EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

личная-страничка-козовода

(Таня) #2897

Катюша, с пополнением поздравляю :hibiscus: Деткам – здоровья, маме – молочка.
Катя, Вам сил и терпения :wink::kissing_heart:

(Вера) #2898

Катю,з Новим роком Вас.Щастя,здоров"я,добра і звичайно бабла.Щоб Ваші плани збувались і сил вистачало,Ви чудова людина.Шануймося,бо ми того варті :slightly_smiling_face: :kissing_heart::rose::rose::rose::christmas_tree::tada::clinking_glasses:getImage%20(65)

(Екатерина) #2899

Мої люби щироі я Вас всіх вітаю з Новим роком і всім желанного поповненя в свої хазяйства.
Дуже рада що всі пока козлики рулять, хотілося б щоб і всі остальні 6 були також з хлопцями.
Щось я в цьому році дівчат не хочу, може тому що їх забагато 11 тільки дівчат і три козли.

(Екатерина) #2900

Катя, Вы большая умница и трудяга! Очень интересно у Вас на страничке! С новым годом и первыми окотами! На сыр, на масло!

(Екатерина) #2901

Катюша спасибо большое.
Сейчас сижу и перечитываю ,ЛПХ Мечты сбываются, так больно за Леночку.
Уже была дома и шло на выздоровление и тут раз и … нет человека.
Еще раз спасибочки , надо вертеться пока живешь.
Хоть и помощи от детей нет но с козочками жить сытней.
Разве когда то могла себе позволить сыр с плесенью а сейчас обьеденье и удовольствие.

(Екатерина) #2902

Я знову мудрую над сєткою щоб економить сіно, одну на ніч повісила козликам вранці скажу результат.

Сетка з ячейками 3/3
Та сєтка яку я брала 5/5 себе не виправдала научились витягувать у дві ячейки вставляли морди і так підтягували сіно і що не до смаку все під ногами подушкою стелиться.

(Таня) #2903

Катя, здравствуйте)) как новая сетка прошла испытание?
Переживаю, что мало заготовила сена! А оно так разбрасывается :cry:

(Наташа) #2904

Я вообще сьогодні в шоці. Чоловік закрив собаку на ніч в сіннику,щоб йому було не холодно,а той ,гад,по другому не назву,заліз аж на гору і такі купи понакладав,що тепер сіно тільки викинуть. Ну внизу біля дверей ложи своі купи,і всим добре. А то не на одному місці,а по вьому сінові походив,де була можливість.

(Екатерина) #2905

Оказуїться сєтка ця 3/3 під ногами нічого нема з відходів у подстілку вони по одні тянуть.
Вранці Луна народила козлика і козочку трохи темно ну вони ще мокрі.

Проводила експеримент обоє козенята похожі на батька чорні з підпалинами і ушки довгенькі.

(Таня) #2906

Это ревность или дурость. Я в мороз закрыла нашу с козами. Так она такое же начудила по всему гаражу :face_with_symbols_over_mouth: скотиняка такая

(Наташа) #2907

Скотиняка,не те слово.:smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:

(Марина) #2908

Катюш, у тебя столько подарочков на НГ!!! Поздравляю, тебе, козомамкам и козодеткам здоровья!

(Екатерина) #2909

Дівчата це від усамітнення вони таке роблять.
Мені тоже був наробив але сам на вулиці заліз у козиний вольєр і двері закрились а вилізтиназад не зміг і такі кучі наче місяць він держав у собі їх.
Вони одаптовуються до умов поступово і не замерзають.
Я в будку коли морози добавляю подтілки більше і все вони роблять там кубло і сидять а виходять то лежать на снігу.

(Наташа) #2910

Катю вітаю,як класно розпочався рік. Окоти,козлятка-класно.:goat::goat::goat::goat::goat::goat:

(Екатерина) #2911

І так зимній окот завершила Луна а срок у неї 8 січня.
І того 5 козиків і дівчинка .Дякую всім за привітання.
Я вчора так розстроїлась за Лєну ніч не спала а прихожу на дойку а тут ревище даже і не повірила що вона рожає.
Це вона зробила подарунок меншому сину у нього сьогодні30 років юбілей.

(Наташа) #2912

І шашличок буде.Катя козликів і хотіла.

(Марина) #2913

девчата, а зачем вы их закрываете? У меня Барбара даже в будку не желает заходить, спит на снегу. Закрывали ее только на время течки. Хазар тоже чаще НА будке спит, чем внутри. Видно, что им комфортно. Хазара домой на фотосессию завели - через 5 минут язык вывалил - жарко ему стало

(Людмила Лебедева Асатурова) #2914

значет у вас приучены на улице а наш в доме еще и в постель к мужу залезет он поощряет у него красивый вольер утепленная будка не любит там долго находится и никогда в вальере в туалет не ходит только за дом двор чистый а метит все колеса

(Марина) #2915

я даже свою лысую без одежки на улицу выпускаю - правда, ненадолго, но часто, по 10 раз на день. Тоже не страдает от холода. Живет, конечно, в доме, спит с нами под одеялом :grinning:

(Наташа) #2916

Ми закриваємо коли велика заметіль,або сильний мороз із вітром. А він у нас старенький і дуже труситься.