Квіткові кози

Вот насмешили быком и козой. Бедная коза!
Мы то же переходим на летнее время-уже на полчасика перешли :upside_down_face: как-то тяжко

5 лайков

ааааа:laughing::laughing::laughing::laughing:, яка ж вона кмітлива дівчинка

2 лайка

Ми сьогодні дочекались дощику, телого весняного дощику, іщов він тисенько із самого ранку майже до вечора. Після двотижневих суховіїв він як бальзам на душу. Все відразу зазеленіло,і дерева і травичка підскочила просто на очах… а це дуже тішть…

Підвечір трохи розпогодилось і вирішила трохи кіз попасти, бо лементують невдоволено, що з самого ранку непускаю на пасовище. Погризли трохи травички, гілочок верби з молодими листочками і обступили клена з усіх сторін намагаючить дістати смачну гілячку з цвітом. Вирішила я кіз трохи потішити… Вишкреблось на дерево, стала їти по гілці від стовбура до її кінця , руками трималась в цей час за верхню гілку. Ішла по-тихеньку і гілка під моєю вагою помалу зхилялась до землі. Я розрахувала що дійду до середини і вона нагнеться майже до землі… але я не подумала що кози як та саранча налетять на смаколик… Полетіла з тої гілки як лантух на землю.добре, що земля після дощу мягка… Лежу між козами і думаю " Що з літ той з розуму, це жінко точно про тебе":joy:

26 лайков

Зоя, чи хоч не поранилась? Забилася, це точно. Ох, наша любов до кіз, відключає розум. Бережи себе.

6 лайков

Ой , Зою , насміялися ми з Юрою з твоєї розповеді :rofl::rofl::rofl: ось прям уявили всю картину ! А ще Юра похвалив за гарний літературний стиль ! :wink::star_struck:

7 лайков

Зоя, не сміши на ніч.:joy: . Знаєш,Зою, часто згадую в таких випадках приказку: Як хоче Бог обідить, то одбере розум… Зоя бережи себе, оглядайся трошки.

3 лайка

надіюсь обійшлося без травм? ох ці кози-кози :blush:

Хоть не больно? Но, простите, очень смешно описали :rofl:

3 лайка

Дівчата, не хвилюйтесь я жива-живісінька і навіть неушкоджена.:grin:

Ну, мене уже дістав наш інтернет, з’явиться на кілька хвилин і пропадає :rage:

3 лайка

Ну слава Богу, відповіла. Добре, що здорова, а я цілий день заглядаю, чи нема відповіді. Треба записати телефон і дзвонить.
Трошки махайте віничком у нашу сторону, може і у нас дощик буде.

3 лайка

Добре буду дощі розганяти віником, кому в яку сторону , приймаю замовлення :grin:

У нас за вчорашній день гарно землю намочило, сьогодні весь день сонечко, але в город невлізти, мокро та грузко.Хотіла трохи бурячків кормових посіяти, не змогла. А доші синоприк обіцяє ще на кілька днів.

Після дощу зявилось дуже багато мошкари, прямо очі виїдає. Навіть кози сьогодні втекли з пасовища додому і поховались в хліві.

5 лайков

Ми сьогодні сіяли буряки кормові , а з обіду садили картоплю. То якась зараза так укусила за руку, що набігла гуля, як 5 копійок і крапелька крові виступила. Так сухо і така пилюка, що все чорне. Зайшли в хату і першим ділом в душ.
Зоя, мене навчила сусідка сіяти бурячки столові після часнику. В минулому році я посіяла, то такі гарні виросли, як стаканчики, сорт циліндра. Якраз один бурячок на борщ. Я вже трошки посіяла в грядку, а частинку знов літом посію. Гарно зберігаються.

2 лайка

Потрібно спроьувати і собі так посіяти.

Я минулого року після часнику моркву посіяла, була гарна в порівнянні із тією що весною сіяна. Весняну дуже шкідники поточили.

2 лайка

Я ще і редьку звичайну сію в серпні, після картоплі. Весною мошка виїдає, а восени ні, їли всю осінь.

1 лайк

Я редьку люблю сіяти по картоплі. коли саджу, вона якраз встигає вирости до того часу коли потрібно полоти картошку. А посіяна рядочком чомусь також миршава виходить.

Ми садимо картоплю під рало, і загортаїмо ралом, виходять такі трикутничка земляні. Редьці там буде глибоко. У тепличці вже розміром з 2 копійки, а є трошки пізнішої. Якби дощ, посіяла б на городі під спандекс.

3 лайка

Щось сьогодні занедужав наш Шарик (цуцик який прибився до нашого двору влітку) весь день невеселий, відмовляється від їжі. Ввечері силою заставили зісти два сирих яйця.
Знайшла на ньому кліща.:disappointed_relieved:

Маю в холодильнику для кіз азидин, козам приходилось колоти , а собакам - ні. Дівчата, Оля @Olga79 , Лада @ladusja підкажіть як його вколоти для мого цуцика, орієнтовний вік 8-10 місяців, вага 30кг

1 лайк

На 0,24г азидину 6мл води для ін’єкцій, колоти підшкірно 1мл на 10кг раз в день два дні.

7 лайков

А могла і не знайти , на майбутнє все ж купи пиростоп , його колять одноразово . А до всього , треба вколоти мелоксивет , у собаці точно є температура , треба збити її .

Його точно немає ні в мене ні в наших аптеках, поки замовлю пройде кілька днів.

Чи можна замінити анальгін+димедрол?