ЛПХ "Афродита"

Раскладушечку в сарай и “партнерские” роды,как в роддомах.

8 лайков

Свєточка,як ніч пройшла,як там справи у твоєі козочки?

1 лайк

Агов! Світало! ‘Не томі’
Ми ж усі чекаємо новин

Для кози ніч пройшла спокійно, вона лиш відкривала око і дивилася як я приходила, дай Боже на день,я сьогодні чекаю уже, вим’я от от лусне

3 лайка

Света, чтобы быстрее родила, ты не входи в сарай, не беспокой матку, а подслушивай или подглядывай так, чтобы она тебя не видела и процесс пойдет быстрее :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ты деток забираешь?

2 лайка

Ні козенят ніколи не забираю, мені головне їх насухо витерти, прочистити носики і нагодувати, поняла буду на відстані

4 лайка

Доброе утро)), у Вас сопереживателей столько, что будущую козомаму можно прировнять к королевскому сословию))), ждем фотоотчет от первоисточника, а маме легкого окоза.

2 лайка

Тут Ви правильно зрівняли, вона моя королева, і веде вона себе як королева у стаді, вона рогата, має надзвичайно гострі роги, але ніколи ними не користується, люблю її за те що вона спокійна, розумна та гарна

9 лайков

. Адель моя королева, тут вона ще молоденька

31 лайк

Света, держу за вас кулачки :fist:t2::fist:t2: легкого окота

Королева-Королевишна :star_struck:

6 лайков

Дякую Танюша, надіюсь на краще, а тим часом поїхала від нас наша Бусічка собачка, хотіла залишити собі, але й чоловік прити і малу мою донечку так кусає, що дитина з дивана боїться злізти

6 лайков

Ну от і все, ми відстрілялись, у нас козлик і козочка, прийшлось допомагати важкувато їй було, козлик величенька чорний, а дівчинка коричнева, фото будуть пізніше, ще мокрі, але вже встають

41 лайк

Поздравляю! ) Пусть все буду здоровенькие! ) Ждем фото

1 лайк

Ой, ну поздравляю :hibiscus: Это так волнительно :hugs: ожидание имею ввиду. Сама уже скоро, скоро, жду, жду свою Зефирку

6 лайков

Вітаю з козодітками. Козомамі швидкого відновлення і побільше молочка.
:goat::goat::goat::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

5 лайков

Поздравляю с детками))маме молочка побольше…:heart::heart::heart:

4 лайка

С пополением, теперь можно и отоспаться хозяйке)))

2 лайка

С пополнением вас!!!

С пополнением! Здоровья деткам и маме! И молочка побольше

Я задоволена Аделькою свою, козочка 3.900 кг, козлик 4.800, єлі витягнула його такого

21 лайк