ЛПХ "Рог изобилия"

Козлят під козою залишили?

дякую підскажіть будьласка молозиво можна давать козлику якому місяць я привезла від Тані броварчанки хочу щоб виріс як його батько

Наташа у мене син поробив станки для доіння дуже потрібна річ спокійно доіш копита зрізать обмить чи укол зробить і спина не болить не треба нахиляться

1 лайк

Я, цього і незнаю. Щоб поносу не було, бо молозиво жирне. Може хто з дєвочок давав, та підкаже. А навіщо вже місячному, я думаю коли молочка не жалієто, то і на молочкові гарний виросте. А якщо лишнє молозиво, то собі запечіть дуже смачно.

4 лайка

А я вот не люблю молозиво запеченное с детства. Бабушка всегда делала, когда корова телилась. Дед любил очень, а мне - фууу.

2 лайка

відпочивае моя Дерезка старших дочок близько не підпускае а такі дружні були вимя помила соски заслинені були чистенька

дівчатка рідні а я поганих людей боюсь особливо пьяних а живность то не страшне

5 лайков

да під козою в тому році відсажувала але мороки бутилки соски підігрів часи та ще як 12 козюль

Живність тоже різна буває і може капості наробить. Ну а погані люди скрізь є від цього ніде не дінешся.

4 лайка

Я в цьому році перший раз залишила з козою. Скільки тримаю коз ніколи не залишала, а це вирішила попробувать.

1 лайк

я пыд козами держала мены подобалось але 2 роки назад мор козлят був потым причину узналавсе времья покривав один цап сестру потым дочку ы внукыв то вони слабы ты що живы залишились выддала на мьясо то бабуля казала що не кыстки а хрящы ы кыз усих своых здала молока не було по пыв лытри за день часто вздувались в общому разы брак це вже потым знайшла форум та вчилась

1 лайк

Ну, що передумала коза родить. Все в нас затихло. Лежить, їсть та спить. А сама так хитро на мене погляда, точно подляночку мені на ніч готове :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 лайков

Не расслабляйтесь Наталья, у меня Ляля тоже порцию зерна съела, водичкой запила, сенком заела, лежит жвачку жует, а из петли пузырь с ножками :hahaha:

13 лайков

Я так не проти. А ото коли нервує тоді і я нервуюсь.

3 лайка

У меня в прошлом году, вообще, кино было. Раздаю зерно в ведрах. А девчата же - свое поела побежала у соседки отжимать. Смотрю, Детка бегает между ведрами, а сзади два пузыря висят… Так что и едим, и рожаем одновременно)

15 лайков

Ну у нас тоже не все гладенько прошло, девушка гголовастая оказалась ели вытянули, я уже даже нервничать начала, а она еще и бегает вокруг меня, ну то уже прошло и такая красотуля, все забылось…

7 лайков

Розсмішили, я уявила цю картину :hahaha:

1 лайк

Моя Кудряшка спешила родится ))

1 лайк

А мою реакцию представьте. Стою с открытым ртом, потом зову Детка, Детка, ты что, рожать собралась? Она на меня посмотрела быстро :“А? Чего? Отстань, не мешай, зерно надо отжимать, а то все сожрут?”

8 лайков

Ото чого я хвилююсь, щоб вона не бігала з пузирем чи ратичками, бо вона дикувата. Краще коли заходиш, а там уже облизані ходять :grinning:

3 лайка