EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

личная-страничка-козовода

Хозяйка странички Катюша просила передать, что у нее сломался роутер и она без интернета. Телефон для связи 0508059593.

(Екатерина) #2978

Всім доброго дня, проблему рішила і я з новим роутером як ми швидко звикаємо до всього комфортного.
Так добре коли сидиш в компі і спілкуєшся не виходячи з дому.
Проплата за газ за послуги інтернету всі оплати з дому і ненада йти і стоять в черзі.

(Екатерина) #2979

Ну ось моя дівчинка преображається в мамочку. БЕЛА 43.75% Англонубійка+ % альпійки + проста коза.Народилась 15.02 .2018 році з вагою 3000 кг.
Бела покрита 05.11 2018 року .Покрита 75% Англонубійцем Сергієм.Роди предположітєльно на 04.04.2019 році.

В даний час продається як покрита з козенятами на виході 59% Сергій їздовий у мене козлик.

(Галина) #2980

Впору Вам вже два козлики запрягати разом. А як вони між собою миряться?

(Екатерина) #2981

Галя вони по росту різні то в одну упряжку не можна їх.

(Екатерина) #2982

Сьогодні у мене такий насищенний день все підтягнулось на один день.собралось молочка уже 10 літрів і я рішила заложить перший твердий сир ПАРМЕЗАН, хвилювалась наче вперше.Ну ось до цієї роботи добавилось ще й хліб на своїй заквасці.Дуже приємно і радісно коли пахне і хаті свіжим хлібом.
Робота кипить і за весь цей час що я хлопотала на кухні так було спокійно на душі.
Мабуть запах хліба так на мене вплинув.

(Олена ) #2983

Піч - це руто!
Але ми піч побудували на критій терасі поруч, але не в хаті, тому у нас трохи мало запахів) але, коли хліб вже готовий - диво!

А пармезан один у мене вже третій рік стоїть. Подивлюсь, понухаю і далі відкладаю… Не наважуюся зруйнувати…

(Людмила) #2984

Ух все хлебами хвастаются , у меня аж слюнки текут уже… а дома не спечь… духовки нет пока… а запах прям чувствую! ну ничего… я уже на лето про ремонт печи договорилась :hugs: буду потом вкусности в ней разные делать :yum:

(Галина) #2985

а скільки його можна тримати? пармезан

(Екатерина) #2986

А зря , я коли продала свій 9 мічного визрівання то клієнтка бігала і всім родичам давала куштувать і радувалась за мене що я такі чудові сири роблю.
А хліб я печу у духовці бо печі у мене нема, хотіла пекти у хлібопічкі а він там із живої закваски невстигає підійти і не пропікається, от я маю хлібопічку а печу у духовці то цей запах держиться цілу неділю.

(Екатерина) #2987

Я свої різала на разній стадії, 4, 6 9 місяців всі смачні але чим довше стоять тим смак насищений у рецепті рік і більше.
Ну я довго не хочу видержувать він багато тіряє у вазі.

(Инна) #2988

Люда, если есть микроволновка с конвекцией, то ее можно использовать, как духовку. Пару раз там хлеб пекла раньше.

(Людмила) #2989

Микроволновка у меня была, но она осталась у родителей, забирать уже не буду, они ею пользуются … надеюсь разбагатею другую куплю, да вообще-то печку надо нормальную брать, поверхность сейчас. не очень удобно, у меня аэрогриль есть хочу там попробовать испечь, ещё бы время найти :grinning:

(Екатерина) #2990

Хлібчик ще гарячий.
Пармезанчик з 8 літрів а сьогоднішній стоїть ще під пресом 10 кг ще ніч йому стоять потім посол і сушка.

(Олена ) #2991

Та то я один залишила. Щоб справжню вистойку спробувати. В італії і по 25 років вистоюють - роблять на народження дитини, а їдять на весіллі)
До речі, з товстих і непридатних шкірок (його з виколупують з середини голівки) варять суп сирний…

(Екатерина) #2992

Ну я так довго не видержу геть зсохнеться.

(Олена ) #2993

Я хочу з 50 літрів зробити… Бо не хочеться малі головки для довгого вистоювання. Та і сепаратор бруднити заради кількох літрів лінь…
Отак зробити і покласти на багато років… Ну є така мрія…

Ссохнеться, це правда… Бо головки вони (італійці) ж роблять багатокілограмові… Думаю, кілограмів по 10

(Екатерина) #2994

А ти що сіпаріруєш для пармезана? Я ніколи і роблю з козиного молока і тільки по ложкі сметани знімаю з кожної банки.
Як ти робиш?В сіпароване доливаєш не сипароване?

(Олена ) #2995

Трошки знежирюю… Я теж роблю з коров’ячого

(Екатерина) #2996

Сьогодні зважила рікоту с під ПАРМЕЗАНУ получилось 700 грам чистого виходу, самого ПАРМЕЗАНА після пресу 1220 грам.
Молочко супер від мрїх милих кізочок.
А це від Ясі, Фані і Луни хотья її не додоюю зовсім щоб після ночі мої імбридінги наїлись і ще просили.