EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

личная-страничка-козовода

(Олена ) #2957

Так і у нас. Як хліб з печи виймемо (а печемо ох як не часто) то хтось кричить давай швидше, а хтось згадує, що бабуся казала що від гарячого хліба може бути заворот кішок.
Я їм холодний. Його і не з’їси багато, а навіщо зайвий хліб організму?)

(Екатерина) #2958

Оля цей хліб ситніший на багато від магазинного да даже і того що ми пекли на сухих дріжжях.
Я оце випекла 2 буханки і мені на 5-6 днів вистачить, скільки там мені одній треба , у кого сім’я то хліб іде на ура да ще й такий.
Сьогодні добре що є час печу шарлотку побалую себе випічкою пока зима.

От і моя шарлотка уже готова.

(Оля Кириченко) #2959

Ира у нас их тоже так называют.бывают весом до 25 кг.Мы раньше хранили их в летней кухне.а потом укрывали когда мороз сеном-хорошо хранятся.Теперь в кухне козы-2 года хранили в подвале на улице,главное просушить перед закладкой и не ложить на пол.тянут влагу и начинают гнить.В прошлом году муж сделал отопление и теперь у нас там котел.Положили в подвал под домом-вход с веранды.Лежат сейчас в идеале.но скоро кончатся,тяну подмешиваю буряк.Кстати гитара желтая внутри с красной мякотью оказалась очень сладкой и вкусной.А я не знала думала помесь с кормовыми и почти все стерла.Теперь вот собрала семена с 2-х.

(Svetlana) #2960

Мы тоже уже года 4 печем бездрожжевой хлеб, магазинный и есть не можем. А последнее время в тесто добавляю семена льна, грецкие орешки, молотый мускатный орех, так мы буханку за день сьедам. Смеюсь говорю не выгодно такой хлеб печь, быстро сьедается.

(Екатерина) #2961

Зато не пліснявіє бистро і смак зовсім інший.
Так він же ще й настільки полєзний.
А я дурепа хлібопічку купила а він там не получається.

(Екатерина) #2962

От такі гарбузи гітара я купила козам але вони чуть чуть солодкий.От колись були гарбузи солодкі що не нада було солодить, як запечеться в печі до румяної скоринки за уши було нас не відтягнеш, смакота а зараз гібриди не такі.

(Svetlana) #2963

Вот так буду знать, что хлебопечка не подходит. В мечтах сложить печь и там выпекать, мне кажется хлеб еще более приобразится во вкусе.

(Екатерина) #2964

Зайди Світлана на сторінку У ГОСТЯХ У , СОЗІДОРИ, вони хліб печуть у печі і продають не за дешево бо він того стоїть.

(Вера) #2965

Катя,спасибі за рецептик,а то прийшла сусідка і я тільки і встигла сердечко поставити.Всі думають,що я з компютера не вилажу.Попробуй поясни їм,що якби не віртуальні друзі,то тільки сидіти вже із зложеними руками і чекати смерті.А так нема коли,поки випив кофе,то щось і почитав,порадів чи посумував і побіг дальше і так день проходить і життя вже не таке прісне.

(Екатерина) #2966

Моя мила ти така забавна.
Вірочко я тобі бажаю здоров’я.
Друзі хоть і віртуальні але порою такі незамінимі, щирі доб-
розичливі я дуже рада що ти в мене Є.

(Людмила Лебедева Асатурова) #2967

Катюшка з великим святом тебе щастя і здоровья міцного хай все що задумала збудеться а худоба тільки радуе тебе

(Екатерина) #2968

Людмилко дякую і взаємно.
З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ !

(Екатерина) #2969

0-02-05-626a3d2c2a9c76c12bb29e1cf0f0b03e5169c431f4b5d444dce99bc6f4efe3c4_full

(Ольга) #2970

Це правда, Віра. Я інколи захожу на однокласники, там мої друзі молодості, тепер розділені на цих і тих. Поспілкуємось і ніби в гостях побувала. А про форум - то і мови нема. Тут всі свої і рідні, сім"я. А сусідам не пояснити, а може і не треба. Нехай завідують, що у нас і господарство і в компі встигаємо посидіти. Отакі ми молодці! З Різдвом Вас!

(Вера) #2971

Спасибі,Вас також всіх з Різдвом Христовим.

(Екатерина) #2972

Перший ШЕВР з грибною приправою в углі і стартьором білої плєсєні , відправляється на обростання білою ковдрою.

Потихеньку сирний сезон відкривається.

(Екатерина) #2973

Спасибі дівчатка за ваші перші сердечка у цьому році стосовно мого заняття.
Дай Боже усім процвітання , наснаги а головне Блага на здоров’я.

(Ольга) #2974

Катя, дивлюся на Ваші сирочки і лаю себе за лінь. НЕ перший раз бачу, а собі зробити боюсь. Знову перечитала за шевр і думаю - чекати весняного молока чи зробити з того що є. Одна кізка вже зібралася в запуск, строго по графіку. А друга ще працює. Чи вийде з такого молока,(2,5 місяців кітна). Я вже і в інший холодильник поставила б, у сирному ще є трохи сиру, боюсь, що будуть тоді всі сири обростать пухом. Зараз стараюсь такого не допускать. Ну не їдять у мене сири з пліснявою! Дочка привозила різні магазинні на пробу, так брі з"їли, і ще такий зелений з м"ятою ( у Тані Броварчанки бачила такий), а “голубі” чоловік щось пробував і все. Так і не з"їлися.

(Екатерина) #2975

Оля я своїх запускаю за 2 місяці до родів .
Тобі уже нада запускать і нема смислу робить сир.
Може в тебе інші плани що до запуску. Ну я запускаю 2 неділі по графіку Олі ветеринар.
Все получається бистро.
Якщо козочка дає молока чимало то можна і сир зробить ну а в мене клієнти постоянні яких нада обслуговувать щоб не розбіглись пока почнеться масовий сезон молока.

(Ольга) #2976

Так і у нас вийде за 2 місяці. Белізка у нас грамотна коза, вона в минулому році запустилась сама і швидко, і оце буквально 2-3 дні , як різко зменшила молоко. Корми ті самі, до окоту даємо зернові і овочі. А Сімка ще роздумує,ще 2+л. В минулому році запустилась після 3х місяців. То не проблема, у нас творожно-сирні запаси є великі. Воно ж завжди, як молока мало, то на подвиги тягне. Зима, роботи немає.