EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

личная-страничка-козовода

(Галина) #2777

Да Катя, мои тоже доятся бо пасуца, но там с понедельника передают снегопад.:roll_eyes:

(Екатерина) #2778

Ну ось і сніжок уже посипав, то це добре але ж він мокрий і дуже важкий, руки відпадуть пока його очистить.
Ношусь із Сергієм як з писаною торбою.
Сєня повредив йому вушко.

(Елена Биленко) #2779

Катя, а как он себя чувствует, улучшения есть?

(Екатерина) #2780

Лена он чувствует себя прекрасно только ухо висит потому что лопнул сосуд видно когда он резко рвонул ухо из рта Сени.Сегодня покрил Зарину .Надеюсь что все будет хорошо, нужно ему время на виздоровление.

(Екатерина) #2781

Зима только начинается а у меня уже проблема с водой видать упало давление в накопительном баке там где груша вода еле идет и очень долго набирается.
Жду когда кто то приедет с насосом и манометром на даче как будто все вимерли.

(Екатерина) #2782

дуже шкодую що не почала раньше займаться з Дарієм.
Розмна тваринка , бистро учиться команд.
Бракує тільки амуніції , вже готова була пошити але палець Сєня зажав цепом тепер ношусь.

(Татьяна) #2783

Катюша, Дарій у тебе молодець. Він розуміє, що роботи у тебе по основному профілю для нього немає, то щоб не попасти в морозілку скористувався тою нішею, що ти йому надала і вирішив стати їздовим і тягловим козлом :laughing::laughing::laughing:
Катюша, хай швидше заживе твій травмований палець і ший Дарію амуніцію - дуже цікаво спостерігати за вашими метаморфозами :+1:

(Екатерина) #2784

Ну незовсім , я ним покрила процентну зааненку ну думаю що новеньку я теж ним покрию.
Пробувала щоб і мене на санках віз то тільки в зворотньому напрямку додому а коли на поле то нада вести до пів дороги за ошейник а з пів дороги вже бачить наш стожок то аж біжить де я його до дерева привязую і він свободно пасеться поки я набираю сіно і привожу в порядок і накриваю пльонкою то
Так уважно дивиться і жде коли вже повертатись назад, тут його вести за ошейник уже не вхопиш він так гарно перебирає ногами щоя ледь встигаю за ним бігти.

(Лада) #2785

Дарій вже зірка ютуба ! Так що треба і далі знимати такі цікаві ролики з ним !

(Екатерина) #2786

Дайте загоїться моєму пальчику і ми будем уже з амуніцією .
Хочу щоб і мене возив на санках, ото буде сміху.
А на літо обов’язково нада повозку, сама вже носить скільки я наносила в цьому році не зможу сердце прифатує , дав би Бог щоб хоть накосить змогла.Нада щоб усі кому в цьому є потреба пристосовували своїх козликів щоб оправдовували не тільки паруванням кіз а ще й допомогали своїй хазяйкі.

(Ирина) #2787

Вот здорово. Представляю ролик. Козлик хозяйку на пастбище везёт и стадо гуськом за повозкой!

(Екатерина) #2788

Да Ірочко це моя мрія.
Я так мріяла возить сіно скутером але він старенький і наша горбиста місцевість не для сскутера ним тільки в магазин їздить і на нову почту а вона в мене за 5 км.
От і так моя мрія збудеться.

(Ирина) #2789

Катя, Ви така трудяга, читаю як Ви тяжко працюєте і хочеться прибігти до Вас і допомогти, але на жаль дуже далеко.
Нехай Господь пошле Вам міцне здоров’я на довгі роки Ви на це заслужили.

(Людмила Лебедева Асатурова) #2790

як навчиться вас возить то будете на весіллях народ розвлікать на другий день тільки мабуть такого як раніше вже нема як передівались на другий день весілля і возили батьків та купали

(Ирина) #2791

При наличии такого предложения и охочие найдутся. И будет козлик для всех зарабатывать–эксклюзив!

(Ольга) #2792

Дарію і вам Катю 100 :heart: козлик мабуть заробляє кучу смаколиків :wink:

(Екатерина) #2793

Ірочка дякую за добрі слова Дасть БОГ все буде добре .

(Екатерина) #2794

Ой Людочко тут хоть би справиться зі своїм хозяйством.
Ось як надодять усі і я потопну у козочках а як пощитать то добавиться більше 20 голів малявок.
За другий заробіток даже і не мрію.

(Екатерина) #2795

Олю він получає смаколики коли вже привезли сіно раніше і по дорозі я йому не даю тому що він іти не буде а тільки повертаться до мене і випрошувать смаколика.

(Ирина) #2796

Вы прям Куклачев козий!