ЛПХ "Рог изобилия".

Сьогодні в мене з козочкою непонятки. Я надіялась, що вона кітна 2.5 місяці, а вона якась сьогодні жвава, хвіст, як пропелер, а козла не підпускає, а тікає від нього. А ще в неї білі густі виділення. Може хто підкаже, кітна кізка чи ні?

У меня такое было недавно с Квиткой. После такого выделения на третий день пришла в охоту. Но я ее не пустила к козлу хочу молочко.

1 Симпатия

Дякую Інна за відповідь. Розчарована я звичайно, але нічого не поробиш. Буду поглядать.

Погоди, не расстраивайся. Иногда такое бывает у беременных животных.

1 Симпатия

Дякую за надію, ну поглядать буду прискіпливіше, бо вона в мене не кричить в охоті.

1 Симпатия

Було раз в мене так … ну думаю , зірвалася … спарувалася вона з задоволенням . А народила по першому числу ))

3 Симпатий

Може і в мене буде так.Хотілося раніше молочка. А козочки мене нервувать заставляють :grinning:

2 Симпатий

Наточка, привіт. Зі святом тебе і твою родину. Як у тебе справи, бачу, що козочок залишила. Це добре.

2 Симпатий

Привіт, Натуль. І тебе зі святом і також родину твою.

Та ярок минулорічних залишила, ну я не уявляю ,як можна залишитись зовсім без молочка. Мені кажуть купить можна. Купить то можна, ну вже скільки перевела купованого. А своє є своє. Внучка нам з чоловіком скучать не дає, так і поживаємо. Пропустила ціле літо теми, тепер читаю і ніяк не перечитаю. А які новини у тебе, скільки козоморд ведеш у зиму? Які сирочки вариш?

2 Симпатий

Заходь до мене на сторіночку у гості там я писала за козочок сьогодні. А сир варю різний і Гауду, і Качотту, і Моцареллу, і Камамбер (Брі), і російський. От тільки з голубою пліснявою у мене не складаються відносини. Викинула ту, що була у мене голубу плісняву бо чотири головки варила із нею сиру різного і ніде вона не проросла хоча сам сир був розкішний, вонюченький але смак…
Ось куплю свіженьку плісняву та ще пограюся.

1 Симпатия

Зараз піду в гості почитаю,
готов каву :coffee:

1 Симпатия

Натуль, кофе мабудь уже і задубіло. Ти куди переїхала, що я твою сторінку не найду :grinning:

2 Симпатий

А якщо в латексу для сиру строк придатності вийшов, його вже не можна використовувати?

Натуль, я не знаю. Я у свого латекса навіть і не знаю де термін придатності написаний. :thinking: Купила минулого року раз 1 л. а потім пізніше ще 1л. то досі користуюся ним.

2 Симпатий

Ура, Наташа повністю активізувалася, я аж скучила.
Наташа Ти там часом не бачиш Феточки нашої сестричку? Аж цікаво яка вона. Наша дама вже третій раз до цапів, але ще таке дитя, Ніку голову мороче.

2 Симпатий

Дякую Натуль,ось подивлюсь, який він там всередині. Бо я тільки взяла коробочку, а зверху написано : годен до 12. 2018 года. А зараз уже 2019.

Та здається, трішки пішло на лад. Внучку у себе залишила, а з хлопцями сваха допомагає. То я тепер уже і на форумі можу позависать. Все до тебе заходжу , хочу кізок подивиться ,а ти не показуєш. А сестричку бачила, думала за неї не писать, але ти спитала. Обнять і плакать. Дитя захарчоване. Привела, та бабуся до мого цапа її, дарма, що він їй батько. Я не знаю, ну козочки і 20 кг мабудь немає. Шерсть дибки, перелякане дитя. Кажу бабусі, її рано парувать, каже ти пускай, я сама знаю коли. Ну та козочка чи не була до цапа чи з переляку перехотіла. Козочка в тричі менша від цапа, вона аж упала коли він пробував зробить садку. Дуже шкода козочку, маленькою була більша від феточки, я їі хотіла взять, але бачила, що бабуся зажимала її віддавать. І мені не віддала і сама до ума не довела. А ти покажи своїх, мені ж цікаво.

4 Симпатий

Гарненько сфоткаю і покажу. Обміряю, скажу вагу. Але на вигляд маленька вона мені, Капучинка проти неї кобилка.
Наташа, я рада, що у вас все настроїлось!

1 Симпатия

Капучинка з нубійськими кровями, то в мене і моя 50% нубійка кобилка, а ламанчі в мене від неї менші зростом. Зріст не головне, головне, щоб молочка смачнючого, та побільше було.

2 Симпатий

Наташа, а ти собираєшся в цьому році іх парувать, чи будеш передержувать?

1 Симпатия