"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Дякую Ніно за побажання, взаємно здоров’я та наснаги.

Дякую Інна) так радісно коли з тобою радіють :rose:

1 лайк

image

2 лайка

Мои поздравления!
Ты умничка :rose:
Сил, здоровья и спокойных ночей :grinning:
Я тоже как втого родила, долга не могла сообразить что у меня два сына :joy:

2 лайка

Дякую, рада що я не одна така. А раніше дивувалась, коли дітей не мала, чому люди бояться друге дитя родити?! А тепер знаю це як стрибок з парашутом, перший раз не знаєш що тебе очікує, а другий раз стрибаєш і думаєш ужеж знаєш а чого так страшно? :grinning:
В свій час стрибала з парашутом та на пароплані літала, ці і інші екстріми скінчились з першою вагітністю, зовсім життя переоцінюєш. Правда на другій знову за кермо сіла, цікава штука життя.

12 лайков

Олічка, вітаю Вас і всю Вашу сім’ю з народженням чарівної принцеси :rose:! Нехай росте в самій люблячій і радісній родині і буде для вас завжди промінчиком світла і тепла, джерелом радості! Щасливого життя маляті, миру, добрих людей навколо та щасливих батьків!

Я коли народила другу дитину синочка, то ще в роддомі знала, що народжу третю дитинку. Я навіть речі маленькі далеко не ховала :slightly_smiling_face: Тепер у мене донечка і два синочка. Правда маленькі речі уже далеко заховала :slightly_smiling_face:

2 лайка

Олечка, и мы присоединяемся к поздравлениям. Здоровья малышке, родителям удачи, терпения, радости в этом нелегком, но приятном мероприятии.Детки - это счастье.

2 лайка

Олечка, с рождением дочечки! Здоровья малышке и маме!

1 лайк

Дякую за привітання, взаємно. Троє діточок я завжди хотіла. Нас у мами троє, було дуже нам весело було, батьки тепер я розумію з нами також не сумували :grinning:
Я не знаю скільки Бог дасть мені дітей, всі будуть наші любимі і рідні. Я першій дитині віддавала весь час, тепер дві і мушу ділити увагу на двох, страх що комусь дістанеться менше, але певно це скоро пройде. Так цікаво за собою і своїми почуттями тепер спостерігати)

Абсолютно з Вами згідна. Сьогодні хвилин 15 сміялась, донечка у сні такі вирази обличчя робила, що втриматись було не можливо.

Дякую Наталя, і Вам здоров’я бажаю і всій родині.

6 лайков

вітаю вас з щасливим поповненням.
Ще й про чоловіка не треба забувати, йому теж бракує уваги.

2 лайка

У нас уже двое внучек, это еще больше радости.

2 лайка

Олічка усім уваги хватить, я коли третю народжувала дуже переживала що буду старших менше любити, але помилялася, усіх люблю, в нашій сім’ї немає ревнощів дітей, усі знають що мама їх любить, і у Вас так буде!

5 лайков

Оля, вітаю з народженням донечки! Хай росте щасливою і здоровою, на радість мамі і татові. Тепер ваше життя забарвиться в рожевий колір, кругом будуть ляльки, бантики, рюшечки. Щастя вам і благополуччя.

1 лайк

Повірю Вам на слово, ще і внучка треба)

То ти мене розумієш, і дякую що заспокоїла :rose:

Це точно, ще під час вагітності мені захотілось в хаті більше затишку, і ми трохи прикупили ковдри і т.д. А що буде далі?! :roll_eyes:

1 лайк

Олечка, вітаю з народженням донечки! Нехай росте і радує вас своїми успіхами! Це таке щастя!

2 лайка

Дякую Юля :rose: кому а тобі це точно відомо, що діти то щастя) я до тепер нашу зустріч згадую, дуже мені до душі твоя велика компанія. Я так розумію, що вона скоро збільшиться. Здоров’я вам всім.

2 лайка

Так) Дасть Бог, все буде добре,то влітку збільшиться) Так, в нас весело, це правда:grinning: Я теж часто згадую нашу зустріч. Сил вам і терпіння! Перший час трошки складно, поки втягнешся і прийдеш у норму, а потім все буде супер!

6 лайков

Юль, не страшно 8 ребеночка?
Ну вы молочага :rose:
У меня на этот счёт нервы слабые :joy:
Да и детки у меня…все в мамочка :thinking: так муж говорит

1 лайк

Не, не страшно. После четвертого уже количество не имеет значения) Тяжеловато финансово. Пока маленькие, запросов нету особых, а сейчас уже то не одену, в этом не пойду… Девайсов разных куча появилась, и все им хочется… И не хочется что б чувствовали себя ущемленными… А вот с нервами сейчас и у меня проблема…Больше наверное гормональное, срываюсь на ровном месте,истерю, и сложно себя контролировать. Валерианка уже особо не помогает( Жду солнышка, в надежде что попустит :wink: А детки все разные. Вроде все в одной семье, ко всем одинаковый подход, но все абсолютно разные.

27 лайков

1 лайк

Що значить діти :joy:
Переодіваю сьогодні Тасю, Тихон (майже 3 роки) питає де в неї пісюнчик, я кажу, що вона дівчинка в неї пісічка, а він каже покажи. Дивиться так уважно, а потім так серйозно: - в неї піся як попа?! До тепер сміюсь, з дитячої прямоти і безпосередності :joy:

24 лайка