ЛПХ "Рог изобилия"

У мене також двері відкриті, закриваю тільки під час сильних морозів і вітрів. А це думаю малютка в сараї, щоб не змерз. Та і козочка тільки після родів, щоб ніде не піддуло.Завтра попробую залишить двері відкритими і поспостерігаю за ними.

3 лайка

Наташа раньше забирала в дом,нянчилась.выпаивала.А сейчас второй год оставляю под мамой мне лично понравилрсь и очень.Во первых мама все время лижет.во вторых ночью заглядывала спят у мамы под бочком или возле мордочки.Ложу побольше сена и феном подсушиваю прямо в сарае.Мне кажется даже козлята крепче и здоровее.

6 лайков

Я тоже оставила. Правда коли хожу доіть то сильно зажимає. Віддає грам 300, і все. А так да мені понравилось, без бутилочок, без возні з пельонками. Подивлюсь, що буде далі.

1 лайк

Наташа як справи

Ніяк, передумала. Сьогодні воду їй принесла, тільки стайку відкрила, так вона мене чуть з ніг не збила, на вулицю побігла і бігала, як кобилиця :grinning:. Колись буде, козлята всередині не залишаться :grinning:

5 лайков

у мене в прошлому сезоні кізонька ходила 161 деньпривела одненьке

2 лайка

У мене також були випадки, але первітки приводили завжди раніше. Ну в нас іще тільки сьогодні 146 день. Я думаю, що їі тоді так ковбасило, що можливо в середині козлята переверталися, бо живіт опускаться почав. Я думаю, що вже недовго.

4 лайка

Я тоже не люблю, но мама как-то подсунула, порезала его полосками, в кляре и сухариках обжарила, я сначала думала, сыр в кляре, правда как узнала что это, теперь не ем и в таком виде, психологически :smirk: не люблю, хотя было вкусно когда ела.

3 лайка

В цьому році залишила козеня під козою перший раз. Проблем у мене з ним не має, бутилочки мить не потрібно, як і пельонки мінять. Але коза мені зовсім не дає молоко, ну ті 150гр. я не рахую, зажимає. Вона зажимала і в минулому році, коли я козенят забрала, ну я в цьому році залишила їй козеня, думала вона зо мною поділиться молоком, а вона не хоче. Я тепер не знаю, що робить. Може козеня зсбрать у неі?

Под одну сиську козленка - другую сама)

2 лайка

Так він з нею постійно .

Под сиську его подсовывайте.
Только он в ротик возьмет, молочко отпустит.

2 лайка

Дякую за пораду, ось у вечері піду доіть і попробую.

1 лайк

Наташа, у меня тоже камерунка такая дикая как у вас есть козочка, с рук ест а гладить и трогать не даёт, вот и ломаю голову как же я ее доить буду, оставлять под ней козлят или забирать.

1 лайк

Я планую забрать, а там видно буде. Надіюсь, що після родів вона покладнішею буде.

1 лайк

Отож и я наверное заберу, а если неполучится доить, прийдёся ей козлят возвращать. Пускай хоть они ее рассасывают.

А чого не получиться доїть, я думаю получиться. Ну як прийде час побачимо. А у вас коли окот?

Это для меня загадка, я ее купила котной ( со слов продавца) но она гассает, через заборы метровые сигает, вобщем ведёт себя совсем не как дама в положении, но Степаныча гоняет, он у меня от девок периодически получает тумаки. Так что ждём.

Вот , эта рогатая бестия Сара

14 лайков

Наташа, забирай і не думай. В мене така сама дикувата була Сабрина, теж переживала як я її доїтиму. Але після окоту все наладилося.
Перший день трохи повибрикувала і все… далі стояла як вкопана, ще й поверталася щоб мене лизнути. Козеня я в неї забрала ще мокрим й облизати не давала.

5 лайков