EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

ЛПХ "Щуровка"

(Олена ) #241

Такі і є😄
Один знайомий нефорумний козовод мені казав, що усіх шестилітровок продає дешево місцевим родинам, які зможуть бігати за такою козою. Що його цікавлять лише три-чотирилітровки зі стабільними показниками)

(Юлия) #242

Ну тоді в мене дуже ідеальне стадо! :grin:

(Ольга) #243

Та да. Они и сегодня пытались выскочить, но у меня не было времени погулять.

(Ольга) #244

Доілось тільки дві кізоньки, мамі молочка треба дать бо хворіє, і дітвора полюбляють напитися свіженького. Та вже дождався синулька, але переживає щоб хватало козлятам.

(Олена ) #245

Справжній Господар росте!

(Ольга) #246

У нас іх два. Менший і вночі прокидається і питає коли я буду кормить козлят :relaxed: оце Чита живу іграшку йому народила.

(Ольга) #247

Опять на улице снег валит. Уже руки скоро отвалятся. Девок выпустила они походили немножко и назад.

(Людмила) #248

Но за то красота какая! Настоящая зима! :hugs::snowflake::snowman_with_snow:

(Ольга) #249

Да зима очень красивая только роботы ого-го. И осень красивая была.

(Наташа) #250

Ну,що Оль,як там козочка?

(Ольга) #251

Перевела доіть три рази на сутки. Дає по 600-650 молочка. Козенятам хвата, а мище зачикаєм. Почала давати ій зерносуміш та кабак, буряк, моркву, трохи яблук.

(olga_pukalo) #252

Вітаю Оля, побувала у вас в гостях. Гарно тут, барашки такі пухнасті хмарки, з окотом вас. Додасть кізка молока, зараз почнете більше сочного давати і зерна і вона добавить. Все поступово, головне не поспішати.

(Ольга) #253

Дякую. Заходьте ще :cake::coffee: Оля ви вже опитний козовод, підскажіть від чого в моєі Чити так вийшло що мало молочка зпочатку?

(Ольга) #254

Де моя помилка? :thinking:

(Марина) #255

Оля, причин может быть несколько - первая - это такая особенность этой козы. Вторая - козка по определению может быть маломолочной после 1 окота. Третья - недокорм концентратами в последний месяц беременности. Как мне кажется - у вас первый вариант и она просто будет долго приходить в себя после окота, постепенно раздоится

(Ольга) #256

Марина, со слов бывшей хозяйки за первым окотом она давала на пике 4л. молочка. В том году у неё был тяжолый окот. Козляток доставали, лежал неправильно. Потом летом я её привезла в своё хозяйство. И этот кокот уже у меня.

(olga_pukalo) #257

Дякую Оля, вже і відповіла Марина, в неї досвіду побільше по кількості кіз.
Зараз зима, зазвичай молока в цей період менше ніж на траві, і воно більш жирне. Кізка тільки народила і молоко буде нарощувати. Після місяця лактації більш менш буде зрозуміло кількість молока.
Кози якщо привчені до зерна, на нього відзивчиві, і ще сочні - гарбуз, яблука, трохи картоплі (без вічок), Топинамбур, всього в міру і що є під руками. Зерна даю зараз не дійній 300 грам на день, коли родить почну додавати + 300 грам на літр. Поступово, наприклад родила на 2 день 300+100 і так пару днів, якщо все добре ще +100. Мені імпонує роздой Каті ветеринара.
Оля це так довго писати наберіть мене краще мій номер 0992526151

(Ольга) #258

IMG-04c7ae0955cb41ea28d40bb15e34a7c3-V
Поздравляю всех С НОВЫМ ГОДОМ!
Желаю мира, удачи, любвы и крепкого здоровья.

(Зоя) #259

И вас с праздником! С Новым Годом!

(Анна) #260

Оля, это с Сухачевки коза, Лариса хозяйка?