EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

ЛПХ "Афродита"

личная-страничка-козовода

(Наташа) #1891

Можна і завтра,загляну обов’язково.

(Светик) #1892

Наташ Ви теж бізешний коржик можете спекти 1 з двох білків, і в середину його покласти в торт, а у Вас прикрашати є чим?Мішок шприц кондитерський?

(Светик) #1893

Наталія молодець, я теж люблю імпровізувати

(Наташа) #1894

Не має ні мішка,ні шпріца. Ну можливо,щось придумаю.

(Светик) #1896

(Светик) #1897

(Наташа) #1898

Свєта,а на крем вершки збити і з пудрою,а куди конфі?

(Светик) #1899

Вершки збити з пудрою, конфі в торт, з вершків робите бортик по кругу, в середину 2-3 ложки конфі, і закривається конфі кремом, і так кожний корж або через один, головне щоб конфі не знаходилося за бортик, бо витесн через крем

(Светик) #1900

(Наташа) #1901

(Светик) #1902

Наташенька дякую за привітання, і хочу привітати Вас і всіх форумчан з Новим роком! Хай задумане у всіх збудеться, щастя всім та міцного здоров’я!

(Олена ) #1903

image

Над головами зіронька стала, Всій Україні звістку подала.
Що поміж кіз, в стайні низенькій, Дитя народилось — Ісус маленький.

Ісус народився, ручки складає, Хто за Вкраїну - благословляє!
Тож припиніть без причин сумувати, Хлопці сміливі, ніжні дівчата.

Свічку запалимо, Богу вклонімся, В добрій надії Ісусу молімося.
Щоб дожили до ще кращої долі, Щоби розквітли, як соняхи в полі.

Маленький Ісусик не спить, не дрімає, Своїми руками нас обіймає — І вашу хатину, і нашу родину, І всю Україну!!!
Христос ся рождає!
Славімо Його!!!

(Светик) #1904

Дайте пораду, як дочекатися окота, моя Адель мала сьогодні уже народжувати, я до неї три дні уже хожу, а вона стоїть оченята витріщила, і дивиться на мене, а козенята ж 100% мають бути, і від цього мені ще важче чекається! Сьогодні знову вночі ходитиму…

(Валентина) #1905

Свет,Я к Зайка 5 дней ходила…у тебя еще есть время)родит не переживай…у вас очень холодно?

(Светик) #1906

Не дуже, а в сараї взагалі тепло, але я переживаю, щоб без мене не вродила, я кізочок просила у неї

(Марина) #1907

Свет , поставь камеру наблюдения и сиди дома. :wink:

(Валентина) #1908

Дай Бог чтобы она услышала кого ты просила :blush:

(Светик) #1909

Маріночка я вже давно збираюсь і ніяк руки не доходять

(Светик) #1910

Мабуть таки вночі народить, стоїть блеє, мене виганяє, а вим’я уже таке велике набрала, не хоче мене бачити біля себе, буду наблюдати здалеку

(Наташа) #1911

Свєта,легкого окоту вашій козочці.