КоZо4каМОЯ

Оооо, за дрова - те що зимою наекономили ,весною спалили :crazy_face::roll_eyes: , і щось таку погоду показує на тиждень , трохи тільки вночі тепліше буде.
А в грибах я теж не дуже - маслята ,білий, бабки , опеньки -це ті що я знаю і беру ( ну як беру , частіше випадково знаходжу , бо аж не разу не грибник :shushing_face::grin::wink:) А от шампіньйони чи в нас не ростуть , чи я їх не бачу :face_with_monocle::blush:

2 Симпатий

Зранку нагодуйте сіном, тоді в ліс. А ще дубових гілок дайте

5 Симпатий

Олю і Наталочко, читаю про погоду і таке враження, що ми в одному селі живемо:grin:. Було б чудово, бо у мене таке враження, що я вас знаю все життя і вже встигла полюбити:hugs::tulip:

5 Симпатий

Олесю навзаєм :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts: . Живемо ,нажаль , неблизько , зате на одному форумі :wink::blush: і здається, що неподалік :hugs::hugs::grin:

4 Симпатий

Проблема в тому ,що сіно закінчилось :pensive:. Кладу солому -потрохи скубають але не наїдаються. А ось про гілки - в мене є сушені віники ,там і дуб є , треба на сніданок давати їм . Дякую Оля :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

3 Симпатий

Вінички сухі. Так це ж саме те, що дохтур прописав :grin:

4 Симпатий

Олеся :two_hearts::two_hearts::kissing_heart:, ми на нашому форумі всі такі рідненькі. За всіх радіємо чи переживаємо :two_hearts:як за найближчих людей.

10 Симпатий

Вчора погода порадувала - тепло було ,і без дощу . Висадила капусту , помідори - аж 22шт ,які вціліли від морозу , я їх так втикнула в парничок - може виживуть , вижили ,коренасті ,такі гарненькі . Решту помідорів ,нерахувала , посадила маленькими - по два справжніх листочка лише :thinking: , побачимо що буде… А перці теж манюні , лише три квітучі :pensive: оце я хазяйка в цьому році , хоч куда :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::hear_no_evil:.

1 Симпатия

Кажется, в этом году мы все хозяйки!
Мы перец высадили 10 дней назад - только один подрос, остальные в той же поре, спасибо, хоть не вымерзли.
Помидоры втыкнули с двумя настоящими листочками- может выживут, а огурцы так и сидят под землей, если их там не съели. Картошка более, менее и чеснок с шубой из листьев ореха глаз радует.
Хотела в подвале порядок навести и выкинуть прошлогодние заготовки, передумала и поставила назад. Не известно, что нам этот урожайный год приподнесет.

8 Симпатий

О Іра , у нас часничок ,це єдине що видно :face_with_monocle::face_with_monocle::face_with_monocle: на городі , зелені нема ніякої , окріп - до позаминулого року ріс як бур’ян , по всьому городі , потім напала тля , понасівала в цьому році - сидить у вилочках більше місяця …
А сольоності в нас якось були не дуже в почоті , а за два місяці карантину з’їли майже все :yum::grin:

3 Симпатий

Оооох я і зла :exploding_head::exploding_head::crazy_face::crazy_face: - приходить повідомлення від класного керівника : треба зробити у класі ремонт - на стелю тече, по стінах тече , вікна в грибкових пліснявах ., прислала фотки , давайте робити ремонт - визначайтеся з часом . І я так зрозуміла з грішми . А то що криша тече , то по барабані , на скільки того ремонту вистачить ? Це капець . Якби школа так переживала за успішність учнів , те що вони на карантині учать . Я взяла і написала - покажіть фото чиновникам місцевим , може гроші виділять . Чекаю - може ворогів наживу :thinking::thinking::thinking::roll_eyes:

17 Симпатий

Я на семена укропа грешила, что не всходят, даже салат, что холода не боиться и водичку любит - по 1 см от земли торчит и не растет

2 Симпатий

О, погода була клас, ми так напахалися на городі :crazy_face:, ледве в хату заповзли :grinning:. І ми помідори посадили 200 шт., тижнів два тому посадили сотню так вони такі бідні, холодно щей й град трішки поламав.

Толку з такого ремонту :thinking:. Ворогів звичайно наживєш, але й мовчати не варто.

