лайков

От така штукенція, ми брали бу після двох використань. Поки працює :slight_smile:

7 лайков

Ще морожениця лиш охолоджує та перемішує, рецепт треба все одно самому відпрацьовувати.

1 лайк

В нас новий член сім’ї Рокі, тепер у сина є власний щенячий патруль. Рокі тільки два дня в нас, ще звикає, розумник наш

[/url]

34 лайка

Ваш помічник дуже схожий на матусю! :slight_smile:

2 лайка

Так Мар’яна схожий :slight_smile: а коли сміється то на тата, ми з Тарасом схожі.

5 лайков