ЛПХ "Афродита"

Нет,не далеко.В Тернополе.:grin:

Від нас їде пряма маршрутка в Тернопіль

Я думаю можно будет с водителем договориться?

Але довго їде, і коробки спеціальної я не маю, треба замовляти, а зараз же свята, подивіться маршрут Львів-Могилів- Подільський

До 11 числа время же ещё есть.Может рискнем?

Мабуть треба дивитись якийсь холодильник переносний маленький?Може розтопитися по дорозі

:thinking:Ладно не буду Вас напрягать,буду искать тут , шедевры творящего:grin:

Девочки! Ну серьезно! Приводите проблемы там где их нет!!! Серьезно!

А якщо просто в коробку поставити і все, може не потече, але треба робити торт бисквітний, на основі масляного крема, масло не так топиться, наприклад торт Снікерс, він плотний і можливо доїде

Света, ну ей Богу! Это торт! Я понимаю, что ТОРТ, но все равно, блииин, куда он денется?!!! И ничего не случиться! Зима на улице! Ну!!!
Я хочу Твой торт!!! Ближайшее СВЯТО – 19 лет свадьбы! :heart_eyes::innocent: хочу ТОРТ! Я серьезно :star_struck::thinking: Думай КРАСОТУ!!! а доставку я подумаю :grin::kissing_heart:

2 лайка

Зимой в маршрутке лучше в багажник, возле водителя печка

3 лайка

Совершенно верно! Возле водителя боксы с щеняками, а в багажнике и торт проедет, и что угодно!:thinking::rofl:

1 лайк

А водій коробку не прикладе чимось?

1 лайк

Ну їй Богу, мені легше козу передати ніж торт, я за них як за дітей переживаю

3 лайка

Ні! Якщо йому повідомити, що тааам… хрупкий груз — торт! Може вартість перевезення зросте на 50 гривень, але взагалі то проблем нема ніколи

2 лайка

Таня маршрутка у Тернополі о 19.30, виходить 6-7 годин в дорозі, думайте як що влаштовує скидайте фото торта, або пишіть що дитина любить

1 лайк

На крайняк, якщо квiточка якась змажеться, то Таня доправить

1 лайк

Світланко! Люба! До 22 січня до Полтави повинен прибути ТОРТ :hugs: я чекаю! :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

19 Років як ми з чоловіком ОДРУЖИЛИСЯ :heart_eyes: :innocent::kissing_smiling_eyes::smiling_imp:

2 лайка

А Полтава від нас взагалі на другому кінці світу!Треба вертоліт собі купити!

1 лайк

Може вам дівчата на торти чогось поналіплювати, а торти самі зваяєте, теж як варіант, можу майстер клас дати, навчити, розказати

3 лайка