"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Панкрен, больше для поджелудочной пишут.

Показания к применению: применяется при

  • ферментативной недостаточности поджелудочной железы,
  • ферментопатиях,
  • хроническом панкреатите с нарушением и без нарушения экзокринной функции поджелудочной железы,
  • структурных изменениях в поджелудочной железе,
  • диспепсии
  • вздутии.

Так я це читала, а далі пишуть це:

Дія: на відміну від існуючих засобів, які носять замісний характер, фітоконцентрат Панкрен нормалізує трофіку екзокринних клітин підшлункової залози, покращує їх основні функції - секреторну іферментоутворюючу. В результаті поліпшуються всі функції організму, тому що саме з розщеплення їжі починаються обмінні процеси, а їх порушення в результаті неповноцінного травлення викликає цілий ряд хвороб, в першу чергу печінки і жовчного міхура.

І цілком відповідно тому що треба. І повністю на рослиній основі, не робить підшлункову залежною від нього, як синтетичні ферменти.

1 лайк

Оля, я не настоюю в своїй правоті. Я ще в 1963 році хворіла хв. Боткіна. Тоді у нас півкласу хворіли. То нам обов’язкова медсестра кожного разу давала з пляшки (мабуть у аптеці робили) кожному по ложці відвар безсмертника. Це по- моєму цмин пісчаний. В нас він на полях росте , після звіробою його збирають. Подивись в ін-ті.

2 лайка

Дякую Ніно, я вже чую в друге про нього. Подивлюсь обов’язково :slight_smile:

3 лайка

Хіба це не щастя :relaxed:

35 лайков
5 лайков

Сюза
Буя+Грек 2018
1 окот козлик+козочка 3500 обоє
3 тижні після окота ранішня дойка після 12 годин 1475 гр молока.

36 лайков

Красуня!ТТТ. Оля, в скільки ти її парувала?

1 лайк

Дякую :hugs:
Це заслуга велика @Alya Саши, вона дочка Буї, а Бую я брала в неї.
Парувала її в 10 місяців.

5 лайков

Трохи краси :grinning: Бурьоша. Вся у передчутті нової домівки.

Вже тікає :slight_smile:

36 лайков

Яка ж вона гарненька :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:.

5 лайков

Барс.

@Varvara як вам змінився трохи чи ні?

14 лайков

Да, подрос парнишка. Рожищи отпустил)

Такой вы ему модный фартук сшили.

2 лайка

Поправився, а ріст не міряла. Тепер заміряю. А так бачу ж кожного дня, ніби і росте, але зі сторони краще видно :slight_smile:

Так) сам клапан з шкіри натуральної! Так що він стиляга :slight_smile:

4 лайка

Добрий ранок Олічка запрацювалась нема коли і поспілкуваться Абрикосик росте я його дуже люблю гарний через два тижні дочечка приїде з Польщі нафотографую хотіла до гурту цапків перевести не подобається плакать починає за подружками дуже ласковий дружний. Цапки теж хороші спокійні хоть із рожками але не буцаються. Оля як узнать по маленькій кізоньці що буде гарна молочна. Дуже хочу нубієчку своєму Абрикосику але поки живем без коштів сіно і зерно на першому плані. Може розпродам пізніше цапків то куплю наречену нубієчку. Ото такі справи

Добрий ранок :slight_smile:
Рада за Абрикосика. Нехай росте вам на радість. З цікавістю подивлюсь на фото. Як змінився.

Я орієнтуюсь на батьків, якщо мама і папа з молочної лінії, то і дочка з великим відсотком буде молочна. Довгий тулуп, шия, не велика голова, постав задніх ніг, ще колись Саша Аля казала в маленької між ребрами має поміщатись два пальця, а в загалі то завжди лотерея, тварина жива, що де вилізе лиш загадка. Це все зовнішні фактори, і їх є ще багато.
Також важливо як виростити, тут взагалі в кожного свій досвід. Як в мене є вище в темі

А взагалі розумію що не терпиться сама така була. Але якщо молока вистачає то в осени пустіть під абрикоса козочок і буде вам весною нубійки на любий смак, і будете приблизно знати чого очікувати.

2 лайка

Оля мабуть в цьому році хай окріпне кажуть треба як і у собак до 1.5 року . Я боюсь перевести тем більше росте без молока відмовився пить як приіхав підходе нюхає і головою круте аж пихкає немов каже що нетреба. А там видно буде. Умене кізонька ззаранні погуляла то перестала рости. У нас спека дощу небуло ні разу включаю вентилятор козочкам їм подобається мух море кусючі як на маковія. Іїсти не хотять ноччю топчуть траву і ходять а дньом лежать у холодку

1 лайк

Простите, все время об этом стесняюсь спросить. Где, между какими ребрами должно два пальца проходить? Сколько не щупала, ну не где пальцы не проходят. Но уже есть маленький опыт.
Если не сложно, тыкнете где смотреть :thinking:, пожалуйста

Як я зрозуміла з боку приблизно по середині між хребтом і низом живота. В мене максимум півтора вдавалось впихнути (бідні козочки :slight_smile: ) вказівний і середній пальці.
Стою дивлюсь на свої два пальця, і думаю може я щось наплутала, це ж 3,5 - 4 см виходить :thinking:
Так дівчата треба Сашу питати. Я певно щось наплутала.

1 лайк

все одно не зрозуміла як би хто намалював де саме

1 лайк