EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

ЛПХ "Афродита"

личная-страничка-козовода

(Svetlana) #1912

Раскладушечку в сарай и “партнерские” роды,как в роддомах.

(Наташа) #1913

Свєточка,як ніч пройшла,як там справи у твоєі козочки?

(Олена ) #1914

Агов! Світало! ‘Не томі’
Ми ж усі чекаємо новин

(Светик) #1915

Для кози ніч пройшла спокійно, вона лиш відкривала око і дивилася як я приходила, дай Боже на день,я сьогодні чекаю уже, вим’я от от лусне

(Лариса) #1916

Света, чтобы быстрее родила, ты не входи в сарай, не беспокой матку, а подслушивай или подглядывай так, чтобы она тебя не видела и процесс пойдет быстрее :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ты деток забираешь?

(Светик) #1917

Ні козенят ніколи не забираю, мені головне їх насухо витерти, прочистити носики і нагодувати, поняла буду на відстані

(Svetlana) #1918

Доброе утро)), у Вас сопереживателей столько, что будущую козомаму можно прировнять к королевскому сословию))), ждем фотоотчет от первоисточника, а маме легкого окоза.

(Светик) #1919

Тут Ви правильно зрівняли, вона моя королева, і веде вона себе як королева у стаді, вона рогата, має надзвичайно гострі роги, але ніколи ними не користується, люблю її за те що вона спокійна, розумна та гарна

(Светик) #1920

. Адель моя королева, тут вона ще молоденька

(Таня) #1921

Света, держу за вас кулачки :fist:t2::fist:t2: легкого окота

Королева-Королевишна :star_struck:

(Светик) #1922

Дякую Танюша, надіюсь на краще, а тим часом поїхала від нас наша Бусічка собачка, хотіла залишити собі, але й чоловік прити і малу мою донечку так кусає, що дитина з дивана боїться злізти

(Светик) #1923

Ну от і все, ми відстрілялись, у нас козлик і козочка, прийшлось допомагати важкувато їй було, козлик величенька чорний, а дівчинка коричнева, фото будуть пізніше, ще мокрі, але вже встають

(Людмила) #1924

Поздравляю! ) Пусть все буду здоровенькие! ) Ждем фото

(Таня) #1925

Ой, ну поздравляю :hibiscus: Это так волнительно :hugs: ожидание имею ввиду. Сама уже скоро, скоро, жду, жду свою Зефирку

(Наташа) #1926

Вітаю з козодітками. Козомамі швидкого відновлення і побільше молочка.
:goat::goat::goat::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

(Валентина) #1927

Поздравляю с детками))маме молочка побольше…:heart::heart::heart:

(Svetlana) #1928

С пополением, теперь можно и отоспаться хозяйке)))

(Марина) #1929

С пополнением вас!!!

(Ирина) #1930

С пополнением! Здоровья деткам и маме! И молочка побольше

(Светик) #1931

Я задоволена Аделькою свою, козочка 3.900 кг, козлик 4.800, єлі витягнула його такого