ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Новорічне привітання почалось10.30 перший пішов , привітання з новим роком.
Ламанчик від Дарія% ламанча і мама Яся 25% нубійка.

17 лайков

Поздравляю, на сыр да масло! Маме молочка побольше, ребятенку ручек хороших

1 лайк

У нашего ларца три сорванца.
Ламанчата всі єльфіки.

Яся була спочатку під нубом Сєнєю а потом вирвалась і попала до ламанча Дарія і вибрала що захотіла .Три сорванйа із ларца всі ельфи.

25 лайков

И все пацаны? :open_mouth:

1 лайк

Поздравляю) Хороший подарочек - днем к Новому Году! Главный подарок - легкие роды.

6 лайков

Поздравляю! :slight_smile: Молочка маме и здоровья! Ну и малышам, хоть и козлевичи, но любимые - пусь буду здоровенькие! Да главное всё благополучно.

1 лайк

Вітаю з малечею.Мамі-козочці побільше молочка,

Поздравляю, хороших хозяев пацанам

Мяско будет в морозилку.
Роди пройшли добре , все сама перший родивсь 10.40 і потом кожні 30- 40 хвилин наступний і місце відійшло через час.
Хлопчики 2 ельфи і один як прості ушки.
Може кому нада?

6 лайков

Ну у мене знову подаруночок але на цей раз нубік з білими ушками і білою мордахою
43.75% коричневий.
Фото буде завтра.

14 лайков

Вітаю,Катю. Нехай і наступний рік не перестає радувати легкими окотами.А козомами заливали вас жирним і смачним молоком.

Ой Наташа боюсь що будуть заливать адже ще шесть будут рожать
одна 8 сичня а остальни в квитни.

3 лайка

Зате сирочки буде із чого варить.

Катя, вітаю! І з Новим роком і з окотами! Читаю і думаю, яких ще подарунків нам чекати, як не козенят .Добре, що вдень, а то ніч зараз морозна, новорічна.

Да на счот сиров це точно.
Зараз сходила то и мисце вже видийшло , так харашо коли все иде без ускладнень

7 лайков

Оля други роди трохи затянулись небуло куди усамотнить щоб не мишали.
Прийшлось нуба на улицю вигнать а потом привязала старшого и до нього закинула Дария,подроскив вигнала в общак и так родова була готова, спочатку Яся там народила а коли у другои почались перейми то першу з хлопцями кинула в общак ,тепер вси глядять и через них перестрибують не наступають тильки мамка неможе собрать всих в кучу.
Головне покушали а потом спатоньки.

6 лайков

stih-s-novim-godom_2019-218x150

2 лайка

Ну ось і одинець у Фані народився тоже козлик роди пройшли без мене і місце відійшло час потому, все нормально.

Ну от такий англонубійчик 43.75%
Бажаючі можуть купить пока не дорого.

25 лайков

Дуже цікаво, пишіть щоденник і приймайте участь у конкурсі

1 лайк

Катя вітаю вас з поповненням. Мамі-козочкі молочка смачного.