"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Так життя наше різнобарвне і дуже цікаве. Мені здається що я вже прожила декілька життів, можна на відрізки поділити.
Я Олечко ще трохи і подорожувала, була в Японії, Арабських Еміратах, Польщі. Тепер точно знаю всюди живуть люди, а діляться тільки на совістних і безсовістних.
Пишу Вам і в спогади поринаю, коли розказуєш сам окунаєшся в минуле :slight_smile:

19 лайков

Це добре, коли є що згадати. Я завжди кажу дітям - їдьте, ми світ не бачили, бо такий час був, то хоч ви їдьте. Я теж була в Польщі в 77 році. Тоді це була бідна держава, але нам, студентам, було все так цікаво. Які були базари! Скільки квітів, грибів, ягід. Ми ще і зараз до того рівня не дійшли. Спогади-спогади

7 лайков

Я дуже боюся висоти, навіть соромно зізнатись. Я вважаю себе сміливою , а ось висота то для мене щось страшне. Оля яка ти молодець ,що вмієш долати свої страхи.

4 лайка

Раніше особливих страхів не було, а тепер є. Тільки вони не матеріальні, і їх тяжче долати.

4 лайка

Аж ящик трiснув)). А для чого там вiн (ящик)?

Питания знято. Читаю дальше.

Э-э-э-э! А де рецепт? Читаю Вашу сторiнку вiд початку, там рецепт мав бути. Мiж тим, як розморозили грибок i готовим сиром.
Я теж таке робити хочу, залишилось розжитись на рецепт i на грибок.

Рецепт каччоти?
Гриб є в мене з відправкою є моменти, відправити може тільки чоловік, десь через місяць.
Я тепер всі сири роблю без гриба. Кефір так просто п’ю.

мені чомусь сири на грибі не спрдобались, якісь суховато-пріснуваті, теж не роблю вже на ньому

Мені сподобались, і що саме цікаве навпаки якісь ніжніші були, але зараз все намагаюсь максимально спростити, щоб вивільнити час. Тому без гриба.

1 лайк

І кефір розходиться, хто не встиг той запізнився :slight_smile:

1 лайк

Ооо… Тiльки нагуляла аппетит на сири без закваски - а тут вже й перехотiлось, раз таке дiло. З мене такий сировар, що коби з закваскою вдався, не те, що з грибом.
Щодо кефиру з гриба - я читала процесс приготування, це ж стiльки додаткових телодвижений треба зробити, - що най його, хай само скисае.

Марта можу Вас розрадити рухів не багато. Залив гриб молоком з ранку вилив кефір, гриб промив в сітечку, знову залив молоком, і все. І це не зкисше молоко, а саме кефір, смачний і корисний, але і без нього можно обійтись авжеж.

3 лайка

От i кому тепер вiрити? Прийдеться таки колись самiй спробувати.

1 лайк

От це факт, на вкус і колір всі фломастери різні :wink:

2 лайка

З грибом дружити легко. Залив молоком а з ранку готово. Промиити і знов в молоко, або якщо надоїсть, то в морозилку

2 лайка

Що, не таке, як просто кисляк? Я магазинного, такого, як Ви показували не куштувала. Прийдеться ще й кефiр пробувати.

Марта напишіть адресу нової пошти у Вас, буде можливість вишлю.

1 лайк

Оце тiшить. Одного разу менi так морський рис надойiв - i я загубила його. Про морозилку не подумала.

1 лайк

Мені гриб надоїв і я його викинула, але до того дала 2 людям. Так що якщо захочу, знаю де взяти

Якщо йым раныше не надойысть.

4 лайка