Козюлі у Юлі,Чернігівська область

Юля от і добре що поїхала, тепер маєш не рідних по козлам і буде тобі щастя, козочки у Марини гарні я тобі говорила, і у мене козочка була від Сари ,зараз осталась Сарина внучка.
А виростають гарні високі тільки нада привчать до зернових коли у них цікавість з,явиться .Хай ростуть на славу і тобі наздоров,я.

10 лайков

Добрий день ,дякую ,дуже задоволена малятками,високі такі ,вже добре видно ,що виростуть гарні дівчата ,головне ,що вони вдвох їм не так важко звикати у мене,звісно стрес переїзд ,але ми все зможемо ,звикають ,ганяють ,вже до мене підходять .Назвали чорненьку Роза ,світленьку Лулу,дівчата від Белли Марининої .Час швидко йде ,вони ростуть .

11 лайков

Бачиш як добре що прислухалась до моєї поради тепер маєш собі таких прекрасних дівчаток, Я теж ніяк неналюбуюсь козликом від Белли такий він гарненний великий статний чорний суслик , Я його назвала
МиЛордік а ніжно називаю Лордік Лордушка
якщо по молоку то після Сарининого випою до місяця в мене пив молока небагато і зарано покинув але росте нівроку тттт.

5 лайков

Дівчата ,ще маленькі пьють молочко ,годую з соски ,буду годувати ,щоб гарно підросли .

5 лайков

Всі родичі на форумі по кізонькам,це добре ,спілкуємось ,досвід та поради безцінні ,з тих пір ,як я на форумі дуже багато навчилася у всіх дівчат та і далі навчаюся ,вчитися ніколи не пізно ,головне бажання :rose:.Тут завжди зрозуміють та підтримають ,дуже приємно спілкуватися.

7 лайков

Вам бажаю здоров’я,кізонькам Вашим легких окотів,гарних козенят та багато молочка ,хай завжди радують :rose:

4 лайка

Доброї ночі,наша Квіточка народила кізоньку 16 лютого ,перший раз у нас за два роки,позатой рік наче бігала ,спарували ,але окоту не було(чоловік казав давай заріжемо ,а мені так жалко її стало ,кажу йому ,якщо вже за другим роком не народить , будемо думати ,як далі ,так як козочка не молода та покупна ),раздоїла її трохи на травичці ,дала їй другий шанс,в тому році спарували,але з другого разу ,запустила її,чудо ,вона кітна ,Дякувати Богу ,сама народила ,послід дочекалася .Коза безрога та козел безрогий ,козочка народилася наче буде рогата :laughing:.Чекаємо ще інших девушек. Бажаю всім легких окотів ,гарних козенят та багато молочка .

15 лайков

Мои поздравления, Юля! И Квиточке тоже, иначе ждала бы ее незавидная доля. Реки молока и горы сыра!

6 лайков

Дякую ,це точно ,дуже хотіла від неї кізоньку .

5 лайков

Поздравляю с козочка долгожданной :smiling_face_with_three_hearts:
Молочка и здоровья :rose:

3 лайка

Вітаю з поповненням, здоров’я всім.

4 лайка

Дякую , здоров’я це головне :rose:

2 лайка

Дякую ,надіялася дуже ,що Квітка покриється,не зважаючи не нащо ,мабудь я вперта та цілеспрямована Дякувати Богу все вийшло ,невеличкий отьок в правої долі, мажу,головне ,що в неї апетит гарний ,мені це в неї дуже подобається.

9 лайков

Ось така маленька,хітрюща кізонька назвали Джіна народилася у Квіточки,має гарний апетит ,як її мама,дуже схожа на свою мамку.

16 лайков

Красотка :kissing_heart:
Люблю козочек с хорошим аппетитом. :+1:

5 лайков

Вітаю) Нехай виросте в молочку кізку.

5 лайков

Дякую ,я теж ,буде добре пастися🌹

2 лайка

Дякую, сподіваюся,мамка легко доїться,гарно пасеться ,надіюся мала теж буде гарною :rose:

5 лайков

Добрий вечір ,той рік 19 лютого народила Мілка кізоньку Муху та козліка,цей рік чекаю ,хто мені подарує і кого ,побачимо ,може пронесе :thinking:,але хвилювання у мене є.Бажаю всім легких окотів ,гарних козенят та багато молочка :rose:

9 лайков

Ось такі невгамовні малюки підростають ,сфотографувати не можливо😁,ще є 3 кізоньки по 2 місяці

13 лайков