EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

личная-страничка-козовода

(Людмила Лебедева Асатурова) #2797

катя я шуткую з нашим хозяйством тільки по людях ходить мені скоро 58 років а здоровья стало підводить але біля козочок забуваю про все для мене це як лікарство я з ними балакаю бо нема з ким і обізваться

(Екатерина) #2798

Оооо Людмилко мені це знаьомо, діти коли приїзджають то в мене рот не закриваїться так багато хочеться сказать але вони мене зупиняють ото і я з козочками розмовляю.
Тай допроситься щоб щось зробили то треба поплакать.
Треба триматься бо ніхто нас не пожаліє як не самі себе .

(Екатерина) #2799

Сьогодні скільки снігу що аж голова паморочиться від чистки снігу.
Прийшлось чистить стежку аж до сусідів щоб пройти.
Подумала і вивела Сеню на сніжок але погулять добре не получилось, пожував трохи шиповніка а потом давай любов до мене проявлять , так і шагу не давав зробить , прийшлось назад заводить.
А ось хотіла почистить Дарія снігом а воно мокріє і не відчищається а так хочеться щоб був чистеньким.

(Людмила Лебедева Асатурова) #2800

я теж усе прошу але під настрій теж козлів на сніг вивела хочу щоб обчистились але поки ні у мене боцман чисто білий до гульок такий гарний був а це на снігу наче закапчений кажу мийся а він і не мріе

(Вера) #2801

А це вже возик треба

Разом і трімер і граблі і сіно забрати :smile::heart:

(Вера) #2802

Я сипала сухим снігом і віником жорстким змітала,знову сипала і знову змітала.Дуже гарно очищалися.

(Олена ) #2803

А у мене малявки - найстарші березневі - снігу не бачили. Ну і коли побачили, то усі швиденько назад до своєї хати)))

(Екатерина) #2804

Вєрочка дякую за турботу.
Це такого воза коням він його з трудом буде тягнуть а ще сіно нагрузить то й з місця не зрушить угроблю зразу.
Йому нада повозку із 4 колес з велосипеда.
На весні хлопці зварять і є вже 2 колеса от іще 2 куплю і квадратні металеві або круглі труби для корпусу а сам візок буде зі зварної сітки а на низ положу металевий профіль.

(Вера) #2805

Катю,то я так жартуючи,я ж знаю,що козлик такого не потягне,але сама форма з легеньких матеріалів непогана була би.В мене також є козел зааноламанча три з половиною роки гарний,чомусь не виставила в продажу і на м"ясо навіть не представляю,можна сказати останній із могікан,дочок гарних дає молочних,легкодійних з добрим молоком,записала на машину давно,та й не їде ніхто.Хоч бери собі замість коника залиши.Але в нас люди не зрозуміють,втрачу зовсім репутацію,от якби пішла побиратися по селу,то було би краще.Хтось би пожалів,хтось би позловтішався від душі,а коли тягнеш цього воза,щоб держатися на плаву,то тільки палки в колеса.

(Ольга) #2806

То це у всіх так. Нам восени пропонували города, межуємо. Питаю - а чого ж це ви не хочете садить нічого? Та, кажуть, уже не хочемо, і діти кажуть, що краще купити. Ви ж ( тобто ми) продаєте м"ясо, то ми у вас купимо. А я кажу - ну да, ви ж розумні, а ми дурні, бо робимо кожен день, і скотинку тримаємо. Тільки м"ясв вам не продамо, самі будемо їсти. Німа сцена. Ще і обідились.

(Инна) #2807

Катюша,я с Деревенского форума стырила фотки. Правда этот козел проживает в Курской обл.Rl635 591jk xkYFX WgKk4

(Инна) #2808

Еще и маленького учат в упряжи ходить) Здорово.

(Людмила Лебедева Асатурова) #2809

Катя а зімою на санках можна попробувать якщо потреба така е

(Екатерина) #2810

Вєра я з тобою не згодна, я думаю щоб вони тебя побачили з козлом в упряжкі наоборот челюсті повідвисали.

(Екатерина) #2811

То зимою раді задоволення і розваги.
Можна і сіно зимою возить так як у мене стожок знаходиться на полі і в важко доступномі місці возимо на санках.

(Екатерина) #2812

Вчора купила такі снігоходи.
Теплесенькііііі.

(Людмила Лебедева Асатурова) #2813

Катя але мабуть на сухи сніг а так промокають мабуть чи ні

(Екатерина) #2814

Люда вони з вставним валянком а на тому валянку ще целофановий кульок, якщо десь і промокне то валянок буде сухий.Всі шви проклеєні і прошиті я думаю що буде все добре , це для мене як знахідка ноги мерзнуть даже в хаті пагано кров церкулює старіємо що зробиш, на мій вік вистачить я думаю.

(Ольга) #2815

Катя, дасть Бог, зносите ще не одну пару валянок! Чого ж це так свій вік валянками обмежувать? Як кажуть ; Здорова зноси і в кращі вберися!

(Людмила Лебедева Асатурова) #2816

на вік пар десять треба нам кози не дадуть померти я теж з ногами мучилась але не сосуди а сустави та прошлим літом вилікувала якщо треба розкажу безкоштовний і простий рецепт