ЛПХ "Рог изобилия"

Смачненька,але мені уже підтошнює. Ще ціла утятниця переварювать… А друга,то ліверна,знайшла в інтернеті рецепт,дуже сподобалась.

5 лайков

Мы когда раньше хрюшек держали то тоже не подташнивало, а тошнило конкретно пока колбасы-тушенки -смальцы поделаю. Зато сколько вкуснятины разной есть дома.

5 лайков

О,да.Коли тошнота пройде,тоді клас,істи є смаколики. Сьогодні рікоту зібрала,а сироватку куди?. Кабанчики закінчились. Тепер собак кормимо. Зате вони довольні.

24 лайка

Терміново потрібно хрюшок. Не годиться сироватку так транжирить.

4 лайка

Ні,взиму брать не будемо. Та і сироватка зараз рідко. Моі козочки майже не дояться,це коли у мами візьму молоко ,тоді є,а так нема.

1 лайк

Ната, привіт…з новосіллям. Нарешті і ти не безхатченко на форумі. :stuck_out_tongue_winking_eye: А ти виявляється багата жінка якщо у тебе є

Це ж таке багатство.

І господарство у тебе гарне. А ворота такі ж як і у мене. :hahaha:

8 лайков

Тільки не крашені ті ворота.:grinning:А так да багата. Ще б сина женить і була б моя душа спокійна.

3 лайка

Нічого , наступного року Пасха піздня , так що є можливість пофарбувати )))

2 лайка

Блін, ми не родичі? У мене теж вже давно не крашені. :grin:
Нічого, буде здоров’я і час - покрасимо…то дрібниці.

4 лайка

А может й родичі. Десь там родові лініі пересіклись і може породичались.:joy:

1 лайк

Всем привет!Как давно я не была на форуме.С открытием странички!:heart_eyes:

2 лайка

Дякую ,що завітали у мій віртуальний домик.

Сьогодні був насищений день. Сьогодні у селі у нас базарний день. Трішки побазарувала. Куми немає вдома,а кури яйця в неі несуть не погано,то я ій ще і яйця продала по38грн. А потім займалася домашніми справами ,в тім робила ковбасу

зараз моя ковбаса відпочиває в холодильнику,а в духовку буду відправляти в неділлю. Так день і закінчився.

27 лайков

Піду і я читать про ковбасу, у вівторок свинюшку будемо різать.

2 лайка

Я тільки від своєі відійшла. Щось уже медляніша я стаю,чи як писала Інна ,старію :joy:

1 лайк

Та ладно…не прибідняйся…і нічого на себе наговарювати. Треба просто відпочивати і все. А повільніше робиш…так то через те, що все продумуєш і прораховуєш, а на це теж час треба.

5 лайков

Я не наговарюю,то я в Інни списала.:joy:

3 лайка

А коли у твоїх козочок окоти починаються?

Я ось спробувала робити моцареллу із молочка (окот був 08.12)…так не получається…не зтворожується…

Я люблю, як ріжуть порося. Готуюся завжди. Хлопець, що коле порося, каже - у вас добре робити, все готове. Чоловік воду підносить, розвішує м"ясо. А моє діло забрать лівер і киші і швиденько це діло розібрать, пока не захололо. Потім уже ніхто не спішить, обрізаю м"ясо, чоловік пакує і підписує. Це 2 години, не більше. У мене тато бів великим колієм, я в нього вчилася і кожен раз дякую йому за науку.

18 лайков