ЛПХ "Рог изобилия"

Дякую, Наташа. У нас ще сир всякий є, і 3 кноліка, а молочко вже краду по трошки у пацанів, нам на какао вистачає. От руки вже чухаються сир робити, то це тільки молоком лічиться. Нічого, обсадимось, обсіємось, а там і молочко підспіне.

6 лайков

Ну тоді чекай. У мене також козенята випивають, а я коров’яче купую і варю.

3 лайка

Красота :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:, аж слинка біжить.

1 лайк

яка краса це всі в перці.Наташа а солодкі сири не робила я десь читала і загубила

1 лайк

Солодких не робила. А це в перці в травах і паприка різана.

2 лайка

Я один раз робила в перці.Сину сподобалось. Наташа запоносила коза Ночка причини не знаю какає як корова що тільки не давала нічого не помагає що вичитувала те і робилане знаю причини. зернові хорошого готунку може в сіні щось не знаю сьогодні колола антібіотик. вимья пусте аппетіту нема але сіно і дубові гілки потроху ість жуйка є чай із сіна і лен заварюю. Глюконат кальцію другий день колю і катазол.

А глистогонили давно?

1 лайк

Таня глистогонила але я не знаю коли а я закупила суспенсію і уколи але боюсь глистогонить щоб не навредить жду щоб поправилась за 4 дні схудала як тільки поправиться буду глистогонить

1 лайк

Тоді звернись до Олі вета, вона допоможе.

1 лайк

Сьогодні отримала насіння гарбузів від Олі @Jkmuf. Оля дякую тобі, :hibiscus::heartpulse:а що то за гарбуз розовий банан?

оце ж читала рекомендаціі від Олі подібний випадок і почала лікування купила антибіотик забула назву нехочу йти щоб прочитать уколола 6 куб. тепер через 48 часов але за ці дні скільки з неі вишло г…на я і подумать не могла і не вода а як у корови

1 лайк

Ну лікуйтеся, та швидше хай козочка поправляється. Тут я пораду не можу давать, я не лікар.

ото ж і я не ветеринар але мені вже соромно биспокоіть Олю напевно якщо було б хуже то вже якось звязувалась би а так побачу завтра

1 лайк

Розовий банан - гарбузи великі, довгі, рожевого кольору, м"якуш жовтий, насіння тверде, але якщо піджарить, то хто має добрі зуби, смачне, як горіхи. Зберігається добре, у нас ще є минулорічні.
Мені подобаються ті гарбуз, що насіння дрібненьке. Ростуть не великі, оранжево-коричневі, хвостик тоненький, м"якуш дуже ароматний, кольору яскавої моркви.
Треті гарбузи - як стікло, такі хрусткі. Ріжеш, а він лопає, як перестиглий кавун. Теж смачні, форма - приплюснутий м"яч.
В минулому році всі кашові гарбузи уродили рясно, ще і багато зав"язі перед заморозками зривали, кури і свині їли.
Садіть і споживайте.

4 лайка

Я забрала з пошти і зразу ж відкрила і по дорозі роздивляюся і планую де буду садить :blush: ,щоб кожен був окремо і не запилився. Ще раз дякую :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

2 лайка

Интересная тыква. Гриша мой сказал - это гламурные артиллерийские снаряды. Похожи внешне и розовые. Очень неплохо хранится и на вкус неплохая.

3 лайка

Класс! И я жду от Олечка семена ), пришли, но у нас же почта до 13, неуспели забрать, теперь в пятницу побегу )

1 лайк

Оля, а у Вас еще есть такие семена? Мне много не надо, хоть по несколько штук. Я что-то пропустила, где писалось о семенах. Куплю с удовольствием.

1 лайк

Доброго ранку всім! І я отримала своє насінняю, Оля, спасибі Вам.

1 лайк

Інна, пиши адресу в лічку, поділимось.

1 лайк