ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Мечти сбиваются.
Я там була щойно все жду може хтось напише що сталось.Все йшло на поправку і тут вона мене привітала з тройнятамт десь у 12 годин а після обіду така трагедія.

я утром включила фейсбук и мне плохо стало очень неожиданно отак живеш и не знаеш что будет завтра

Очень странно. Леночка еще 22-31 те около 12 ночи 31 декабря на Фейсбуке видео горящего костра выставляла.
Только она знает, что с ней было на самом деле.

7 лайков

Да цей огонь мені вона скинула і підписала що дуже любить коли горить вогонь симол житя яке продовжується.дивлюсь і мурашки по спині.Всі ми під защитою Бога і незнаємо коли кому як судилось.

7 лайков

Такі гарненькі :smiling_face_with_three_hearts: Катя вітаю вас!

1 лайк

Спасибо Оленька я так давно хотела такой окрас.У меня уже была козочка от сени и уже родила да вот такая покупательница была у меня выцыганила ну а теперь еще красивей доця у меня.

3 лайка

Это совсем на крайний случай - как гены лягут совсем лотерея.

2 лайка

Та мабудь не буду ризикувати.

2 лайка

Наташа есть люди которые с этим уже сталкивались и прошли через это.
Козочки ростом маленькие не удойные литер или полтора а потом еще и рожают плохо и козлят теряют.
Я думаю что лучше найти себе другой вариант.

1 лайк

Да,Катюш,я уже так і подумала. Не буду ризикувать,а підберу другий варіант. Може козлика поміняю,а може в тому господарстві поміняють. Поживем побачимо.

5 лайков

Даже не так я выцыганила, как моя маленькая внучка :heart_eyes: любовь с первого взгляда :wink:

1 лайк

О появилась а то я подумала що вже знову щось підкачало .
Танюшка а тепер як ти і казала ще красивіші будуть от Луна і видала а по ній і не видно було що будуть двоє і ще з таким вєсом.
Танюш з Новим роком вітаю хай він буде кращим за прошлий.здоров’ячка.

3 лайка

Дівчатка мої любесенькі!
Вінаю всіх з наступаючими святами.
Мої хлібчики сьогодні спечені якраз до свята.

30 лайков

Ну да ждите завтра меня на кофе :kissing_heart::roll_eyes::heart_eyes:
Очень смачно приглядеть, ням ням

Чого завтра давай зараз коли він тепленький.
Я підожду не лягатиму.

3 лайка

Так Катя, ни чесно я уже в ложилась в кровать спать :wink:
Стараюсь поменять график сна, то скоро окоты а я люблю по спать.

1 лайк

Ой гарненький який. Мені аж запахло в хаті свіжоспеченим хлібом.

2 лайка

Да Оля так пахне та ще й медом на весь дом.
Ну а пробу завтра от гарячего живот болить.

3 лайка

Катюнь,а де Ви закваску вичитали як робити,киньте на мене ссилкою.Я печу в хлібопічці звичайний смачний також,колись пробувала якусь закваску робити,але забувала за неї,а це хочу попробувати.Гарно все у Вас виглядає.

2 лайка

Вірочко зайди в тему, бездрожева випічка хліба кулічів короваю , там дівчата від Тані Броварчанки рецепт писали.
Почитай тему .
Я робила закваску по такому рецепту.
500 мл теплої кипячої води.
100 грамм родзинок чистеньких.
( я не мила бо свої родзинки нічим не оброблялись)1 чайна л.з верхом сахар.
Поставить у тепло на 4 суток.
Потім відціжуємо і віджимаємо родзинки і їх потім викинуть.
Засипаємо у рідину муку з розрахунку як на оладушки і добавляємо сахар 1 чайну л.з верхом і в тепло щоб підійшло вдвоє, кормимо далі 100 грамм води+ 1 чана л.сахару 100 грамм муки і так днів 5.
Коли вже готова вона приємно кислувато солодкий запах.
На 1 хлібину 3 повні столові ложки закваски,
100 мл теплої води+ 2 солові л сахару + 2 чайні солі , 2 столові ложки посного масла на
500 грамм просіяної муки.
Опара:
Берем закваску , воду , сахар розводимо з 100 грамами муки і в тепло щоб забродило і набралось сили.
Замішуємо тісто добавляємо всі інгредієнти розмішуємо гарно муку добавляємо потрошки до такої консистенції щоб не прилипало до рук але і було ніжне
Ложимо у теплу змазану форму вимішене тісто ставим щоб підходило накриваємо плотним рушником і ще чимось.
В мене підходив за 3- 4 часа і випікавсь при 180 гр 40- 60 минут.
Дивлячись яка потрібна скоринка.

Закваску яка осталась підкормить дать підрости і поставить у холодільнік це буде закваска вічна якщо будете годувать її після того як одберете закваску

9 лайков