Квіткові кози

2 лайка

Мдааа показала деду, так они с зятем вчера все близко стоящие к сараю деревья спилили, на неделю козам еды хватит

3 лайка

Особо мне нравится козел во время гона с луковым перегаром изо рта…не хватает только 100грамм для полной идилии

10 лайков

Мрак…Зоя, как вы там с этим всем справляетесь?
Интересно, а помогают ли сельские советы в таких ситуациях или только советуют?

Сільська рада складає акти обстежень постраждалих господарств і виплачує кошти на компенсацію завданої шкоди. (2200грн- це максимальна сума. Якби будівлі були застраховані в страховій компанії- тоді компанія була б зовов’язана виплатити страховку. А сільська рада проводить дані виплати в межах власного (до речі дуже мізерного бюджету), район та область усунулись від проведення будь яких виплат.

5 лайков

Розбираєм завали


Наші понівечені дерева, лишились тільки частина стовбурів
Дров заготовлено… сінник в процессі ремонту

Розібрали завали… такий сарайчик

2 лайка

Поясню чому у нас так багато дерев…Наша садиба розміщена на пагорбі, а відразу за господарськими будівлями починається іще один пагорб, найвища точка в селі. Коли ідуть затяжні дощі, зливи то земля з пагорба починана зсуватись до низу до нашого житла Багато років назад чоловікові батьки насадили навколо двору багато дерев, які своїм міцним корінням утримували грунт від зсувів. Дерева виросли і оберігали наше житло від небезпеки… а в цьому році небезпека надійшла з іншого боку…і дерева, які ми завжди оберігали стали нести загрозу як нашому житлу так і життю. Прийдеться іх порізати і … насадити молоді…

10 лайков

Ну хоть один позитив- дрова на зиму. Они сейчас такие дорогущие.

3 лайка

Іра, справа в тому що в дровах потреби немає…У нас газ, сусидіїї що нараховують вистачає з головою… А дровами два сараї завлено років з вісім лежать, вже чекаю коли з них почне звірина різна лізти:blush:
Чоловік пропонував дати оголошення- міняю дрова на шифер:smile:

3 лайка

Почему - нет. Может кому- то они очень нужны. Жаль, что вы далеко :grin:

5 лайков

Жаль, что далеко. Я как раз ищу дрова. Субсидии у меня нет вообще нигде, ни на городскую квартиру, ни на село. Так что дровами надо топить. Хотя газом, конечно, приятнее)

1 лайк

Газом не приятнее. Газом проще. Я засыпаю у камина, но сколько мне сил надо чтлбы его разтопит… Это уже другой вопрос. Я тоже ищу сейчас дрова.

1 лайк

Мне еще и приятнее) Камина нету, а в котел иногда не успеваю подкинуть дров, пока первая партия не перегорела) Наша песня хороша, начинай сначала…

Ой, девчонки, а я довольна, что печку построили. У нас дорова свои, на зиму уже заготовили —вокруг лес, многоповаленных деревьев, да еще сад большой, постепенна убираем старые, сажаем молодые. А топит —так у нас очередь, всем нравится, спорим, кто сегодня кочегао :grin:. Газ в двух комнатах (конвекторы), а еще две комнаты и кухня печкой обогреваются, правда все двери открытыми приходится держать

3 лайка

Наш будинок опалюється газом (газовий котел), але часом так захочеться поніжитись, притулитись сниною до теплої пічки. В таких випадках тягну дрова і розпалюю нашу грубку.

5 лайков

Чудесно же, когда выбор есть)

2 лайка

А у нас печка и грубка. Топим- грубкой. Котел старый, подправили, затопили…спали на улице…почти. Как шуронула температура, трубы звенели. Неотрегулирован он.

А грубку- обожаю.Она и греет, на ней все и сушим.
Печь, отдельный разговор…там готовим, но редко. Зато, прогревает весь дом, вернее, жилую часть.Люблю такое тепло. Ровное, живое.
Вот только дров у нас еще нет:sob:

1 лайк

Вчара прорізали своіх шашличків, загальна вага трьох тушок 56кг,(вік козликів був 6міс та два по,4,5міс).Особливо здивував березневий козлик 4,5 міс) його чиста тушка заважила майже 25кг.
Нагадаю , що всі козлики були кастровані і мені здається росли краще ніж минулорічні, які росли зі своїми 00.

6 лайков

Зоя, то це ж майже порося ! Хороші шашлички .

2 лайка

Зоя, а сычуги оставили?
Мы еще балык сделали. Вкуснющий вышел. Только вот малооооооо :expressionless:

1 лайк