ЛПХ "Рікота"

А это он год назад) Вот так летит время

40 лайков

Классные собакены - алабайки. Но боюсь представить, сколько им нужно корма.

3 лайка

Я тоже так думала)Пока рос-да!Сейчас -литр каши утром и грамм 600мяса обрезки вечером.Ну ещё кефир иногда

2 лайка

Ну мяска каждый день столько надо. Это меня и пугает)

1 лайк

Мы на рынке берём обрезки говяжьи по 25грн/кг или калтык по 35,можно желудки говяжьи по 20грн(но надо брикет 20кг сразу брать)А ,ещё мойву или салаку беру иногда вместо мяса ,тоже где-то 20грн/кг.Ну в общем собака это дорого.Прививки,клещи скоро начнутся-капли надо,глистоносить раз в три месяца.Ну а что поделаешь-хотелось,да и живем мы на отшибе охрана нада

17 лайков

З відкриттям сторіночки :hibiscus::hibiscus::hibiscus: Козочки красуні, пишете цікаво і затишно у вас. Зоходьте і до мене в гості на чайок кофійок.ЛПХ "Рог изобилия"

4 лайка

Дякую вам велике!Для мене це велика радість ,що ви всі до мене завітали))Обов’язково зайду!Та я й так читаю багатьох вже давно)Тихенько)А це вже навіть коментувати щось там починаю,дорослішаю :joy:

9 лайков

Не обов"язково коментар, можна просто свою історію. Ми ж не боїмося тут розказати і про свої досягнення і про помилки. Це повчально, особливо для новачків. У когось це життєвий досвід, у когось - науковий, господарський.

8 лайков

Неля поздравляю с открытием странички.Желаю построить сарай и побольше в этом году.Потому что любовь к козам она почему-то растет в большей пропорциональности чем сараи.Рада знакомству заходи на чайок “В гостях у Оли”.

1 лайк

Спасибо большое)Сарай пока большой не планируется ,мне бы этот перекрыть и немножко достроить(это пока):thinking::drooling_face:

1 лайк

Обязательно буду заходить в гости

На самом деле корма сильно много и не надо… главное - хорошо и качественно кормить пока растет, после 8 месяцев порцайку постепенно уменьшать. Я летом вообще буду переводить на 1 кормление, а то жиреть начал

6 лайков

Сегодня наш Ямирчик спас курей от лиса)В пол третьего ночи вышли мы на улицу так как лаял как сумашедший.Смотрим лис убегает уже по соседнему участку)Отрабатывает еду полностью!

13 лайков

А мы особо и не уменьшали,он сам после года начал меньше есть

1 лайк

Доброго вечора)Дівчата,поділіться інформацією )Хочу купити рептух для кіз ,обрила весь Інтернет,то опису немає ,а ціна нормальна ,то опис є -ціна захмарна.Підскажіть де можна замовити,може з форумчан хтось шиє і продає?І який розмір "ячейки "підходить для кіз ?Мені здається 10/10см це занадто великий.

Купила сьогодні “ножиці” для манікюру)Довго підбирала,не впевнена була що підійдуть )Але на щастя виявились дуже гострими і зручними.Навіть спробувала сьогодні обрізати дівчатам нігті .Виявилося це не так просто(одне копито обрізала більш не дала )Завтра буде продовження (чоловік буде тримати).Але для першого разу я задоволена ,в мене вийшло)

7 лайков

Ножниці садові)

14 лайков

http://forum.kozovod.com/t/individualnyj-poshiv-amuniczii-dlya-koz-i-sobak/9647/117?u=kozamimoza

1 лайк

Дякую ,зараз буду дивитись.А ви у них брали?Непідскажете що краще?

Ціни в них мені не підходять (надто дорого)Та й я б хотіла звичайну "авоську " плетену