ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Замітка для мене.
Батько чингіза 100% мама 50%
Чингіз 75% його діти з ламанчами 37.5%.нуба.
Аліса 37.5%+Сеня 62.5% =діти 50%
Злата 50% нубийка 50 ламанч.

3 лайка

Сьогодні поставила на визрівання качоту і получилось трохи рікоти.

14 лайков

Катюша, скромничаешь😍
Рикотты получился хороший кусочек👍

2 лайка

Ну і попробувала зробить цукати з гарбуза гітара.
Вийшло класно і смачно.
Я їх робила в яблучному сиропі гарбузом не пахне зовсім а смак як на мене дуже безподобний по тому рецепту де я робила з яблук то з гарбуза ніжні цукати держаться не розварюються.
До сиропу добавляла на кінчику ножа ванілін.

16 лайков

Це з 8 літрів та щеж одлила солону окремо вона в рікоту не пішла.Я люблю в качоті зерно солить а не в росолі, так більше діти їдять.

1 лайк

Сьогодні косила траву і скосила дощовика в нас його так називають

6 лайков

Такий він в розрізі косаркою.

4 лайка

Щось не дуже схоже на дощовик

Аще говорять пухкалки але цей вид не пухкає а дуже смачний як паштет тільки грибний я варила 3 минути з приправами.

мої володіння для косіння трави і тут я скосила його.

8 лайков

Я думаю, що гриб просто старий. Молоді - вони в середині білі або чуть жовтуваті.

1 лайк

Оля він в середині білий.
Коли я його зкосила то пройшов час а потім тільки я захотіла похвастать.Першого я ще більшого зірвала коли пасла, принесла додому і зразу помила і поставила воду з спеціями порізала по 2 см і зварила 3 минутки , дуже було смачно , схоже на мозги.

2 лайка

Сьогодні я вже докуштувала свій камамберчик.
Вкус безподобний тікуча структура.
Заложений в перших числах вересня і з 1 жовння лежав у фользі на холодильнику у контейнері (приоткритий) .

21 лайк

Вин не пухкае бо ще не старий. Коли вин стае с чорним порохом всередини- то найкраще ранозадивляюче. За три дня зажив у мене аивернутий наизнанку палець(пучка).

2 лайка

Это надо порохом притрушивать или мазь делать какую?

Просто положить порох этоти замотать

1 лайк

Свою Злату снімаю з продажи.

Получилась гарна головочка але чомусь в холодільніку начала тріскаться я покрила олівковим маслом а що з нею дальше робить хай обсохне і положитьв пакет на визрівання.

А полєно получається красівиє.А як їх упакувать у фольгу для дозрівання? Я ніразу такі не робила.

19 лайков

Катя, така красота! Я думала, що то за узор такий намальований, а потім дійшло - лежав на решітці.

1 лайк