ЛПХ "Афродита"

:smiley::smiley::smiley: Глаза боятся – руки делают :wink::kissing_heart:
Светланка, хочу мужа порадовать :thinking: он как мой Папа! не любит сладкое :persevere::thinking: пока кто-то Ооочень любит сладкое! То есть Я не ем сладкое пока Вы (То есть мы – жена, дети и даже кошки с собаками) :disappointed::rofl:Его кушаете :dizzy_face:

Виходить собі подарунок робите, а чоловік що їсти не буде?Ви так довго писали а я ще довше перечитувати буду, поки зрозумію

1 лайк

Тата сини пiдстрахують)))))))

А і справді,Свєта,чого ти тут ще не показуєш МК. Я думаю тут багато кому цікаво. Я б оце поки кізки не дояться повчилась,ти подумай. Ми ждем пошагово із фото. Сир варимо,мило варимо уже і ковбасу. навчились. А десерт?

3 лайка

I буде назва форуму не Козовод, а “Колобоки-Козоводи” ))))))

6 лайков

А чого так?Можна якось розвиваючий козовод.
:grinning:Скоро будимо внутрішню назву придумувать. А то взимку роботи мало,от і будето ,роботу собі шукать.:joy:

1 лайк

Ну щоб зварити сир чи мило, достатньо рецепта і опису як що робити, ащоб покрити торт, треба його ідеально вирівняти, а для цього потрібно подивитись відео, тут є нюанси яких не опишеш, спеціальні кондитерські інструменти, я наприклад з ютуба вчилася, хоча я по спеціальності кондитер, але зараз інший час, який не стоїть на місці, і з’вляються нові техніки, які показують на дорогих майстер-класах, але добре що є люди які виставляють відео в ютубі, і я, і такі як я можуть чомусь навчитися, так що якщо є бажання, то треба починати з відео, дивитися, а потім пробувати, а я допоможу зрозуміти

4 лайка

Ну показать фото з описом можна. Ковбасу тоже казали без шпріца спеціального не зробиш,а я ложкою начиняю. Я можу і з кривенького тортика почать,думаю це смак не змінить. Давай,Світланкоя вже загорілась.:joy:

3 лайка

Будет, конечно, если я команду дам ‘‘сегодня папа любит сладкое!’’ Шучу :rofl:
Ну серьезно! Вот такой он у меня! Не любит сладкое пока все не наедятся :dizzy_face:

Ну тоді печіть коржі для свого майбутнього торта, вони мають відстоятись 8 годин, я уже спекла, завтра буду перемащувати

А рецепт коржів,таким як я потрібно все до дрібниць іще два раза повторить.:joy:

Почнемо зі звичайного бисквіта: 5-6 яєць, 150 гр- сахару, 110 гр муки, дрібка солі. Збити окремо білки до густої піни, і окремо жовтки з сахаром до світлого кольору, у мене міксер хороший я не ділю жовтки від білків, якщо у вас слабенький треба ділити, коли все збили, добавляємо жовтки до білків і лопаткою легенько перемішуємо, щоб не осіло, підсипаємо муку і обережно вимішуєм, виливаємо у форму, застелену пергаментом і ставимо в розігріту духовку до 180 градусів, поки бисквіт печеться духовку не відкривати, щоб не осів, зубочисткою перевіряєте чи спеклося і все виймаєте

7 лайков

Добре,на новий рік у мене буде торт.
:birthday:

1 лайк

Ловлю Вас на слові, печіть два таких бесквіта, а далі розберемося

1 лайк

Ну тільки не сьогодні.:joy:А ти ,якраз завтра показуватимеш,як покривать. Щоб у мене потрібні продукти були. А я постараюсь завтра спекти бісквіти.

Ні, ні, ні! Я хочу торт справжній! Ввд Майстра!

Я також можу спекти, але то ж не те зовсім!

Буду перемащувати вершковим кремом і клубнічним конфі, для цього треба вершки 33%, сахарна пудра, морожена клубніка, крохмаль, якщо такого нема, пишіть щоє

1 лайк

Зато я даю 100%, що чоловікові буде приємніше коли Ви торт спечете, ніж купите!

3 лайка

Усе є,тільки не пам’ятаю про клубнику,малина є точно.

Може Ви і прави! Але… Майстер! Тільки вкусніше і більш запам’ятовується