ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Добрий вечір .Сказати їх батькам ,що напишите заяву на них ,якщо не можуть їх виховати ,в такому віці відповідальність несуть батьки за дітей.Якщо нормально не розуміють ,чому Ваши кози повинні страждати .Скажіть ,що бачили їх ,що шкодять ,або поспостерігати і відео зняти ,все одно зловите ,хто це робить .

3 лайка

Ще як варіант поставити камеру неробочу ,типу муляж ,хай думають ,що їх знімає .Тоді і відстануть .Ще ,як варіант наклейка ,об’єкт під охороною .

6 лайков

Для початку бажано поговорити з самими дітьми по доброму. Можливо не признаватися що думаєте на них, а ніби просите допомогти вирахувати хто це робить. Можна ще пригостити чимось смачненьким, це ж діти. А якщо не допоможе тоді вже до батьків і теж бажано без крику. Але це порада дивіться по ситуації.

5 лайков

Ну що ?Так і зробила, але нічого не удалось розузнать , напасть на коз зупинилась, ну і слава Богу , може і вони але після рощмови більше грудок нема.
Ще таке щапитання може зто спостерігав у які часи комарів саме більше на випасі бо не можу пристосуваться коли їх випасать краще щоб кровососи не нападали, біль всього кози бігають і тікають а не пасуться.

3 лайка

У нас всі 24 години комарі та мошки. Спасу від них немає. Якщо обробити чимось, може на пару годин трохи легше, але не тому, хто обробляв. Два дні обробляю тварин, і всі два дні погано себе почуваю. Багато тваринок, поки всіх оброблю, надихаюся до дурноти.

2 лайка

У нас теж комарі всіх кусають ,а ввечері так і жруть мене сільніше ,забираємо кіз 19,00

Та ні, не так, я ж сама з Ніжина, то тут і там - дві великі різниці.

Зараз я корову виводжу з 13 до 15, і то, сьогодні знову роз’їли все до крові, все пузо, внутрішні сторони ніг, вим’я снизу , соски і навколо них. І це я перед виходом обробляю всю її з вух до копит препаратом ДЕТА, це на даний момент найдієвіший з усіх.
Ми знаходимося між Дніпром та Десною, розливи в цьому році дуже великі. І кожен рік тут з середини травня і до 20х чисел червня напасть страшенна - мошки.

На вулицю вийти не можна з відкритою частиною тіла, тут їх хмари, виходиш і дихаєш мошками.
Повітря - то суцільні мошки з комарями. Кози лише в сараях зараз, на вулицю й носа не висовують, двері завішані тюлями, в середині горять спіралі від комарів.
Траву косимо і носимо. На 50 голів дуже важко(

Та й в цьому році особливо багато мошок з комарями, раніше пастися ми ходили хоч на годину, тепер і 5 хвилин не витримують.

1 лайк

Ой капець цілий, я тоді ще живу, в нас такого полчища нема, можливо вже з 19 години починауть обсідать то кози біжять до лісу там менше а я з серпом лажу по траві шукаю де краще і різне то мене зразу вичисляють і тут уже або ріж траву або плюйся і тікай.
Зробила настойку з гвоздики і ваніль на спирту то мені здається що спочатку починають гризти а потім через пів години розуміють що неподобається і тікають але робота не стоїть нада в мішок щось нарізать на ранок.

4 лайка