ЛПХ "Рог изобилия"

Вирощуй…а на наступний рік поділишся зі мною…

1 лайк

Не проблема. Я вже розприділила де посажу, щоб не запилились.

1 лайк

Заглянь у нашу групу…

1 лайк

Я там була, ну незнаю. Якщо продам козюльку, то може буду, а якщо ні то ні. Зараз фінансовий криз.

Та у мене теж не дуже густо з грошима. Але я тільки подумала, що гарно було б ще на курси попасти, бо питання є. І тут Катя з пропозицією якраз підоспіла.

1 лайк

Оля і я прозівала де Ви насіннячко роздавали, я б теж купила розовий банан хоч 10 насінинок.

Вот на Розетке даже

3 лайка

Оно то да, но свое проверенное гораздо лучше. Я так пару лет назад на заказывала себе всего- а выросло чаще не то, да и всхожесть ужас

3 лайка

Такая же ерунда
С одного и того же пакетика каких только тыкв не выросло
И серые и полосатые и оранжевые
Если свои семена собирать -надо следить чтоб не переопылились - это трудно организовать, вряд ли соседи садят тот же сорт
И соседи соседей…

7 лайков

Зараз сімена сиплять в пакетики які попало і не соромляться. Закупили пусті пакети, насипали аби що, і продають. навіть у спеціалізованих магазинах таке буває. Я в минулому році купила голанські сімена кабачків, а виросли якісь дрібні гарбузи, правда в сільському магазині купувала.

4 лайка

Дівчатка, а на які ви курси збираєтесь, якщо не таємниця.

2 лайка

Ну не знаю ) я на розетке брала семена мне все понравились и соответствовало тому что нарисовано. От кукурузы десертной вообще я обалдела, сразу правда как увидела те сморчки расстроилась, кинула в воду замочила на ночь, быстро проросла, и потом до сентября была молоденькая кукурузка, в когда высохла опять сморчки )) в этом году буду опять сеять и побольше, мы кукурузку любим.

4 лайка

Называется
Повезло :slight_smile:

2 лайка

На курси по сироварінню Тетяни Тимофеєвої. Ми минулого року у неї вже навчалися. Дуже цікаво та пізнавально.

3 лайка

Наташа, а де ці курси проходять, скільки коштують, і скільки днів.

Плануються курси у Полтаві. Якщо набереться група 7-10 чол. На 3 дні. Вартість: для новачків- 4200,00, для тих хто вже був на курсах 3600,00 (здається).

3 лайка

Курси минулого разу були дуже насичені інформацією. Було багато теоретичного матеріалу і практика була (варили сир) дізналися багато тонкощів про які не написано у рецептах в інтернеті. Зайняті були цілий день, була невеличка пауза на каву і все.

6 лайков

Я брала на агромаркете- просто фу! Помидоры-не один не соответствовал заявленному сорту. Перец ни один не взошел. морковка тоже.Во общем, я с ними больше не дружу

2 лайка

В этом году брала на та-да, посмотрим, впринципе фирма велес эта мне нравится, тут главное чтоб без подделок.

О, а я там хотела розочку вьющуюся заказать и чайную :slight_smile: наверное не буду, привезу от мамы, как поеду и мятку :slight_smile:

1 лайк