ЛПХ "Афродита"

А у нас знову поповнення, наша Майка подарувала нам три гарнющих козлика, фото буде…

27 лайков

Вітаю Свєточка з поповненням. Козі мамі швидкого відновлення, і побільше молочка. А козликам добре набирать вагу. :hibiscus::hibiscus::hibiscus::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon:

5 лайков

Дякую Наташенька, будемо старатись

2 лайка

Вітаю з прибутком

1 лайк

Дякую, прибутки точно!

2 лайка

Опять козлы…У нас тоже больше козлов.В Володи вообще одни козлы и ниодной козочки,он вшоке со своих коз.

1 лайк

Нічого Танічка, переживемо, кому повезе той знайде собі дім, та хіба ми не вміємо м’ясо готувати, у мене козиного м’яса завжди не хватає, от буде нагода

10 лайков

Вітаю з поповненням! :blossom::blossom::blossom:
На сир, на масло, на молоко.

2 лайка

Вітаю! Хай ростуть вам на користь!

1 лайк

25 лайков

20 лайков

16 лайков

19 лайков

25 лайков

15 лайков

Света Білийперс це щось :heart_eyes:
, мені подобаються вуха і білий колір я не виліковна. Якби не чоловік тримала би стадо козлів, і одну козу :rofl:

1 лайк

Ольга зайди на козій ринок, там фото кращі на дворі на сонечку, мені рижий подобається, ну подобається бери люби, ой незнаю що їх чекає як не продадуться, зайди подивись там він з мамою

Мені і рижий і білий всі подобаються. Я ж кажу козлолюбка)
Знайдуть вони гарні руки, зараз ще мама роздоїться вим’я в повній красі покаже і будуть на розхват.
Я вже на ринок боюсь заходити, потім треба думки всі в порядок приводити :grin:

Ну от і все, окоти сьогодні закінчились, наступні аж літом, а наша Машка подарувала нам одного козлика 5.200 кг богатирчик, ну і закриваємо весняний зезон запеченим молозивом!

11 лайков

. Шматочок наніч кому?

19 лайков