"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Вітаю Марина, дуже дякую, взаємно.
Я спочатку налякалась, що не зможу обом достатньо уваги приділити, а потім пройшов час і все стало на свої місця, обоє мої найкращі малюки, один слонопотам, а друга їжачок фур фур) діти це щастя, і це зрозуміє повністю тільки мама, бажаю всім жінкам відчути цю неймовірну радість материнства.
Хочу сказати, як діоди горять, коли зупинишсяя подивишся, а біля тебе росте дві людини, цілком з своїм внутрішнім світом, космос ще той.

12 лайков

так, дійсно це щастя. Моєму сину вже 24 роки і найважче для мене було і є, це сприймати його вибір у тих або інших ситуаціях. Я тільки років 10 назад зрозуміла, що моя любов до нього це і є приймання його світу і його рішень, хоча це незавжди співпадає з тим як я бачу ситуацію але то таке…Тепер у мене вже є внук і на прикінці лята з’явиться ще один онучок, тож дійсно кожна дитина це окремий всесвіт.

16 лайков

Я розумію, що приймати його рішення, і набивання ним своїх шишок, для мене буде величезним випробуванням. Дай Бог мені і всім мамам сил і терпіння любити їх такими які вони є. А 24 роки, це для мене поки заоблачно, я тут з 3 років в шоці, а що буде далі.

7 лайков

Смакотішка :slight_smile: ура воно вийшло, смачнішого ще не їла, та дам

Морозивко :yum:
Дякую @Mish

30 лайков

По какому рецепту делали? Выглядит так, что слюнки текут! Сколько раз взбивали?

1 лайк

Взбивала чотири рази, намагалась кожну годину, виходило і через півтори. Вершки з 12 літрів молока 1,5 л вершків, середньої густини. Фішка думаю в бананах рецепт пишу.

Тільки я всі вершки влила.
Смак дууже, але воно таки дуже і ситне, тому буду експериментувати з рідшими вершками. Якщо молоко з бананом збити воно стає консистенції кефіру, то вершки певно всеодно муссоподібні будуть. Але жодної крижинки)

10 лайков

І ще думаю форма має теж значення, взбивала прямо в цьому прямокутному відеречку, так ніби краще замерзає.

1 лайк

Мы первый раз взбивали в миске эмалированной, кристаллики были. Хочу их избежать. А сколько по времени вы взбивали каждый раз?

Взбивала в пластмасовому відерку, перший раз довго хвилин 5-7, головне в маслянку не перебити, другий хвилин 2-3, і інші десь так.
Банани просто кинула у вершки разом з цукром та ваніліном і взбила.
А потім поставила в морозилку.

8 лайков

МАМАМЕ: https://www.youtube.com/playlist?list=PLmA-XQDApCPUZ3dJk9FOW-aUqVPRYcdG7
Такс в мене не відображається хоче якийсь модний програвач, щось я не то зробила.
Хтось зміг подивитись?

4 лайка

Я довилась по ссылке.

1 лайк

Дивно мені і по силці каже, що треба інший програвач :sweat_smile:

1 лайк

Оля, в мене теж не вийшло подивитись :frowning_face:

Ще можна спробувати в Ютуб подивитись МАМАМЕ Olga Pukalo, там три відео.
І ще одна силка, може спрацює.

8 лайков

Оля я посмотрела нормально на форуме и по ссылке все класс ))). нас тоже электро пастух уже давно интересует.

1 лайк

Мій головний критик сказав, що треба більше показувати те про що розказуєш, так що вибачаюсь :slight_smile: ще дозніму потім стовпчики пластмасові.

3 лайка

Ще одне останнє на сьогодні про малюків )

13 лайков

Оля, вітаю з дебютом! Класні ролики получились. А “Діти Грека” (і відео і сама малишня) позаконкуренцією :heart_eyes: одна справа подивитись на фото, а зовсім інша на відео спостерігати за малишнею, здається що зараз вистрибнуть з монітора на руки :grin:

3 лайка

Дякую Зоя, все вийшло дуже спонтанно, зовсім і не планувала. Мені навіть самій здалось, що я до всіх вас ближче стала, ніби при зустрічі)

3 лайка

Все спати, але на останок хочу дуже подякувати @Lesnaya Олі лесная що повірила в мене і надавала свій рецепт косички, цю я зробила по відео, але ж перші проби були по Оліному рецепту, і відео трохи доповнило, що в мене не виходило. Ще я її поклала у розсіл, а потім намагалась скрутити, зря) треба було гарячою плести. І ось вона моя довгоочікувана коса, на смак дуже схожа з магазиною, правда волокна не так гарно відділяються, може слідуючий раз вийде краще.

І Халумі.

34 лайка