5 Симпатий

У нас взагалі "унікальна " школа . Вчителів і учнів багато перейшло до інших шкіл , дуже зменшилась кількість дітей . А так як ми нікого не знали тут , то йшли по принципу : всі школи однакові ,йдемо у ту що ближче , і як виявилось це було дійсним у радянські часи…
Правда , донька вчителями задоволена , особливо першою вчителькою , з усіма знайшла спільну мову (одна тільки по музиці вчителька трохи з тараканами , весь клас хоче ходити на математику ,аби не на музику :grin:) , і пропозиція змінити школу , була відхилена :thinking:.
Ще одне новшество - перше вересня устаріло , давайте зробимо на день знань ярмарок :hear_no_evil::hear_no_evil::hear_no_evil::exploding_head: ( завжди робили на покрову, потім перенесли на середину вересня ). Більшість батьків у шоці . А я уявляю першокласників ( ми через рік ними будемо) , замість буквариків , знайомства зі школою і вчителем -ЯРМАРОК… супер…
Раніше перше вересня і останній дзвоник були СВЯТОМ , красивим святом , .потім перетворилося на депутатсько - попівські промови години на дві …, та так як учнів з відзнаками дуже мало , нагороджують грамотами батьків ,які докладають зусиль до ремонту . Звичайно дітям буде нудно…
Зараз в інтернеті можно стільки всього цікавого знайти і придумати щось по новому , правда, це ж треба сісти і зробити :pensive::pensive::pensive:
Оце з п’ятниці не можу заспокоїтись … Чи то я вже старію :shushing_face::thinking::pensive:
Цікаво в інших школах теж таке :thinking::thinking::thinking::face_with_monocle:

5 Симпатий

В нас все традиційно. Багато художніх номерів (це плюс) і офіціозу (це мінус).
Я вважаю, що перше вересня для першачків треба робити мало не цирковою виставою. А останній дзвінок для випускників повинен бути “зі сльозами на очах” :grin:
Найбільше шкільне свято цього року у нас не відбулося через карантин - конкурс пісні і строю на 9-те травня. Цій традиції вже років 60. Я скільки в школі вчилася - думала це в кожній школі так. А потім дізналася, що то тільки ми такі унікальні :slight_smile: Практично все село збирається на стадіоні - всі учні беруть участь, навіть дитсадок готує художні номери, і всі родичі приходять вболівати.

13 Симпатий

{ Я вважаю, що перше вересня для першачків треба робити мало не цирковою виставою. А останній дзвінок для випускників повинен бути “зі сльозами на очах”}
І щоб було що запам’ятати :blush:

Оля , а святкові фото з вашої школи я бачила - шикарне свято , і костюми красиві , навіть не уявляю як концерт вживу виглядає …
В нас школа ходила на дев’яте травня чотири роки тому до пам’ятника з вічним вогнем - просто колоною віднесли квіти … І все . Зараз просто вихідний день …Сумно…
Мені чомусь здається ,що ніхто не хоче сильно напрягатись , долучати дітей до культурних програм , та і дітям краще посидіти в телефоні :pensive:

2 Симпатий

Ой, и не говорите, у меня трое детей в одной школе, сосали деньги на фонды, плюс ремонты,когда была одна дочь в школе,сдавала, второй пошел-сдавала.В классе нас мало человек7-10. Сдавали по немногу. Пришел в школу третий -15человек в классе. Мамаша собирает в фонд класса, и тратит без согласия, то тортики учителям то еще какой праздник, но не детям,а учителям. Я сначала не врубалась,сдаю. Не думаю и тут моя девочка перешла в другую школу в 10-11 класс,а собирать деньгу-задали мне, я молчу и все молчат. Ну с горем пополам в 10м классе сдали все фонд класса. Потом тишина, Деньги остались, с прошлого года. В классе 7 человек. Фонд такой же как и здесь с 15. И меня взорвало. Говорит-сдайте в фонд. Говорю где с прошлого года.? Она-у меня. Короче в этом на собирала за все года 5000тыс. И еще просит на ремонт сдать. Подвесной потолок сделать . Я в шоке.Гоню и не сдаю и вчера мне дочь нашла видео в тик токе, юрист . Должны ли мы сдавать деньги.По закону только по желанию. Мое желание исчезло, особенно с такими сборами и мамашей. Ей скинула видео и тишина.

1 Симпатия

А я зробила для себе висновок, що потрібно відкривати рота і не закривати його. Бо ті, хто лається, висловлює свою думку і відстоює її не наживає собі ворогів, а навпаки про них думають “її краще не чіпати, обійти стороною”, а коли стараєшся по доброму, відразу с***ть на голову. Це в любій сфері абсолютно. Спочатку мені було не комфортно, але потім відчувати, що ти лох ще некомфортніше, а тепер вже навіть подобається😁. А як ще попадуть під гарячу руку… Я звісно навиворіт не вивертаюся від крику, спокійно, але з таким посилом, що люди розуміють “по-іншому не буде”. І вам, дівчата, раджу.

14 Симпатий

Це точно. У мене правило - я виказала свою думку прямо в очі, а далі як хочете. І не ношу невиказане, і мозги вільні.

9 Симпатий

І людям тоді легше, бо всім зрозуміло “так - це так, ні - це ні”. Не потрібно бігти до екстрасенса читати чужі думки:face_with_hand_over_mouth::grin:. Я дуже люблю і поважаю людей, які вміють сказати правду, а саме головне вміють сказати “ні”.

8 Симпатий