Квіткові кози

Ще розповім про свою Барбіну, точніше про одну її звичку. З недавнього часу вона набула дуже цікаву звичку. Як тільки я заходжу в загін до кіз, вона вибігає мені на зустріч і… стає вертикально на задні ноги і передні при цьому закладає мені на плечі і починає мене облизувати.:grin: Спочатку це мене тішило…Але часом забуду про цю її звичку і вона несподівано вистрибне і закине ноги на мої плечі то і може мене завалити на землю…:joy:

18 лайков

Барбінка думає, що вона ще ляля, і її все можна. У нас Сіма любить, щоб її розчісували. Стає біля чоловіка, впираїться головою йому в ногу, а потім забуває чи примліє, і так пхає, що він її мусимь відпихати силою, інакше впадуть обоє. Він її розказує
Сіма, не пхайся, у мене нога болить, а воно знає своє.
А малявка Ліра, тепер уже вища за тьотю і маму, стає цілувака, і , мабуть, буде головною козою. Маму свою вона ганяє на раз, і Сіма для неї ніколи не була авторитетом. Так цікаво за ними спостерігати.

9 лайков

Ой, дівчата, так цікаво розповідаєте :hugs: тварини наші, так нас радують, так милуватись ними добре, а ще й весна… :blush: аж настрій якось весіліший став :face_with_hand_over_mouth: розказуйте ще, такі цікаві звички у тварин :smile:

4 лайка

Дівчатка, зі святом вас! Нехай у ваших серцях завжди квітне любов та ніжність, а у душі залишається весна!:tulip::tulip::tulip:

Мене сьогодні моя Сюжана привітала парочкою козиняток. :goat::goat:
Окоту її я чекала 17.02, але виявляється ця тихушниця тихенько перегуляла без мого відома. І до останього була інтрига - хто батько майбутніх дітей Федя чи Єлісей… Федя в мої плани , звичайно, не входив, але… чекала…чекали ми, чекали сусіди, які щодня перепитували ча ще немає нових козеяток. І незнали коли все відбудеться…

І ось сьогодні зранку зайшла в хлів, спочатку перевірила клітку … чи немає малечі. Далі доторкнусаль до вух майбутньої мамашки - вони льодяні. Зрозуміла, що скоро…Так стішилась, що скоро буде малеча…:hugs: Останнім часом під час очікування окотів я орієнтуюсь тільки на вуха. Вони стають холодними за кілька годин до окоту. Це характерно навіть моїм коротковушкам.Вимя налито, та хвостик може обхвачуватись кілька днів, а ось вуха за кілька годин. Я всіх погодувала, напоїла, подоїла і вирішила що маю до окоту ще кілька годин, щоб подрімати.

В десятій проснулась і пішла знову у хлів. Прийшла на самий початок. Саме почались потуги, під час яких коза страшенно лементувала. Кричала так, що чуло се село. В переревах між ними коза починала … хавати ( рос. зевать) Вона так кумендно ще робила, що я немогла не розреготатись… . Прийшлось трохи допомагати, щоб пройшли великі голови.

Через годину з’явилась козочка і козлик.

27 лайков

Так самая интрига - кто же папа? Какие козлятки?

2 лайка

Я вирішила, що всім зрозуміло :grin: Єлісей відзначився, козинята головаті та вухаті. :wink:

Ламанчата народжуються із маленькими, акуратними головками, на відміну від процентних нубійців.

15 лайков

А кольор який ? А вуха ?

Вуха у обох висячі лопухи (це моя умовна назва :joy:) мають 65 відсотків нубійської крові, решта зааненська.
Обоє мають на шиї бусінки. :heart_eyes: Козлик трьох кольоровий, а козочка… навіть не знаю як описати… У нас кажуть - сіробуромалинова :joy: Завтра постараюсь зробити фото.

29 лайков

Ну и поздравляю с прибутком! Пусть хоть сиробуромалиновые, лишь бы здоровые и мамам с молоком!

