ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Я вже з відчаю потерла імбирь і в вузлик і так соком всі головки обробила після того як змила плісняву.Побачим як довго вони пролежать.

2 лайка

Цей сир я нічим не покривав, до трьох місяців на ньому росла вся пліснява яка тільки є, потім я це все почистив щіткою і промив оцетом, після процедури пройшов місяць, і в чотири місяці він має такий вигляд -

32 лайка

ОООО какая красота.Да я вижу и себе надо пробовать так Спасибо Ваня. Я только вчера смазала имбирьным соком и поставила на просушку, посмотрим сколько простоят. Те что с плесенью я тоже щёткой чистила и в солево уксусном растворе помыла.Это были пармезаны и Драй Джек они уже проданы.

1 лайк

Ваня а где головки хранишь?
У меня можно полку поставить там где скважина там у меня немного банок с консервацией.В ней шырина 1,5 метра и 2 метра в длину а высота 170.есть вентиляция само-тьоком. Можно в таком месте хранить?

Маю для сирів холодильник вітрину, поставив в неї зволожувач повітря, але скоро перенесу їх в підвал, коли температура в ньому опуститься нище 12 градусів.

Якщо температура і вологість підходять, то чому б і ні.

2 лайка

Напрацювала сирок авторський.

зараз він ще відпресовується після посолу під 15 кг.
Кому нема чим пресувать, рекомендую кирпич сілікатний в ньому 5 кг завертаєте в кульки по 2 на 1 кирпич так прочніше і обматуєте скотчем і знову і пакет і завязали так надійно.
У таких формах що я зробила дуже добре під прес у кого на дорогі нема коштів, так я вийшла на гарну кругленьку головочку як таблетка і виймать добре.

11 лайков

А что это за формочки? На ведерки, вроде, не похожи

Інна це іорми для сипусих я їх брала по 25 гривен і виделкою розпеченою на огні робила дирки а друга служить поршнем тільки туда 1/3 води наливаю щоб від груза не поломалась і красота вони йдуть з кришками.

4 лайка

Катя, Ви винахідник і раціоналізатор! Джерело ідей !

5 лайков

ОЛЯ ЦЕЙ СИР УЖЕ СКУШТУВАЛИ І ПИНЯЛИ НА УРА, ТО ЧОМ НЕ РОБИТЬ .ПЕРШИЙ НЕ ПІШОВ КОМОМ.сьогодні ПОКРОВА Я ВСІХ ВІТАЮ ЗІ СЯТРМ І БАЖАЮ ВСІМ ЗДОРОВ’Я І БЛАГОПООУЧЧЯ.

16 лайков

Отличная идея своему супругу покажу

1 лайк

Ну ось те що в мене з авторського.


От на вид гарненький але є проблема в ньому при пресуванні появились мікро тріщини і ще не можу понять чого тільки з під пресса.
Боюсь що буде розсипаться, края чуть крошаться можливо нада було пополам згусток зробить в одну частину налить віно а друга щоб була без віна і так все це змішать алеж тоді він був би не вінний а мраморний і назва друга це те що мені не йде.
От акі мікротріщинки чи визріє він так чи буде розсипаться тільки Богу видно.

5 лайков

Це така сім’я у мене в городі на пеньку кожен рік ростуть це поганки хто знає гарно?


Буду дуже вдячна.

1 лайк

Це поганки а косять під опеньки.
Хто не знає і може наробить собі лиха.

2 лайка

Сьогодні сніданок був з ексюзивним сирком.
Вкус безподобний.Структура творожно масляна з гр бним смаком і послєвкусієм.

24 лайка

А що то така щкірочка цікава?

1 лайк

Лєна а шкірочка то від того що була головка обкачана у грибну приправу а тоді у паприкуі по тій скоринкі вже виросла плєсєнь.
Сьогодні досмакувала і тепер жалію що зробила тільки пробнічок.
Смак обалдєнний.

6 лайков

29 лайков

Злата виставилась як модель всіх собою закриває.
Поночка начала браться пятнами да ще й не рівномірно.

4 лайка