ЛПХ "Рог изобилия"

Та я її дуже і не трогаю, а тільки навідуюсь, може підмогти потрібно буде. У мене в минулому році первокотка сама не могла родить. Я утром зайшла, а в неї і потуг уже не було, ратички стриміли, а в неї бідненької і сили не було. Я єлі витягла, крупний цап був.

3 лайка

Ну да, поэтому тихонечко и дежурим ) , что б если что помочь.

2 лайка

а ми відстрилялись у пів одинадцятоі прилягла а без 15 дванадцять син буде мамо йди вже козеня е я бігом як пьяна залітаю а там трое одне облизане а ті в слизу а підстилку таку нарила що вони в землі дова ще мішок соломи а потім і сінця та одтирать а вона мене лиже обробила пуповини син приніс вісадавай важить і писатьдва козлика і кізонька 3 .250 кажись кізонька2.800 і 2600 потім подивлюсь бо очки не брала а сліпа зробилась помоему всі комолі один темнийсіро чорно білий батько у них ламанчі трьох кольоровий один білий ламанчик а кізонька біла темненький носикпосмоктали мамку я здоілалітру і сьогодні півлітриале не знайшла місце але мамка почуваеться добре

21 лайк

Поздравляю! Вот это пополнение! Молодец мамочка! Здоровья и мамочке и малышам!

2 лайка

Наташ, а у тебе як справи?

Всих вітаю, хто тут гуртом дочекався козенят.

4 лайка

Нашагаться, ну что там? Новости есть?Я пока без новостей…

1 лайк

Наташа а як у вас справи.

Девочки, всех родивших поздравляю :slightly_smiling_face:
На сыр да на масло!
А мои девки так и испытывают мои нервы :upside_down_face:
Сегодня утром пришла, Красотуля лежит жвачку жует, но дышит очень тяжело и переодично, надеюсь “ШО ОНО”))
Васюня тоже нервная стала, ищет укромный уготок и смотрит на меня вытрещеными глазами. Закрыла ее в отдельной стайке, а она и не против.
Надеюсь, что сегодня таки мы отстреляемся.

10 лайков

Я поки без новин. До 4 ранку, якби на полу не доски мабудь би колодязь викопала . А потім коза спать лягла. Вибігала цілу ніч, а вона заспокоїлась, так, що тихо.

7 лайков

Вітаю!
Хай ростуть і радують а мама хай щедро доїться!

2 лайка

Люда вітаю вас з поповненням :rose::rose::rose: . Козомамі швидкого відновлення, і молочка побільше. А козляткам добре рости і ручок заботливих пошвидше найти.

1 лайк

Да ожидание это самое сложное, у меня некоторые клиенты спрашивают, а что так долго рожают?! Я говорю нет если всё хорошо то в пол часа можно вложиться, но вот ожидание! Может и неделю длиться )))

4 лайка

Я в минулому році вирішила ночами не ходить, понадіяться на Божу милість. Не ходила, я писала, що первіточка дуже важко родила, ну все минулось. А от в цьому році мертва козочка і тепер хвилююся, не хочеться, щоб таке повторилось. Це вона мені нерви поробить. З ранку випустила на вулицю, щоб обдивитись її, навіть з уміла до вимені торкнутья. Так вона, як дала дрига, що буде з окотом і дойкою страшно подумать. У мене ще таких не було.

2 лайка

Наташа, не волнуйтесь, как-то будет. Недоенной не останется, не нервничайте сами и не нервируйте козочку. Ясное дело, не нравится ей, когда постоянно бегают и трогают-осматривают. Все будет хорошо. Переживаниями все равно ничего не измените.

4 лайка

Це точно. Я їй сказала не хочеш мене до себе підпускать, то віддувайся сама.
А в душі всерівно хвилювання бурлить.:blush:

5 лайков

Успокойтесь, корвалольчик примите. Все будет хорошо. А козки, они же чувствуют, что вы волнуетесь. Абсолютно точно. И сами волнуются. А это нехорошо.

2 лайка

Согласна, я вночі коли заходила, а інші кози на мене дивляться, і думають чого приперлась, ми спимо, а ти світло включила :grinning:

5 лайков

Нет, Инна, ей нельзя корвалольчик. Он же на спирту, а Наташа в пьянке совсем плохая. Проспит все совсем. Так что пусть лучше бдит.

3 лайка

Тут дело в дозе) Пусть 10 капель накапает. Так волноваться - не дело. Когда надо будет с малышней возиться, силы закончатся.

2 лайка

Смійся, смійся. Я тоже твою слабинку найду :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 лайка