Квіткові кози

Кілька днів тому стригла свого Федю від реп’яхів, самі пахучі ковтуни з шерсті та репяхів попривязувала дівчатам до нашийників. А вони нюхають аромати і …мовчать :disappointed:

З учорашнього дня почали ходити прохачі, щоб мій козел крив чужих кіз. Саме цікаве, що їдуть люди яким пропонувала невесні купити моїх козликів і попереджала, що козел в моєму господарсті для потреб тільки власних кіз… Ідуть і телефонують люди і з мого села і вже й із сусідніх сіл… І всі щей ображаються. Подумаєш - козла шкода…:rage:

10 лайков

Як я Вас розумію… і з жахом чекаю до себе таких «гостей»

4 лайка

Так они и не понимают почему так. Серьезно. Думают , что жадная.

4 лайка

Це точно…

На моє питання, коли востанне глистогонили своїх кіз. Жінка подивилась на мене як на чокнуту, чуть пальцем у скроні не покрутила. І відповіла, що вони і так дояться…

Говорити немає про що…

9 лайков

Ага, ви б ще попитали, коли вони вошей їм ганяли)

3 лайка

Тоді вже точно до дурки недалеко :rofl:

5 лайков

Сьогодні вперше варила халумі, щось раніше до нього руки не доходили…можливо тому. що у нас в сім’ї м’яти ніхто не любить…Перше враження - несподобався . Побачим який буде через кілька днів перебування в холодильнику чи заморозки… взагалі "на на вкус и цвет- товарищей нет .
Сьогодні приходила до нас погостювати моя мама…
Пригостила її молодим сиром з тміном, порізала кнолятка з перцем та паприкою, запропонувала Блей Джек ( розрізала після трьох неділь витримки- хотіла маму потішити) А вона запитала- а в тебе того мякенького і щоб без нічого немає ? Виходить, що сама звичайна бринза для неї - найсмачніша. Ще бринза з кропом молоденьким ій смакує, все дивувавлась як я його “туди запихнула”:kissing_heart:

10 лайков

В мене козлики померли не знаю від чого, так я потенційних прохачів вже обдзвонила і сказала, що не буду давати козла, не хочу ще біди ні собі ні їм. Вони вроді зрозуміли, принаймі підтакували

1 лайк

У моєї мами схожі вподобання. Вона іще бринзу з кмином полюбляє, пресовану. Але й халлумі їй сподобався, але не жарений. А от інше не їсть.

1 лайк

Сьогоднішня прогулянка


Молодь за літо підросла, змужніла
Луна Амазонка (або по простому , сімейному-Мазунка

І нарешті наша новенька , знайомтесь Барбіна (Барбі), коли я її привезла вона була така тендітна худенька і з тоненькими ніжками, вуха торчком і дуже нагадувала ляльку Барбі. За місяць набрала 6кг. але всерівно дуже мала на свій вік.

21 лайк

Ось таке чудернацьке вимячко у нашої майже семимісячної Луни. Одна доля вимені велика, а інша- тільки дійочка і все. Вже починаю потроху хвилюватись.

7 лайков

У нашої кізочки теж так було, правда, вона була вже спарована. А потім вирівнялось.

Наша ще не гуляла, хіба що в гречку десь вскочила і я недогледіла…Хочу щоб хоча б до року росла некритою…

2 лайка

Зоя, спробуй без мяти якщо

Це вже не халумі звичайно. Я роблю з сушеним укропом або вяленим помідором. Просто мяту люблю тільки в чаї. А від жареної смакоти не хочу відмовлятись )

4 лайка

Вот такое вымечко у моей Мирки, но она погуляла 30.08 и вот теперь гадаю😊.

Лена, а вимячко коли появилось( до того чи уже після

Зоя,вымечко было и до этого, а после свадьбы стало вот таким, недели через две.

1 лайк

Дякую за підказку, потрібно і собі так спробувати

2 лайка

у мене нова напасть… у наше господарство навідалась геморагічка. розумію, що без лабораторного дослідженя бути впевненим що це вона. але симптоми дуже схожі. Кролів розводим десь 12-15років і з таким зіткнулась вперше - почали падати вакциновані тварини. Після розтину загиблих тварин було принято рішення всіх здорових тварин забити. В результаті за три дні я забила і розробила майже 50 голів. Лишилось кілька виводків малечі і незрозуміло що й з ними буде… Не знаю чи варто їх повторно вакцинувати,коли в господарсті появився вірус… читаю в різних джерелах пишуть по різному Так шкода аж до сліз… І що за напасть цього року на наше господарство :cry:

2 лайка

Я от гемки прививаю весной и осенью, падежа не было , ТТТ, а по улице соседи трупики выбрасывают.

1 лайк