ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Які гарнюні ,молодці ,здоров’я їм та мамі .

2 лайка

Ну і нарешті козенятка у Мії козлик генетично рогатий буде обезрожуватись, говорять що є шапочка то комолий а ні помилка шапочка є і ріжки також є а от у козочки 7 сутки а до кінця зрозуміть не можу.

2 лайка

Сьогодні випустила на травичку на пів часіка і тільки зараз замітила у малечі на 8 сутки кал жовтий хоть і все у них є але цікавості не проявляють.Можливо що завчасно прийшли в цей світ?

3 лайка

Сьогодні у мене трапилось лихо, вночі задушило козочку 1.5 місяця і вигризло тільки верхню щелепу, остальна туша не тронута


Сказали що нада оставлять світло яскраве у козенят то ті які полюють у ночі на світло не йдуть, я пару днів назад тільки почала виключать світло бо були ще маленькі козенята от і маю але що це за потвора?
Криси миші звичайно є але вони скотину не трогають.

Співчуваю ,це в сараї,був закритий

Кошмар :scream:
Кто и что такое нападает на козлят? В 1.5 месяца это довольно не маленькое животное. Каких размеров должен быть хищник?

У нас біля сарая четує собака ,теж гавкає вночі буває часто.

Боже, який жах( Співчуваю вам, Катюша.
Але хто це таке міг скоїти? У вас не загорожений двір? Сарай, напевно, відчинений зараз. То та тварюка може ще раз прийти(

1 лайк

Як побачили , що задушило ? є рани на шиї ? Якщо немає прокусов на тілі чи шиї - тоді можливо козочка сама померла … а морду міг згризти кіт . Я одного разу мертвого козлика забула прибрати та залишила у причіпі на ніч … то вранці саме так була обгризана кішками морда .

1 лайк

Єнотовидний собака міг бути. Ця з… вміє лазити

1 лайк

Сарай на ніч я закриваю, світло тільки до 22 години, раніше світло горіло до ранку ,і все було гаразд , є у сараї нори від мишей бачила і крис але останнім часом десь з неділі дві коти в сарай бояться заходить я їх заношу а вони з рук видираються хоть раньше зимували там і коли доїла то теж ждуть а цей час до сарая не підходять це щось і з серії мабуть куниць чи ласки, колись читала що хватають за морду і козеня задихається а потім гризуть , не помню де читала, подумала що в мене такого не може буть.
Вона видно мотала головою щоб воно відчепилось бо видно що верхня губа надірвана от звідси можна судить що задушена не на шиї а саме зхватило за морду.
Козенят на ніч відсадую окремо від мамок і вони в інші стороні по сусідству з цапом дорослим.
Мені в дім не чутно коли кричать у сараї кози.

Наші коти на норок нападали, тримали територію. Ласка малесенька, як велика крисяка. Норка майже як кіт.

4 лайка

Хочутрохи прояснить для себе і заспокоїться.
На передодні пасла коз з козенятами разом і всі були на закинутому участку а дві сестрички біленькі по 1.5 місяці відійшли під забор, потім коли пропали козочки говорила з тими сусідами де я пасла , виявляється їхній сусід на межі з собою все начисто травить гербіцидами щоб на його участок тіні і капельки не було ,так і з осені він сусідам полив над дорогою айву карликову де походили можливо і поскубали козенята що зразу після того одна вночі а друга через двоє суток ушли за радугу а коли другу вскрили то все мясо було жовтого кольору а печінка була жовтувата як і язик був жовтий, чи могли вони там потравиться?
Інколи коли нада буть поблизу дому я їх туда веду там чагарники є чим поживиться і трава по всіх шести сотках, тепер стоїть питання може туда не водить щоб не трапилось гіршого лиха ?

Катя, звичайно, що могли отруїтися.

1 лайк

Дякую Інно , тепер не буду водить по дачах бо не відомо хто біля забору кропить а хто ні , буде мені наука.

2 лайка

Добрий день ,люди різні ,наших кіз син пасе ,після того ,як в тому році собаки погризли ,вже самих не лишаємо.

2 лайка

Та я самих ніколи не пускала завжди разом але попались, по траві і не скажеш що там покроплено було видно кропив ще з осені.
Говорять що на скотину гербіциди не діють, я ніколи не бачила скотини яка паслась на кропленому полі, колись малою пам,ятаю що люди жалілись що пастух напас корів на кропленому житі і повздувало корів а коли одна пропала то виявилось що від пауків , пастух так прагнув напасти гарно худобу що загнав у болото ,і хто міг знать що там піджидає.

2 лайка

У нас один рік добре траванулись корови, або помирали вдома або успівали здати на мясо.
У нас той рік коза осліпла але я витягла з того світу.
За день до цього з кукурузника травили поля.

2 лайка

Це моя ветеринар каже що гербициди роблять щоб сорняки пропадали а не скотина що на козочок воно не могло подічть а печінка відкащала в одної зразу а друга прожила ще двоє суток, да погано що нема машини і не змогла відвезти здать на аналіз, але що б вдіяла вже їх нема.

3 лайка

Дівчата хочу поділитись з одною неприємністю яка відбувається.

Вже десь неділю вольєр з козами закидають грудками з піску по козам і вибирають час коли мене нема, за руку не зловила але дітей на дачі чужих нема а у сусідів на паралельні вулиці є підлітки хлопець і дівчина яких нікуди не вивезли і вони тиняються без діла,

діти у сім,ї прийомні з маленьких і їм зараз років по 12-14, була проблема з підлітками які чубились і цю бійку виставили в групі і почали розборки .

Я зробила зауваження( що лучше батькам зустіться і поговорить разом з дітьми а не виносить на публічне обговорення) от після цього все і почалось закидання грудками по козах, що мені порадите в цій ситуації?