ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Олена, Ви взимку печете в печі на вулиці? Влітку плануємо класти піч на вулиці, от і цікавлюсь.

1 лайк

Так, використовуємо і взимку.
Правда, коли величезні морози - ні.
Піч у нас на критій терасі впритул до дому.
Тож, вона трохи захищена.

1 лайк

Дуже дякую за відповідь. Я також планую впритул до будинку класти.

1 лайк

Катя, щось багато рікотти. Десь трошки сирне зерно переколотили? Сумарний вихід прекрасний.

Знаеш Оля це в мене так будо в тому роци таке, цей раз ще добавила було частина молока у банках по трохи то я льопнула туди ну маэм що маэмда й молоко зараз я думаю плотне й жирне.

2 лайка

Ну якщо добавляла молоко в сироватку, то тоді да.

Я сьогодні обпешилась, хотіла подивиться в себе у файлі фото на ноутбуці а воно раз і по всім папкам пішов якийсь заголовок пише одне і те саме андроід і так дальші чортівня якась куди в документи не каснусь і там пише андроід , оце я мабуть вірус підхватила.
Тепер поки не поміняє син вінду буду без ноутбука.
Я так уже звикла до нього а тут така проблема.Дивилась фільми і тільки час від часу удаляла рекламу і от напоролась.

А фильмы случайно не немецкие? :joy:

Да ні я дивилась турецькі а потім російські і українські мелодрами.
Я вспоминаю що на панелі робочого солу появивсь і вісів значок такий як фото грузиш із карти памяті я хотіла подивиться і тільки на нього нажала і все пішло шкереберть нащо не нажму пише андроід і всі свої документи все що було стало під одною назвою і не відкриває нічого якісь знаки значки цілі сторінки і закрить його не можна .

1 лайк

Это была шутка ( про фильмы),програмисты свой хлеб зарабатывают по разному, одни создают вирусы другие их лечат)))

3 лайка

Тоді все ясно. Нада тільки мінять вінду і ставить защиту.

Не обязательно менять, можно антивирусом полечить. Если у вас установлен какой-то, то просто запустить проверку и потом удалить вредоносные программы или файлы.

1 лайк

Скачайте утилиту доктор Web и протестируйте ваш ноутбук

2 лайка

Спасибо Инна , отвезла сину и он чистил потому как винду менять нет возможности тогда придется вибросить ноутбук.
Завтра поеду уже заберу.
Сегодня показания щотчика за газ передала по смс а вот платить нада уже через приват а он у меня только у ноутбуке.
Хочу еще дополнить:

Белла забронирована.

25 лайков

Сьогодні звернула увагу на первородок які покриті перший раз а підшорсток став линять .
Щоб це значило, чи прийде рання весна чи просто їм в сараї жарко що починають скидать підшорсток.
Біля сарая вольєр без накриття і там багато зараз води випускать боюсь щоб не ходили по воді і не було потім проблем.

1 лайк

Даже знаю кто покупает у вас козочку)))

Правда? Ну це сюрприз від самої будущої мамочки.
Вона сама похвастається коли привезе Беллу додому, вона як відчувпє що її ждуть і вже люблять в іншому хазчйстві.
Як та липучка біля мене треться і ложить голову мені то на плече то на груди коли дою її маму.Видержуєм паузу.
В нас на дачах дороги не чистять от і проблема вивезти.
Якщо з тобою хазяйка поділилась то мовчи бо небуде сюрпризу.

7 лайков

Катя, у нас теж коза линяє, її три роки весною буде. Сьогодні гуляли на вулиці, а вона тулиться - почухай, так шерсть за рукою тягнеться, а пух - ні. Вона у нас на літо сіренька, а на зиму - коричневенька, альпійського типу. А молода кізка не линяє ще, там така шуба - ого.

1 лайк

Оля я их боюсь выпустить на мокрый и грузнувший снег ведь боюсь чтоб не заболели ведь 5 из них только запустились.
Да многие выгоняют из сарая на воздух а я из за мокроты боюсь.
Выходили когда было в вольере подмерзлая почва а сейчас и сама не могу пройти ноги грузнут у подстилке на улице под сараем нет уклона и это плохо.

1 лайк

Катя, кози у нас ходять по доріжкам від хліва до хати і трошки на вигулі, Там ми сніг викидаємо на город, то зараз просто ще лід, хоч і не слизько.Ну а я хожу з відром і віником і прибираю після прогулянки. Всім є заняття.

5 лайков