Квіткові кози

Ох ужас. Ну слов нет… С недели и на привязь?( Бедные бедные животные. Зачем покупать, если оно тебе не надо?

5 лайков

Ой щей як “надо” Особливо коли бачать, що я своє стадо вигулюю по випасі, так відразу ж починає душити зелена жаба… Як так , що я маю а у них не буде :wink:

12 лайков

Такі горе-козоводи є скрізь. У нас сусід теж тримає кіз, то козенята так кричать, що наші кози починають і собі голос подавать, а до сусіда по городах метрів 250-300… Був у нього цап, не поганий, десь коло альпійців бігала мати мабуть. У нас від того цапа кізка Сімка, я задоволена. А тепер той цап захворів і його зарізали. Шукає сусід козлика на заміну. Пропонує мені гроші. Повірите, як подумаю, як ото те козеня буде плакать, а я буду чути - краще віддам знайомій за смішні гроші, а восени поведу туди свої дві кози, безплатно, але його грошей не хочу. А для Белізки підійде Бананчик, гарний хлопчик, батько теперішніх козенят. А як уже підросте Ліра, то будемо шукати її кавалера.

8 лайков

Цей горе -господар також заглядається на моїх козликів, але я краще ім резинки одягну тоді вони все літо будуть вільно пастися, а восени підуть на шашлик… а ніж стоятимуть на шнурку і в дощ і в спеку і кричатимуть,

11 лайков

Читаю, а на очі навертаються сльози… Кожного разу, в таких випадках, запитую себе:«Навіщо?» Тварини живі… вони не винні, що народилися тваринами, а не людьми! У них теж є почуття і потреби… Не можеш дати достойного життя істоті, то не бери!

10 лайков

Марьяна, самое страшное во всём этом, что эти люди считают, что это нормальные условия и они заботливые хозяева, а это животное шо-ему будет…

6 лайков

Знаете у меня тоже была история.
В прошлом году позвонила родственница ( жена моего покойного дяди) и попросила козочку и если можно не родственного козлика.
Ну, совесть мне не позволила их ей продать, передала через родителей козочку - Санту 50% нубийку и козлика ( от альпийца). Сарай у нее приличный и выгул есть маленький возле сарайчика. Я была уверенна, что им будет там хорошо.
Через какое-то время, позвонила узнать как малыши - ответ убил - козлик умер от блох((((
Я глистогонила и обрабатывала - от меня они уехали чистыми.
Прошел почти год, поехала я к бабушке ( хоть это и не по дороге) решила заехать на Санту посмотреть.
Вышла я оттуда плача…и со скандалом - козочка стоит привязанная в темном сарае на чулке(((((
в выгуле трава по колено, а она привязана в темном сарае. Сказала, что заберу ее обратно ( на обратном пути домой), на следующий день заехала - калитка закрыта, перелезла через забор, сарай на замке ( коза внутри плачет). Прождала ее час ( она так и не пришла).
Виню себе до сих пору…что отдала малышей в такие условия(

9 лайков

Если бы знали не отдали бы, а так доверились.

1 лайк

Начитаешься вот так и вообще отдавать продавать не захочешь, а сарай не резиновый и сено много надо.

У нас сьогодні чуть не сталась пожежа…
Прокинулась о пятій від якогось незрозумілого тріскоту в будинку… лежала кілька хвилин думала що коти в кухні вже щось хочуть добути на плиті… Вийшла в другу кімнату і чуть ноги не підкосились… від інкубатора летять іскри. повна кімната їдкого диму…:fearful:
Пощастило. що все сталось вранці коли я вдома… страшно подумати що могло бути…
І невідома причина … інками користуємось невперше…

16 лайков

Зоя, Слава Богу, что обошлось! Что такое пожар знаю не по наслышке.

2 лайка

Как хорошо, что всё закончилось благополучно!

1 лайк

Хорошо, что всё обошлось. А предохранители не сработали?

Классно, что вы слышите сквозь сон.
А с инкубатором и яйцами как дела?

Так запобіжники на електролічильнику неспрацювали. Якось дивно :thinking:

Инк уже своє відпрацював :sob: А з яйцями невідомо що буде, температкура в інку на той момент була
дуже висока термометр зашкалював) і невідомо скільки вона така протрималась. А викинути шкода
Позичила у знайомих вільний інк і переклала в нього яйця.
У нас стояло підключено поряд два інка з одним все ОК і з другим ось така халепа трапилась :sob:

2 лайка

Вчора одягла пятьом козликам -шашличкам резинки. Як вони плакали і я разом з ними :sob: Роблю цю процедуру невперше і щоразу серце розривається… Зрозуміла, що краще проводити кастрацію у молодшому віці а моїм уже 2+ місяці і переносять важче… Все відкладала, відкладала, надіялась можливо хто купить у селі…

4 лайка

Запитайте свого вета, може продасть вам ксіли 1мл на такі потреби. Колете 0,1 мл на 10кг, і вони відпочивають. А основу сімяників обколюєте новокаїном 0,5%.

4 лайка

Спека вже замучила… в затінку +33
Другий місяць немає дощів… на огороді зеленіє тільки часник і цибуля, які були посаджені під зиму… із весняних посівів нічого не посходило…

Сьогодні почали будувати чи ремонтувати козлячий вигул. Незнаю як правильно назвати цей процес. Будувати розпочали ще минулого літа, але внаслідок буревію , який пройшов селом недобудований загін був розтрощений, а зайнятись ним невистачило часу і рук, важливіше було відновити сінник та збудувати до зими на хліві новий дах. Тепер черга дійшла і до козлячого притулку. Виводити трьох козлів на прив’язі на пасовище трохи важко. А скоро щей почнуть ходити тихенько делегації до них зі своїми козами :rage:

Трохи позитиву. Будуємо сьогодні, спекає… А тут із купи повалених дерев (лежать ще з минулого літа) виводить на прогулянку своє сімейство білочка.:heart_eyes: У виводку двоє більченят, я таких малесеньких іще не бачила, розміром з мою долоню. Почали бавитись , стрибати по проготовлених дошках, по огорожі загону і прицьому не звертали ніякої уваги на людей. Ми всі мовчки стояли, а вони бігали попід ногами. Одне навіть умудрилось пробігти по чоловіві зниз до верху і назад.:grin:
Одне навіть дочекалось, поки сходила да будинку за фотиком

45 лайков

Оце позитив! Така у них довіра до вас, знають, відчувають, що не обідите.

5 лайков

Ми, звичайно, їх не образим, але у нашому в господарстві на даний час проживає п 'ятеро котів і восьмеро у сусідів через дорогу , хвилююсь щоб не вполювали таких безпечних та довірливих. Коти не голодні, але полювати люблять - часто волочуть додому кротів, ящірок та птахів…

2 лайка