ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Так і не родила цієї ночі моя Баська і зараз тишина.

2 лайка

Та роде, ніде не дінеться. Менше паніки хозяйкі! А кізочка і сама справиться.

1 лайк

Тихо і піпіська стухла , значить ще не пора.
Зробила снімок зубів, вона мені стерво канали не прочистила після лікарства і поставила постійну пломбу от і вся проблема з зубами щей накосниця воспалилась.
А тепер знову мученіє пока чуть козеня буде справнішим щоб оставить під нею і поїхать його перероблять.

5 лайков

Козочка росте не по дям а по часам.
Притка така за мамою хвостиком бігає.
Вчора разом з усіма паслись а вона то бігала то брикалась то під сіською кушала молодець, не чекала що так швидко почне скакати.
Получилавь від мами ламанчо нубійки 37.5 і папи 75% нуба 25% заан.
Дівчинка 56.25% нубо -ламанча.
Буду продавать, можна забронювать до місяця дальші по назначенні піде.Продам за 1000 гривен.

18 лайков

Загрузка 20190402_150112.jpg

19 лайков

Ну ось і друга моя козочка Снєжка народила 05.04 2019 трійню 2 козлики і козочка і всі ельфіки ламанчики.
Молодчинка сама народила у мою відсутність, надоїло бігать і заглядать, випила пустирніка і лягла на часок а коли побігла вони всі вже стояли на ножках.Перший 4.200, другий 3.800., козочка 3500.Такі прекрасні малиші і де вони такі великі сиділи по ній і не сказала б , я все думала що носить одненьке а тут сюрприз.З часом і послід відійшов.От так би всі кози народжували , було б прекрасно.

27 лайков

Вітаю Катя з козодітками, гарних їм ручок а Вам молочка побільше!

3 лайка

Катя, з поповненням :hibiscus: Мамі молочка побільше, щоб і діткам, і вам хватало на сирочки

1 лайк

Дякую дєвочки це таке діло що воно всім би побільше молочка на сирочки і на масло бо сижу без масла все жалію що багато сиру обезжиреного сама не з’їм а продать не вигідно бо хотять за дешево.

3 лайка

вітаю, фото у студію…

2 лайка

Вітаю Катю з поповненням. Козомамі швидкого відновлення і молочка побільше.:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

1 лайк

Поздравляю с новорожденными! Побольше лёгких окотов!

1 лайк

Катенька поздравляю с козодетками,и на сыры и на масло,думаю чуть позже будут покупать по приличной цене,надо чучток подождать наверное.Пусть вам Бог помогает,когда есть время с удовольствием читаю вашу страничку ,:cake::hot_pepper:

1 лайк


Мої казкові персонажі

36 лайков

Такая малюська, а уже с ошейником! Модница)

4 лайка

Кто деревья поспиливал, это можно?

У нас тоже нельзя, а почти все посадки ночью поспиливали и никому дела нет.

Это вам и нам нельзя, а им можно)

5 лайков

Инна то для того щоб розлічать де козочка а де козлики.
Знайшла круживо вязала з муліне от і пригодилось а вона манюня і ща мною бігає бо я її під сіську першу підпустила і контролюю щоб вона перша напилась із великої сіськи бо ніхто з тої сіськи пить не може а вона мабуть через те що їй предложила саме ту велику сіську то вонаїї і сиокче і шукає тільки її.

2 лайка

Інна а дерева то не спиляні то вивернуло з корінням і вони дуже гарно справляються з корою.

2 лайка