Кролики. Это не только ценный мех

Когда то весной у меня погибли кролики от геморрогички, я кролятник обработала и через месяц купила привитых кроликов.никто не пропал.

1 лайк

Шиншила великий кріль, на рівні велікана. В мене білий велетень і шиншила одного розміру. Брала я їх через групу в контактах, такі коники повиростпли. Треба буде знову через того продавця брати

девочки геморологичка это болезнь связана с мозгом да?

Геморрагическая болезнь кроликов (ВГБК) – это острое инфекционное заболевание, поражающее органы животного, в особенности печень и лёгкие.

спасибо,а что есть такая за болячка связанная с мозгом что они за день умирают?

Это и есть геморолгичка.

1 лайк

девочки, взяла себе кроликов , пару огнено-черные,так вот самец это просто буря-ураган! у кого-нибудь есть такие? что скажите?

Прийшла пора обновити цю тему , покажу вам строкачів 2019 року народження . Звісно це далеко не всі , але кроликів дуже важко “вговорити” :wink: Отже , мої молоді самці :
№1



№2



№3



№4



9 лайков

Які у вас гарненькі, треба буде на весну до вас в гості напроситися, або на базарі недільному на лікарні підійти по малявок.

1 лайк

А тепер дівчата :crazy_face:
№1



№2


№3



№4



5 лайков

А у Вас весною кроленята на продаж будуть?

Лада, какой вес кроликов?

Тих , що показала від 4,5 кг до 5,3 кг . Дорослі кролиці по 6,5 кг .

А взрослый кролик больше крольчихи ?
Те что на фото, какой возраст ?

Самці також від 6 до 7 кг , і це вага нежирного , робочого кроля . На фото вік від 5,5 до 6,5 місяців . Вони з різних окролов . Взагалі строкачі цікава порода , кожен виводок - це сюрпріз . Самка з різними самцями даст різні по окрасу гнізда . Там також бувають однотонні дітки , дівчатка ідуть в розведення , а однотонні самці відбраковка , м’ясо . Також строкачі бувають в різних кольорах : чорно-білі , блакитно-білі , коричнево-білі , та мадагаскар ( коричнево-рудо-білі ) . У мене є тільки перші два варіанта окраса .

3 лайка

А ви де брали батьків цих кролів? Питаю чи не родичі моїм. У мене з окрасів немає тільки блакитно-білих.Цікавить на осінь молодий самець.

8 лайков

Батьки моїх кролів завозні з Закарпаття , там багато є знайомих кролиководів , фанатів … вони їздять за кордон в Європу на виставки , та купляють нові крові .
З приводу самців на плем’я - то я восені їх і продаю .
А Ви звідки ?

А скільки у Вас строкачів ? Скільки ліній ? Мені цікаво було б взяти строкача мадагаскара .

У меня не много. Брала родителей у Татьяны Ротарь. Я из под Бара Винницкая область.

1 лайк

Таню знаю , але від неї тільки планувала самця брати . Далеко Ви … може осінню вже все наладиться в Україні , тоді подумаємо про пересилки .