ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Я також кожного дня,навіть у мороз випускаю прогулятись по двору Хоть на годинку ,а з віником і совком у мене Малий бігає)))

1 лайк

Молодці дівчата а я в прошлому році чистила в середині в уличному вольєрі там нема навєсу і снігу багато намітає.
А в цьому році не чищу там бо вже не подужаю його викидать на город.
Сердечко моє мене підкачує.

4 лайка

А у мене невеличкий вол’єрчик на вулиці.
Відриваю на який час двері - хто хоче, той вибігає на недовго. Хочуть усі!

1 лайк

Мій сьогоднішній хлібчик на сирих дріжжях і на козиному молоці.Випикла хлібопічка.
Хотіла скинуть фотку без роутера дуже довго грузить і скидає не догруженим.
Проблема знову накривсь новий роутер.

3 лайка

Минулого року у вас була Венера кізонька ,як її доля склалась ,вона у вас залишилася?

Да Нэля она у меня осталась и с одним рогом и 2 резинками и так и не отпал а отрос вместе с резинками весной как потеплеет снова одену.
Она такая смешная единорожка.

1 лайк

Наша перша прогулка по лісі.
Море задоволення получили козочки і я.

38 лайков

Сьогодні моя Беллочка поїхала на курорти до нової мамочки де її одненьку пока дуже довго чекали.
Удачі любові і харошого догляду тобі моя мила.
Порадуй нову мамочку козенятками і в будущому і хорошими удоями і смачненьким молочком.

25 лайков

Катюша, з твоєї легкої руки, інакше і бути не може :ok_hand:

2 лайка

Дякуємо за цю красуню і вже королеву двору)) як приїхали всі домашні тварини зразу зрозуміли хто тепер головний

10 лайков

Ну от і добре що Вам Беллочка прийшлась до двору.
Тепер я буду за неї спокойна що вона вам до вподоби і ваші дітки її полюбили.
Тепер вона ваш член сім’ї.
А незабаром вона народить і буде ще одна діткам забава і радісь і іграшки.
Де б не будуть а бігти додому до малечі.
Я вам бажаю всього найкращого у вашому починанню.Початок є буде і продовження.

6 лайков

Ми коли додому приїхали , син говорить треба було всіх маленьких купить і забрати додому )

9 лайков

Вітаю, рада що ви один одного знайшли. Тепер щоб Белочка виправдала всі надії покупця і вкладену в неї любов продавця.

5 лайков

А з маленьких три козлики а одна девочка Элис.

1 лайк

Да можна було б і купити , але молока того що потрібно немає , а коров’ячим не хочу, воно може і виросте , але білок який потрібно не отримає і не покаже хорошу удійнсть в майбутньому , якби не це давно б вже купила нубієчку , ну нічого потім Беллі будем шукати хорошо жениха в майбутньому

Важно, чтобы молозиво козленок получил. На коровьем молоке тоже вырастают хорошие козочки.

2 лайка


Вимя не рівномірне бугристе.
Козочка ця що на передєржкі рожать у кінці марта начало апреля.боюсь, у мене таких не було ніколи і вимя аж до землі.
І що робить?.

Катюша, а який в неї окот буде?

Це буде другий.страшно і подумать.Я в шоці. Що мені робить чуть де вище воно волочиться по землі а зараз по снігу .
Вивела своїх то вона так кричала що взяла і її.

Катя, думаю, что такой козочке нужен чехол для вымени. Можно сшить или поискать готовый в интернете.

3 лайка