EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

личная-страничка-козовода

(Ольга) #2857

Катя, відкривайте майстерню по виготовленню упряжі! Оформляйте патент! Всяка робота , фізична чи розумова, повинна бути оплачена!

(Екатерина) #2858

Олічка дякую за пропозицію але я вже не справлюсь і з козами та щей шить.Бкріть образці і шийте своїм козликам хай і вам допомагають по хазяйствуі так облегчить вашу тяжку працю.

а так не погано вийшло.
Там третя полоска довша із защолкою вона застібується зразу через груди за передніми ногами для того щоб амуніція не зсовувалась і не перекручувалась.

(Екатерина) #2859

Сьогодні була поїздка в упряжкі сергій.

Молодець мене на санках везе але всетаки його жалко йому тільки рік.Дальше будемо працювать із Дарієм.
Очень хочу сделать дышлы для санок потому что на тисьме плохо она переплетается когда козлик не стоит на месте а его нужно поставить так чтоб он знал место и не крутился.
Это крепление и сами дышлы как они крепятся, я просверлила дышло а что в него вдеть?
Может подскажут те у кого в хозяйстве имеются ослики или пони и повозку возят с дышлами.

(Людмила) #2860

Здравствуйте Катя сегодня я выходная и решила перечитать форум .Прочитала вашу страницу милкины дети Людмила Броварчанка Тани и Инны и поняла что можно не искать ветеринаров многое стало на свои места записать рецепты найти новые приспособления и.т.д. Вы молодцы как одна семья!!! Извините что у вас козочку не купила. В Княжичах она бы пошла на мясо. А мы покупали козочку нашей санитарке. Сразу породистую она бы не потянула .А она шла на пенсию и очень хотела козу. Вот правда с сеном намучились но ей дети где то купили. Но я ушла в сторону Вы просто умничка. Все стараетесь успеть. Я думаю и с пропиской все выйдет. Не бывает чтоб у хороших людей было только тяжело. Удач Вам!!!

(Екатерина) #2861

Люда я уже і думать забула за ту прописку адже у мене дача не оформлена і про субсидію нема чого думать, в цьому місяці за єлектроєнергію заплатила 1033 гривни а за газ і подавно буде сумма більша.
Нічого життя продовжується якось виживу.
Зараз у мене їх всіх 15 голов а так хотіла уменсить своє стадо да уви не получилось .
У мене зараз всі козочки процентні Англонубійці і різать рука не піднімається да і продавать за безцінь не буду вони мені даються не дешево.
От якось так а то що ви не купили то в кожного свої плани.

(Екатерина) #2862

800 гр муки
450-500 гр сыворотки или воды (теплой)
2 ст.л. с горкой закваски
6 ст.л. сахара
щепотка соли
0,5-0,75 ст. масла подсолнечного
Ватрушки рогалики на закваске.

(Наташа) #2863

А фото ,смаколиків.

(Екатерина) #2864

А это для меня памятка а тебе надо посмотреть в теме
Бездрожевая выпечка хлеб, куличи.

(Наташа) #2865

А я думала,що ви вже напекли,думаю,якраз на ніч надивиться і можна спать лягать

(Екатерина) #2866

Наташа да в той теме я учусь делать хлеб на закваске а девочки поделились тестом для выпечки .
Там и фотки есть посмотри может и ты подсядешь на заквасковой хлеб и выпичку.

(Наташа) #2867

Дякую,Катюш. Нада буде заглянуть.

(Ольга) #2868

Наташа, зараз напишу темку " Булочки-розочки", роби і смакуй. Св"яткова випічка.

(Екатерина) #2869

Унянула собі в книгу кулінарії.
Ще не пробувпла робить все мудрую над санками і дишлами щоб було удобно.

(Ольга) #2870

Вас там добре замело? У нас реве і стогне. А звечора так гарно було, тихо і сніжок, прямо ніч перед Різдвом.

(Екатерина) #2871

Да мете знову , спочатку дощ з крупою а потом знову сніг.
Сіно що було на полі з’їли так сказать і стожок стояв під сараєм теж уже нема .
Я так надіялась що сетки нові убережуть сіно від розкидання, навчились гарно витягувать.
Тепер нада сєтка 4/4 бо 5/5 завеликі вічка.
З таким розкладом можна недотягнуть до весни.

(Ольга) #2872

Да, де вона ще, та весна. А розкидають багато. Я думала, що люцерна тягнеться,бо так як скошена, так і складена, лєнточкою. Стала розривати на пучечки, то нічого не краще, тільки листочки обпадуть. А сіно -перейка, зелене, дрібненьке, не хочуть їсти. Вчора собачці настелила перину з такого сіна.

(Олена ) #2873

Мене в цій ситуації рятують мої травоядні кармали. Усе що кози порозкидають, позгрібаю і їм - доїдають.
Виходить 2in1, але, ясно, це лише умовний вихід з ситуації

(Екатерина) #2874

Оля я листочки із люцерни обтрушувала і в мішок а груби стебла гризли а коли закінчилось все і до весни немогла дотягнуть я ті листочки достала ошпарила кипятком або дуже гарячою водою коли остине трохи щоб могли їстиобсипала зерном з висівкою поїдали все а так к би всі листочки під ноги в подстилку.

(Екатерина) #2875

На жаль свинок не маю а так жалко коли скільки витягують під ноги.
Сьогодні займаюсь випіканням хліба із закваски що робила на своєму ізюмі.
Випікала у духовці 40 минут а підходив десь часа два.
З білою мукою із примішуванням просіяних висівок.
Підійшов дуже добре хлібом пахне на всю оселю.
А ще у мене один хлібчик буде з хлібопічки
Він там підійшов погано то я не дала випікатись і вийняла його щоб у теплі ще гарно підріс а потім знову поставлю у хлібопічку для подальшого випікання.
Погано що у хлібопічкі нема двойного підігріву де б він міг гарно підняться на заквасці.

закваска працює прекрасно хоть і довше підходить зато на всьому натуральному.
Я дуже задоволена своєю працею , не зря так довго возилась із закваскою пока приловчилась до неї.
Велике спасибі дівчатам за підсказки і рецепт Тані Броварчанки, велике ДЯКУВАТИ НЕ ПЕРЕДЯКУВАТИ.

(Елена Биленко) #2876

Да свинки хорошо утилизируют сено, безотходное производство