EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

ЛПХ "Афродита"

личная-страничка-козовода

(Светик) #1871

Вам так здається що вкусніше, якщо Ви печете торт по хорошому рецепту, вкладаєте душу, вийде смачніше ніж у майстра, може не так гарно, але це так захоплює, попробуйте

(Ирина) #1872

Та фсее, капец! Купили духовку! Без тренажёра, прошу заметить!
Вчера пекла овсяное печенье (позориться и показывать не буду) +все съели.
Теперь не вылезу из Ваших мк!

(Людмила) #1873

Хорошо мы духовку не купили ещё )) , а тренажёрный зал у меня свой - экстремальный, без возможности прогула :joy: Sportkoz называется :joy: ну вот тортика да хочется иногда, особенно после Светыной странички. :yum:

(Татьяна) #1874

Доброе утро Света.Торт можно покрыть мастикой,тогда целее будет.По поводу предпочтений и фото пойдемте в личную переписку.Там все и обсудим,за чашечкой чая.

(Светик) #1875

Клубнічне конфі: 350гр- клубніка,80 гр-сахару,15 гр крохмаль. Клубніку в сотейник і на плиту, коли вона пустить сок, можна добавляти цукор і крохмаль, проварити, перебити блендером, остудити

(Ольга) #1876

А ми печемо бісквіт, потім розрізаємо, змазуємо своєю згущонкою, +товчені горіхи і до вечора не доживає. Але у Свєти - то пісня!

(Светик) #1877

Що ж Ви мене Олю так вихваляєте, Ви ж не пробували ту пісню, я думаю Ваш нічим не хужий мого, я от зібралася робити торт, бисквітів напекла, рецепт клубнічного конфі написала, а клубніки у себе не знайшла, далі буде повна імпровізація

(Наташа) #1878

Свєта,два бісквіти спечені і малинове конфі зварене. Жду продовження.

(Светик) #1879

Сьогодні будете перемащувати чи завтра?Яку консистенцію має конфі

(Наташа) #1880

Сьогодні я вже лежу в кроватці і читаю форум.:grinning: Завтра думаю. Я просто написала,що мені це цікаво,хоть у мене і доця пече торти,але вона живе далеко і маму навчать ій ніколи. А от ти,Світланко мене надихаєш своіми шедеврами.

(Светик) #1881

Бисквітики полежать вистояться до завтра, але завтра починайте з торта, щоб встиг пропітатися до Нового року

(Наташа) #1882

Ну,ти ж мені зранку напишеш,що і як робить. Ще крем треба зробить і якусь красоту зверху зробить.:birthday:

(Наталия) #1883

Ого яка ти проворна…мододець.
Я ось теж спекла бісквіт і корж безе, як на Київський торт тільки з грецькими горіхами. Завтра перемажу масляним кремом і вуа ля…торт готовий.

(Наташа) #1884

А мені закортіло чогось екстравагантного.Слово ж таке в голову прилізло.:grinning:Не умію зверху прикрашати,а хочеться,щоб хто побачив і упав в обморок. Ну я думаю таке і буде,бо буду перший раз прикрашать. :joy:

(Наташа) #1885

А ти на безе ,на один білок скільки цукру кладеш?

(Наталия) #1886

Я робила на чотири білка…то брала стакан цукру.

(Наташа) #1887

А жовтки в бісквіт пустила,чи куди?

(Наталия) #1888

Поки нікуди. Буду ще один торт завтра пекти, туди і використаю.

(Наташа) #1889

А який іще. Писни рецептик.

(Наталия) #1890

Ната, то вже завтра буде. Заглянеш до мене у гості там і напишу. Я частенько імпровізую, хоча є перевірені рецепти.