Квіткові кози

Це точно, за сиську на все готова:grin:

3 лайка

Я думаю наслідки були б тільки приємни…принайми для козочки)))))

1 лайк

Да уж, вот это Луна даёт!!! :grin:
Везде видит свою выгоду.

Это как в анекдоте:
в зоопарке на против клетки с медведем вольер с бегемотом
бегемот как зевнёт, рот на всю открыв
медведь мечтательно:

  • вот бы таким хлебалом да медку хлебнуть

так и Луна - ого, аж ЧЕТЫРЕ дойки!!! вот это я насосусь :grin:

13 лайков

А интересно, как отреагировала бы корова? Ну , за хозяев понятно, сплошной спрес, дак пусть не оставляют кормилицу одну, а то не только коза может пососять, а и более рукастые увести.

1 лайк

Раніше завжди у нас корови, коні паслися на привязі, а тепер страшно лишати без нагляду, недавно в селі коня вкрали серед з пасовища і кінці в воду. Раніше, коли лишала кіз на пасовищі самих хвилювалась, щоб якісь бродячі собаки не наскочили, а тепер рукатих собак страшно…

8 лайков

У мене сьогодні подія-удалось пристроїти свого козлика Чука, буде покращувати сільських кіз, надіюсь що минула його доля шашлика… може хоч на кілька років…

Таке відчуття. що дитину з дому відправила, вже кілька раз приходить думка " А як він там. чи дали молока і чи пив, чи не ображають кози" і рука мимоволі тягнеться до телефону, що позвонити і запитати. Чоловік стримує,щоб заспокоїлась і не морочила людям голови.

9 лайков

Как я Вас понимаю . У меня так постоянно .

3 лайка

Зоя, ми всі такі. Як у дитячому віршику - це хвороба не проста, треба різати хвоста. Ну а нам не хвоста, а сумніви.

2 лайка

Я вперше продала власне козинятко, можливо з часом звикнеться. Але це напевне залежить від характеру самої людини , а не від кількості козинят .

Оля, це точно!

3 лайка

Зоя, ми як стали хазяйнувати тут , обжились трохи і була у нас свиноматка, тато оддав, жалко було зарізать. Так повезли поросят на базар, продаємо, а я все кажу - ви ж їм те не давайте, а ми оте давали, ніби люди ніколи свиней не тримали. Наче стидно щось погане продать. А потім уже були постійні покупці, які заранні домовлялися і ми перестали везти на базар, вдома забирали. Так і м"ясо продавали. Краще своє предам, чим не додам.

5 лайков

Сьогодні за планом пиріжки з ревінем, так що ввечері запрошую на чайок:tea:

14 лайков

Зоя, а рецептик?:wink: А то ревень есть, а готовить из него ничего не пробовала))

Зоя, я вчора поки на компот ревень нарвала. А взагалі робимо шарлотку з ревенем, літом розлітається дуже бистро. :slight_smile:

3 лайка

Марина, все дуже просто… із ревеню я роблю начинку для пиріжків, тісто роблю звичайне дріжджове . Від від личточкі що на фото відрізаю стебельця і їх використовую для начинки. знімаю із стебелець верхній шар , ріжу накубики і ліплю з ними пиріжки. Цукор кладу на тісто, тоді кубики ревіню і заліплюю. Можна додати ще мак… хто як любить. Печу пиріжки в духовці. За смаком така начинка нагадує яблука.
Ще можна компот зварити:relaxed:

10 лайков

Тоже добавлю. Думаю, все умеют делать яблочный пирог, так вот вместо яблок даете ревень и все, получается кислее, так что сладкоежкам добавить больше сахара. Очень вкусно.

2 лайка

Ой,девченки, а рыбка с ревенем под белым соусом - сказочный вкус. А красная - вообще отпад.

У меня пропал ревень почему-то. Сох, сох, и капец.

5 лайков

А можно еще сделать песочное тесто, выложить в высокую форму, сформировать бортик. В середину формы с тестом выложить ревень кубиками и залить заливкой яйцо-сахар - сметана, Выпекать при 180 град. до готовности. Заливка станет густой с красивой корочкой . Вкусно и
красиво.

9 лайков

А у кого ревеня много? Поделитесь на осень, пожалуйсиа.

1 лайк

О, сколько идей! Спасибо всем!)) А что, даже компот можно варить? Я только два года назад посеяла ревень семенами, после коз и кур уцелело аж 2 кустика:slight_smile:, и вот как раз на днях глянула - а там такие черешки красивые, сочные. А у нас в семье его не выращивали, и ничего с ним не готовили. Теперь буду знать, куда его применить)))

3 лайка

А мы кисель из ревеня варим, а мама варенье в прошлом году закрыла на пробу, мне понравилось.

4 лайка