"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Дякую Ларисо, все бігаю їх мацаю. Чоловік так бавився тільки з її мамою, а тепер з нею))) мамка в нас з 1,3 місяців.

Оля, поздравляю!
У меня таких, как Плямка, несколько козомордок, просто как близняшки :smile:. Пусть растут здоровенькие.

1 лайк

Дякую за вітання! Нехай ростуть нащі близняшкі здоровенькі)

Оля, вопрос очень интересный, я посвятила выбору растений для сада довольно много времени, и искала именно такие растения, как и ты. Главное требование к растениям, чтобі их не ела никакая тля и другая живность.

создала темку в саде-огороде [Неприхотливые растения для озеленения участка возле дома] (Неприхотливые и красивые растения для озеленения участка возле дома)

1 лайк

От і поїхав Чедер в свій новий дім :raised_hand:


26 йому було 6 місяців, вага хороша, чоловік тяжко ніс :smile:

13 лайков

Дякую Лізуня за сніданок))))

9 лайков

Оля, завтрак выглядит так аппетитно :blush:
Какая Лизуня у тебя молодчинка

Еще хотела спросить тебя по вкусу молока твоей нубийской полукровки. Проявились ли во вкусе молока как-то нубийские крови?

2 лайка

Так, різниця дуже відчувається. У Брусі молоко солодше, жирніше (не по аналізам, а по вершкам і сиру), дуже легко п’ється і, випивши його сирого, вже іншого сирим пити не хочеться, тому з Лізуненого роблю бринзу, сир, солодке печу, Брусіне випиваємо парне, за один присіст. Ще по малим помітила, Лізини в 3 тижні вже все пасли, а Брусіни напивалися так молока, що на пасьбі більше грались, тепер забираю ранішнє, повністю почали пастись малі. Можу підтвердити, що надії на Брусю виправдались.

6 лайков

Как прекрасно, когда оправдываются ожидания! :blush:
Пусть и все её потомство будет с вкуснейшим молочком!

1 лайк

Оля, а ты Плямку себе оставила?

І Плямку і Лілу 25, хотіла продавати, бо не вміщаємось, але поки що всі дівчата в мене. Лілу мені подобається по розвитку - гарно пасеться і характер в неї дуже довірливий. Плямка взагалі наша улюблениця, довго можу про неї писати)))

4 лайка

Так ты и пиши :wink:
рассказывай про своих любимиц.
Кстати, а в этом сезоне уже козьи свадьбы были у тебя? Как Добрыня себя ведёт?

пару фото, писати зараз взагалі немає коли, зараз біжу пасти, а так консервація і т.д.

19 лайков

Свадьба відбулась у Лізи+Добриня (поки що чекаю 21 день)
Брусю з Добринею планую на кінець осені.
Добрик - молодчинка, поливається, залицяється, цілується та ароматизує коньяком з мускатним горіхом. Що характерно, після нього речі випрані не пахнуть. І запах мене не напружує, весною взагалі не було запаху.

2 лайка

Поздравляю со свадебкой! :blush:
Мы в этом году всех кучненько кроем. Расчитываем на зимний отпуск :wink: Т.ч. вот сегодня 4-ре свадьбы сыграли

Оля, у тебя такие фотки замечательные получаются. Всегда их смотрю с удовольствием. Это у тебя там на дальнем плане стульчик в кадр попал? Можно и отдохнуть, пока козюли кушают :smile:
Я вот иногда и вздремнуть умудряюсь. Только нужно дерево подходящее найти, чтобы облокотиться. А то без опоры падаю :smile:

1 лайк

Я раніше сиділа на землі і мігрувала по всьому полю, тепер всюди засуха, тільки біля потічка зелена трава і дерева з листям, стульчик дуже зручний, в цьому році придбали, легкий, для переноски. Спить на пасьбі в мене чоловік))) раз навіть кози самі прийшли - напаслись, сиділи під воротами. А чоловік пізніше прийшов)))

3 лайка

І вас вітаю, бажаю козульок і молочних мамочек))) і плодотворної відпустки в майбутньому!)

Мене питала Дарья про перевізника, є служба заявок, куди вони поступають і потім водії дзвонять операторам і виконують заявку. В моєму випадку це була доставка Київ-Запоріжжя. Їхала малишня правда довго, 24 години, хоча мала би добратись за 10. Водія затримали десь. Номер служби: 099 909 70 10
За роботу оператора заявник заплатила 100 грн.
І в заявці вказується сума за яку буде робитись доставка.

9 лайков

Давно не писала, вирішила пофотографувати трохи своїх землян))
Дівчата во главі з Чегеварою.


8 лайков

Чоловіче царство.


11 лайков