ЛПХ "Рог изобилия"

У мене тільки в цьому році поганий вихід, бо проводила експеремент, хотіла зробить вихід ще більший. А ще на початку зародження яєць у нас світла не було цілий день, то в неділлю планую нову інкубацію закласти, але вже без експерементів.

1 лайк

Курчата добре лупляться, але я вже два роки не закладаю. Закладаю гусячі та цесарочок.

1 лайк

Гусячі я теж перевертаю вночі -кожні чотири години. Вони дуже чутливі до правильного зволоження і своєчасного перевороту.

2 лайка

А я хочу перепелів попробувать, але боюсь не справлюсь. На зиму їм тепло потрібно, а в мене такого приміщення не має.

Може того в мене в минулому році і вихід гусей був поганий, бо я перевертала тільки вранці і вечером, кожні 12 годин.

Вилупить перепелів не проблема, 17 днів і маєш радість. Їм (яйцям) навіть перепади світла не шкодять, можуть сутки без світла головне інкубатор відкрити.

2 лайка

Я за вилупку і не хвилююсь, боюсь із птичкою не справлюсь.

1 лайк

Ми трішки протримали і відмовилися, як для мене багато заморочок.

4 лайка

Значить можна і не начинать :blush:

2 лайка

Как по мне, то не очень много с ними заморочек - клетки, брудер, качественный комбикорм и вода. Мои зимуют в холодном сарае, без обогрева, нормально, могут чуть реже нестись. Но они должны быть полностью изолированы от другой живности, требуют умеренного освещения и не любят шума около себя.

1 лайк

Ну чого деяким людям подобається. Просто всьому треба приділити час, залишаю для себе саме необхідне, перепелів замінила цесарками.

Порахувавши витрати вирішила, що краще я куплю яєчко коли мені потрібно.

5 лайков

а чем суть эксперимента?

1 лайк

Я замітила, що курчата в інкубаторі з однієї сторони лупляться краще чим з іншої. І вирішила кришку розвертати при кожному перевертанні яєць. І незнаю, ну температура в інкубаторі дуже різнилася. І я підкручувала релюшкою, короче чуть голову йому не скрутила.Незнаю чи це було від того, що я кришку крутила, чи може інкубатор забарахлив. Ось в неділлю нову партію закладу, тоді побачу.

1 лайк

Наташа, я где-то встречала рекомендацию не просто переворачивать яйца, а еще и менять их местами в инкубаторе, чтобы яйца равномернее прогревались. Может, имеет смысл попробовать? Сама так не делала)))

6 лайков

Ну за цим разом уже не буду. Буду інкубірувать, як і раніше, а на той рік ще і так попробую.

1 лайк

А ще краще, попросити чоловіка поставити в інкубатор вентилятора з компа, тоді яйця обігріваються рівномірно і не потрібно нічого перекладати :blush:(моя практика)

3 лайка

Да зачем такие мытарства? Переворачиваю два раза в сутки - утром и вечером. Всегда хороший вывод. Уже лет семь инкубирую.

2 лайка

Анна, я раз в день перемещаю яйца с краев в середину, если инкубатор у вас типа “Квочка” из пенопласта. Хоть у меня и теновый, а не ламповый, все равно у краев холоднее. Вентилятора в моем нет. Самый простой.

2 лайка

Дякую Мар’ян. Побалакаю, може согласиться. Це дійсно цікавий метод. Ну а як ні, то тоді буду як завжди. Мар’яш, а покажи як він його поставив.