4 лайка

У нас Белізка так позіхає, часто-часто, навіть коли не кітна.

3 лайка

Cиджу і думаю… чому я така дурна… і кругом всуну свого носа…і потім сама себе “гризу”
Продала минулого року кізочку, сьогодні зайшла до мене на роботу її нова хазяйка. Я поцікавилась як кізочка, чи благополучно окотилась, скільки козинят і які…
Думаю, що кожного козовода це цікавить, завжди хочеться щоб людина-покупець була задоволена, але найбільше хочеться лишній раз переконатись, що кізочка в надійних руках і небідує на новому місці.
У відповідь почула, що коза уже 4 дні як окотилась і з того часу має понос. В розмові я вияснила, що після окоту господиня передала її цукру. В районні ветеринар порадив ультрасептол тричі на день (я глянула на склад і жахнулась від кількості антибіотиків в їх складі) Козинята під козою.Я сказала давати їсти тільки сіно та воду.
Перевонила до нашої Олі, порадитись, щодо лікування. Ніяких ліків у жінки вдома немає, відпросилась з роботи , пішла до себе додому щоб видати необхідні препарати і жінка змогла невідкладно лікувати козу, а не чекала коли купляться ліки в місті. Ще наказала про харчування - сіно-вода, а коли стан стабілізується , тільки тоді поступово вводити в раціох зернові, починати з 1ложки…
Через годину телефонує - я дала козі кружку зерна, вона так гарно його зїла, воно сухе, від нього поносу не буде… У козиняти також уже понос…
Я не стрималась, п…

18 лайков

Та да (( и ещё наверное недробленное, хорошо если без пшеницы… шо тут можно сказать… я б тоже не сдержалась.

2 лайка

Нажаль багатьом треба набити свої шишки. Мені чоловік каже кожного разу не питай не дзвони, бо я потім можу і ніч не спати. Що тут скажеш, ви зробили все що у ваших силах, все ж таки тварина вже її. (

7 лайков

У мого знайомого цього року загинуло ДВІ молоді і дуже поодуктивні кізоньки. З описання проблеми я дійшла висновку - парез.
Коли запитала чому не зателефонували, то відповідь мене вбила - не хотіли турбувати… слів нема! Хоча я завжди кажу - дзвоніть, дзоніть і серед ночі, особливо як що це стосується життя!

10 лайков

Я теж така, мені потрібно всім допомогти і підказати (якщо знаю). Брат каже: “Мати Тереза ти всім допомагаеш, чи тобі хтось допоможе?”
В минулому році продала новим сусідам кізку маленьку. Глистогонила своїх кіз і пішла з ліками до сусідіа щоб поглистогонити їхню, манікюр своїм і їхній, вітаміни купила своїм і їм відсипала… мені хочеться щоб кізка виросла гарною козою. Кавалера їм теж водила.

13 лайков

Нарешті знайшла час , щоб пофоткати самих дрібних - мої подаруночки на 8 березня Дара і Дарій. Дарій темніший, зробила оголошення на козинному ринку. Можливо комусь приглянеться.

Дара дуже цікавого окрасу, на перший погляд здається - капучіно, але підшерсток весь темного кольору і на грудях чорна пляма.Вся мордочка біленька, на ній темний носик і оченята чорним підведені. Кокетка!

32 лайка

Ще знайшла кілька цікавих фото.

Ламбада в домі, зморилась…

Чого заважаєш спати

Короткошерсту Ламбаду збираємось випровадити в хлів жити, одягли для аклиматизації

А це вже козозайці :grin:

43 лайка

Відкриття сезону

А це малеча, тільки в неповному складі

36 лайков

гарнюні які, гарна козо-банда

Дякую… Мазунчик у нас у молодшій козогрупі, а сьогодні потрапив до старших і вирішив всіх "построїти! :grin:

2 лайка