ЛПХ "Рікота"

Вера,коли сторінка буде?Ви бачите скільки бажаючих в гості до вас .Показуйте вже своїх любимок):heart::tulip::heart::two_hearts::+1:

9 лайков

Неля, я год назад ещё об этом спрашивала! Я б тоже туда в гости ходила с удовольствием! :hugs:

6 лайков

Я вже читала про ті жуки,права бабуся на всі 100.Не виновата я Олю,вони самі плодяться.Те ще не продалось,те вже не продалось і процесу не спинити.Продаю,роздаю,відчуваю себе Іудою,мені не треба їх може взагалі,та так колесо покотилося,вони допомогли мені якось вийти з цієї безнадьоги і мені важко з ними розставатися.Не гроші мною правлять,повірте.що можна з них мати одній одинокій людині,окрім душевного тепла.Якого вже ні від кого не одержиш.Хоча не жаліюсь,діти в мене не погані.Але в них свій путь і свої сім’ї,а я повинна сидіти на обочині життя і не знаю кого чи чого чекати.Ось і тішусь тими козюлями,собачками,котиками.

17 лайков

Через те і не заводжу.Я вже по моєму четвертий рік на козоводі.геть закинула з тих пір однокласники,на фейсбуці тільки 5 хвилин і втікаю,бо мої кози тоді поздихають.Дуже люблю Вас дівчаточки,але дуже часу не вистачає.Скільки я би Вам могла розповісти всього,але якось моє життя мене порвало на куски,які нема коли позбирати докупи.Може колись:heart::heart::heart:Завжди в такі моменти слухаю https://youtu.be/_-Tw7-YK_C8

8 лайков

Кажется, Верочка, вы просто устали. И не усаживайтесь на обочину жизни. Делитесь с нами опытом, поправляйте , направляйте–Вы нам очень нужны. Ну а силы, конечно, большие нужны на такое хозяйство. Немного уменьшится и будет легче!

12 лайков

Ну чому на обочині життя? Ви потрібні своїм дітям і внукам. А те, що господарство маєте, то вірю, що для душі. Бо такий характер, і у нас так, пока можу - то кручусь. Є у нашої дочки подруга, яка колись питала дочку, чому тобі мама ніколи не дзвонить? Ми говоримо кожного дня ввечері, а якщо якась ЧП, то можу і вдень. Вона на роботі зайнята, ми вдома. А в подружки мама нічим не зайнята, ще не стара жінка, чуть за 60 от і виносить мозги своїй дочці сто раз на день.
Добре, що ще щось хочеться мати, робити, допомагати, значить ми ще живемо, любимо себе і всіх навкруг себе.

13 лайков

А мы с мамой и с сыном можем на дню по несколько раз разговаривать. Скучаем друг без друга.

8 лайков

Когда жива мама, человек самий богатий в мире, есть кому о тебе побеспокоиться, я би все отдала что у меня есть, чтоби била жива моя мама и она мне звонила…пусть и сто раз в день. Давайте ценить родителей пока оги у нас есть!

11 лайков

Не можу я , Інна, говорити з дочкою просто коли захочу. Вона керівник і я це прекрасно розумію. Є домовленість, яку шануємо і виконуємо. Не дай Боже щось, звичайно подзвоню. А вона така, що лишнє не скаже, не пожаліється. Перед новим роком апендиціт її видаляли, так вона ранком сказала, як уже все минулося. Чим я її допомогла б, за 200 км, ніч. Є у неї чоловік, наш зять, хороша і надійна людина, вони і вирішують проблеми. А нам бережуть нерви.
Як була моя мама жива, і я вже на пенсії була, то ми теж говорили по п"ять раз на день, і навідувала я її через день. А тепер тільки з сестрою рано і ввечері обов"язково говоримо.

15 лайков

Верочка, так чтоб козы сами не плодились, их же можно просто не крыть каждый год :slight_smile:

3 лайка

Спасибі Люда.я просто до такого раніше не додумалась,потім вже начиталась і у Вас і у дівчат,то якщо ще залишу лишню чи лишніх.попробую і так,мати на підхваті молока трохи.Просто не кожна буде так доїтись.це ще треба вгадати ту правильну,яка не запуститься.

2 лайка

У меня все доятся. Правда, не по 5 литров, как на пике. Но, если учесть, что пик продолжается 2-3 месяца всего, да козлята кормятся молочком, да пару-тройку месяцев запуск, да другие всякие моменты, то одно на одно и получается

7 лайков

Друга спроба вже вийшла цікавіша,та й на смак схоже на бринзу):grinning::two_hearts:Якщо довго мучиться то обов’язково получиться )Навіть у "чайників":joy::goat:

22 лайка

Посеяли сегодня люцерну и суданку.Не знаю как в ручную у людей выходит сеять с расходом 1кг на три сотки))У меня 1кг на сотку минимум :joy:Фиговый я сеяльник))Ещё посеяла горох (были семена и место свободное),но не знаю можно ли его козам или кроликам скармливать?Может подскажет кто буду благодарна:grinning:

2 лайка

Кроликам точно ні.козам по чуть чуть.не на голодний шлунок.А суданку ще рано сіяти,температура землі повинна бути по моєму 15°,почитай в інтернеті.Навчишся помаленьку,була би охота.

4 лайка

Суданка, якщо густа, то буде тоненька, кози добре їстимуть.Ми сіємо сівалочкою. А люцерку мішаємо з піском, і так сію, вручну,якщо не велика площа.

4 лайка

А вечером решили отпраздновать это дело пикником с жареной картошечкой на новой самодельной сковородке:+1::blush:

28 лайков

Ммм! Вкуснотища наверное получилась! Аж дымком запахло! :slight_smile:

5 лайков

Молочка поки малувато,та я тренуюся))Моя сьогоднішня бринза з помідором та болгарським зеленим перцем)

29 лайков

Ніхто випадково не знає як відучити козу битися?Лупить сусідку по “кімнаті”,доречі сестру з якою виросла.Обидві кітні От я щось стала переживати.Привязувати не хочеться,а відселити поки нікуди.Битись вона почала коли завагітніла до того була спокійна.Причому людей вона не трогає,але й гладити особо себе не дає(а до вимя взагалі доторкнутися не можливо)Я не уявляю як її буду доїти.Це при тому що вона з трьох козенят була сама мала і її дві інші постійно щемили ))А виросла сама більша(і вимячко таке вже гарненьке з’явилося)От що з нею робити,не знаю…Одна надія на те,що народить і це мине

10 лайков