EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

ЛПХ "Рог изобилия".

(марина) #949

яка ж вона гарненька і панчохи сиві, красуня, я б таку залишила, вітаю

(Наташа) #950

Вона вся сивенька, хотіла, але тато у нас ще залишається.

(марина) #951

у мого дорослого козлика така ж проблема, сьогодні проколола івермектин, тож буду спостерігати далі

(Наташа) #952

Сьогодні моі дві козочки поїхали до нової господині. І я впевнена, що вони найшли самі заботливі ручки, де дійсно ім буде добре.

(Людмила) #953

Ой это всегда прекрасно, когда животные находят своих хозяев. Пусть они любят ваших - уже своих девочек.

(Наташа) #954

Я впевнена, що любитимуть :blush::blush::blush:

(марина) #955

Гарна новина, хай їм щастить

(Наташа) #956

Обіцяю любити, та вже їх люблю. І не тільки я, і донечка і чоловік і старший синок всі няньчили цілий день, вони ж такі лапульки.

(Наташа) #957

Наточка, я рада що вони попали в твоі ручки. Я впевнена, що вони тебе не розчарують, а в майбутньому порадують смачним молочком. Дякую за гостинчик :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

(Наташа) #958

Наташа, Ти мене не перехвали, а то я аж застіснялася :wink:, дякую за дівчаток :kissing_heart:. Пішла хвалитися додому.

(Наталия) #959

Наталочка, вітаю…Ти формуєш гарне стадо…і можливо ми з Наташою @11111111111111111111 через козенят породичаємося…хоча ми вже всі тут як родичі. :heart_eyes::wink:

(Наташа) #960

Дуже дякую, і маю надію що все в мене вийде. Якось ще не звично. Два роки мріяла, роздивлялися і думала що купити гарненький козенят то нереально, бо всі так далеко, або дорого ( для мене). А тепер виявилось реально, за якихось пару місяців вже п’ятеро. І такий азарт, аж страшно :joy::joy::joy:.

(Наталия) #961

Тааак…якщо страшно, то треба поки що пригальмувати…бо чоловік то поки що наблюдає, а потім буде, як у Наталі @11111111111111111111…скаже, що підеш жити до кіз у сарай…:wink: а взагалі…нічого нереального немає, особливо коли є бажання. Ви молодці.

(Наташа) #962

Він якраз і не проти, тільки я розумію що ставити їх немає де. Були в одному сарайчику маленькому, виселила гусей віддала козочками ще один в два раз більший, і дивлюся цей теж вже малуватий. Ще дві повинні розкотитися.

(Наташа) #963

Відпав у однієі козочки ріг. Ну більш всього вона його збила, бо зостався кусочок всередині. Крові було не багато. Я зразу і не замітила, що вона без рога.кози хвіртку відкрили і вийшли гулять, а я іх загнала, а потім замітила. Засипала присипкою, ну відтіля, щось біленьке сочилось, то я ще забрискала чемі спреєм. Скажіть більше нічого не потрібно робить, колоть нічого не потрібно, щоб інфекції не було. Бо Люда @L-U,казала, що кров’ю вимивається, а якщо її майже не було.

(Наталия) #964

Наташ, я теж зразу засипаю присипкою, а на другий день чемі спреєм забризкую і все. У мого Норда теж вчора відпав другий ріг.

(Наташа) #965

Ну я через хвилин 15 після присипки забризкала, бо бачу присипка помокріла.

(Людмила) #966

Наташа, нужно смотреть по ситуации. У моего Мойши было сразу видно, что плохо. И я на следующий день начала колоть антибиотик.
Сейчас у Демида отпал рог, то тоже маленький очаг с сукровицей был и совсем чуточка гноя. Подождала, увидела, что затянулось, колоть не стала.

(Наташа) #967

Ну зараз бачу, що затягнулось,коза їсть. Ну своєї сестрички сторониця, бо вони разом, а та також рогата. Кормлю тепер цю окремо, бо боіться підходить. Ну завтра подивлюсь. А кусочок той, що залишився тепер рости буде знову?

(Людмила) #968

А кто его знает!? Смотря в каком месте, какой кусочек…