ЛПХ "Щуровка"

Інна, терміново потрібні внуки, ще і не таке взнаєш!

8 лайков

Да Инна, а мне племяша малышариков заказал, так мне пришлось изучать мульки кто это и как выглядят, сижу делаю, чтоб под елочку успеть :grinning:

4 лайка

Олечка, сынок пока не женат, со временем все)

Ага а у меня вообще козлик весом кг так 80 Лунтиком кличут. Так зато он и тоже такой как его теска с мультика.

6 лайков

Да,фиксики это все!

3 лайка

У нас и барашек и бычков и свинок и козочек называют с мультиков. Это если я отвоюю то назву. А так детвора ходят и по своему их называют.

5 лайков

Взрослая жизнь началась от “Сейлор Моон” 98 год и сейчас у нас Фиксики, Смешарики и баранчик Шон…

6 лайков

Оля,я думаю ви зрозуміли,як шукати тему,якщо ні,то напишіть мені,бо у себе я написала три поста підряд,треба щоб тепер хтось із сторони написав,тому пишу у вас.

1 лайк

Так. Я нажала на них і воно перейшло на ті теми. Я іх перечитала. Думаю підожду ще пару днів. А далі буде видно. Може молочка добавить. А вам ще раз дякую.

1 лайк

Правильно не спіши з висновками. А я запитувала чи зрозуміла ти як шукать відповіді на своі замитання. Вгорі лупа на неі нажимаєш,висвічується стрічка де ти пишеш запитання,або слово із запитання ,наприклад пишеш молоко і тобі висвітяться всі теми які є про молоко.

Так я розібралася.

1 лайк

Оля,як там ваша козочка сьогодні?

1 лайк

Вимя наче живіше стало ато гать було як тряпочка. Молочка добавилось трошки. Апетит у козочки і козлят гарний. Буду надіяться що буде все добре.

6 лайков

О,бачиш, потихеньку,потихеньку і наладиться. А там зернечко,може овочі,які є і діло буде.

1 лайк

Наташа, я сьогодня не видержала і стаканчик не повний зерна дала ій.

А до окоту давала?

Так. Тільки чим ближче до окоту тим трохи менше я давала.

Ну тоді нормально ,давай стільки,скільки давала перед самим окотом. А потім як почне добавлять молочко почнеш добавлять зерничко. Почитай тут на форумі про раціон кози після окоту.

2 лайка

Може ти вже і найшла,та ось Рацион котной козы и козы после окота

1 лайк

Дякую Наталочка я теж знайшла.

1 лайк